Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canlarım iki gün önce beta 850’ydi. Bugün 1500 üzeri yazmış laboratuvar. Cihazları en fazla bunu ölçüyormuş Dert etmeme gerek yok herhalde değil mi? Zaten pazartesi doktor kontrolüne gideceğim
Ay hayırlı olsuun, gayet güzel artmış muhtemelen minik keseyi de 2 gün sonra gitseniz görürsünüz

Kızlar İstanbul avrupa yakasında olanlar sürekli iletişim halinde olabileceğim bir doktor arıyorum da tavsiyeniz var mı

birde çatlak kremi olarak ne önerirsiniz şimdiden başlamam lazım benim vücudum çatlamaya çok elverişli çünkü
Ben bio-oil söyledim 2li kutu ama henüz erken benim icin sanırım. Cerave nemlendirici krem aldım vücut icin ama onu hamilelikten bagımsız yazın pul pul olan cildim icin aldım, hamilelikte de kullanılabiliyormus. İlerleyen dönem icin Lierac almayı planlıyorum. Yağ-nemlendirici krem ve çatlak önleyici 3ünü üst üste sürerim tabii halim kalırsa su an aksamları makyaj cıkarmaya bile üseniyorum

ben çok zayıftım evlenmeden önce evlenince biraz kilo aldım onda bile çatladım şimdide çok korkuyorum ama rutininiz gayet güzel bende böyle bir rutin oluşturmayı düşünüyprum inşallah yaparım

Valla benim doktorum istemeden numara verdi geçen gece de 12 den sonra çocuğum hastaydı ancak fırsat buldum diyip mesaj atmış ihtimalleri saymış
Anladım özel polikliniği olanlara sürekli ulaşılabilir galiba hastanede çalışan doktorlar sadece mesai saatleri içinde çünkü araştırdım baya çoğu doktor numara bile vermiyor

Kızlar gebelikte komagene cig kofte yesek sorun olur mu canim cekti ama cig kofte yasak diyor internette, yiyen var mi acaba?
Yaaa evet etli, etsiz yasak diyor. Ben de bilmeden yemiştim. Evimin karşısında var canım çekiyor arada ama dayanabilirsem yemicem. Doktora sorucam bir de gittiğimde. Benim arkadaşım yedi hep geceleri canı çekiyordu hamilelikte ama bilemiyorum

Sordugunda bize de haber verir misin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…