Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bunu doktorunuz belirler birkaç hafta içinde e nabızdanda bakabilirsniz haftanıza şimdilik sat tarihini baz alabilirsinz

yok kuzum cumartesi yapicam ama randevuyu onceden aldim yer bulmasi zor oluyor kesinlestiricem cumartesi sabah ben de <3 senden guzel haber gelsin hadi bugun
Yok canm ya değilim adete 3 gün var kan verdim negatif moralim bozuldu daha benden geçti artık

Katılıyorum ya o grup neden var acaba hangisini takip edeceğimi şaşırdım. Grupta bir dağınıklık var. Mart anneleri daha güzel sanki
Aslında ben herkese mesajını gördüğüm kadarıyla hoşgeldin derim aramıza gelsinler diye sıcaklık oluşması için biraz tecrübeliyim diye cevabta vermeye çalışırım
Bende anlamadım heralde zaman geçtikçe biraz daha toparlanacaktır
Şimdi bende durum şöyle mart 25 doğumlu
Görünüyor ama normal olacağı için sancı bekleyeceğim marr geubundakilerin çoğunluğu sezaeyen gibi konuşuyor muhtemelen erken olacak şubat olur doğum tarihleri ortalama benimki nisanada sarkabilir martın sonu bende ikisinide takip edeyim dedim zaten ilk sayfaya bakarsan kimler yazmış bölümüne nekadar mesaj yazdığımı görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…