Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 5+1 de 3637 betayla kese göremedim normal mi?
Tamamen ultrasonun görüntü kalitesiyle alakalı bir durum. Zaten küçücük bir kesedir, şuan görünmemesi de çok normal 7. haftaya doğru gidersen kontrole hem kese hem de kalp atışı duyulur. Bu arada tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah

kizlar kac haftalik hamile oldugunuzu hangi site ya da uygulamadan hesapliyorsunuz? ben ayni tarihi baska baska sitelere girdigimde bambaska sonuclar cikariyor

kizlar kac haftalik hamile oldugunuzu hangi site ya da uygulamadan hesapliyorsunuz? ben ayni tarihi baska baska sitelere girdigimde bambaska sonuclar cikariyor
Ben hamilelik+ kullanıyorum gelişmeleri takip etmek için ama gebelik haftamı son adet tarihinden hesaplıyorum zaten. Uygulamaya gerek var mı ki?

Ben hamilelik+ kullanıyorum gelişmeleri takip etmek için ama gebelik haftamı son adet tarihinden hesaplıyorum zaten. Uygulamaya gerek var mı ki?
bazi uygulamalar ya da siteler dongunuze gore haftayi degistiriyor o yuzden. mesela ben 30 haziranda son reglimi oldum, dongu sormayan siteler bana 5-6 haftalik hamilesin derken dongu soranlar 5. haftadasin yani 4 hafta 5 gunluk hamilesin vs. diyor o yuzden. Hamilelik+ uygulamasi dongu sormus muydu? Onu indireyim bakayim ben de

Hiç hatırlayamadım ya bir indirip bakın bence

5+4 sün 30 hazirana göre o da 6. Hafta diye söyleniyor

5+4 sün 30 hazirana göre o da 6. Hafta diye söyleniyor
Dongum 34-35 gun suruyor normalde o zaman bile 5+4 mu oluyorum yani? Ben ebe merkezini aradim burdaki, dongumu ve adet oldugum gunu sorup bana 4 haftaliksin 7.haftaya randevu veriyorum daha oncesi erken olur diyip 26 agustosa ilk ultrason randevusunu verdi cunku

Kızlar tünaydınlar herkese, benim de bu konuyla ilgili bir sorum olacak. Geçen ay kimyasal geçirmiştim 500lerden düştü değerim kanamam 3 temmuzda başladı ve 10 gün sürdü. İlk kanamadan baz aldığımda hatta uygulama 4 temmuzdan itibaren alıyor ve 5+1 oluyor uygulamada ama zaten geç de yumurtladım 24 temmuzda ( döngünün 21.günü oluyor) Normal döngüm gibi 1 aylık süreç baz alırsam bugün tam 4 haftalık oluyor. Nasıl hesaplamalıyım acaba?

Hamile misin cnm çok sevindim. Test yapmışsın erkenden

Dongu gunleri ve gebelik haftaso olarak sizinle ayniyiz. Bende dun dayanamadim kontrole gittim 4,5 haftalik dedi. Son reglim 28 hazirandi. Fakat benim yumurtlamam gec olmus ve dongulerim de duzensiz oldugu icin ilerleyen surecte net bi hafta soyleyebiliriz dedi

Normalde gelişime bakıp son adet tarihi güncellemesi yapılıyor takvimsel benim dediğim gelişimsel bakarlar ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…