Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Beta takibi yaptınız mı hiç
124 ve 363 çıkmıştı salı günü verdim hala sonuç çıkmadı şehir dışına çıkıyoruz gidip soramadım artık yol üzeri bi yerde acilde verdik şimdi onu bekliyorum inşallah güzel sonuç çıkar kızımda da lekelenme yaşamıştım ama korkuyorum yinede

Şimdi 1103 çıkmış kızlar inşallah lekelenmeler korkulacak bir şey değildir

Aynen öğle cnm yoksa vardır hayır diyorum belirtilerin farklı olunca bende şüphelendim. Ama değilmiş kısmet.
büşra ben de 3 gün kala negatif idi bir gün kalan pozitif idi ama kan testi değil

Oğlum da kan testi adete 3 gün kala negatif idi tatile gidicez diye bakmıştım sonra üç gün geçince pozitif oldu hem de beta 13 ile geç döllenme idi

Benim sabah kan lekesi ve kahverengi bir ufak doku parçası vardı çamaşırımda doktora gittim keseyi net göremedi kese olduğunu tahmin ettiği bir alan gördü sanırım bu kese ama çok küçük 3 mm dedi sonra tekrar beta istedi Salı 735 idi bugün 1459 çıktı artış iyiydi ama 1600 falan olsa daha iyi olur cumartesi bir daha yaptır beta dedi betadan sonra demek ki o alan keseymiş daha çok yeni normalde bu betadavajinal ultrasonda biraz daha büyük bekleriz ama sorun değil dedi bakalım şimdi rakipteyiz. Dün koltuk silme girişimim olmuştu tövbe daha yatarım

Bu lekelenmeler bitip kalp atışını duyana kadar dikkat et

Bu lekelenmeler bitip kalp atışını duyana kadar dikkat et
Aynen iyi oldu söyle yani doktor belirlemiştim tanışmış olduk çok rahatladı beni randevusu olmadığı halde dedim ki haftaya randevu aldım ama böyle bir durum oldu bakarım dedi araya aldı çok açıkladı bir daha kanama olursa kullan diye progesteron verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…