Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim fetal dna raporumda kanımda bebegin dnasının kanıma karıstıgı oran yuzdesi yazıyordu. Kan sulandırıcı bu oranı azaltıp sizin kanınızda bebegin dnasını bulmayı zorlastırdıgı icin test sonucunuz cıkmamıs bence. Bebekte sorun oldugundan degil ultrasonda zaten ense ve burun olculuyor mesela onlar temiz ckmıs zaten

Teşekkür ederim, amin inşallah. Hep birlikte sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza

Gerçekten iyi doktora gelmek de şansmış böylelikle öğrenmiş oldum. Kaldı ki daha önce 4 doktora gittim hiç böyle bir şey söyleyen olmadı bana. Allah böylesi doktorlardan uzak etsin hepimizi

Teşekkür ederim yorumunuz için biraz içim rahatladı umarım benim de sebep budur sorunsuz devam eder. Bugün randevu aldım kontrole gideceğim

Kızlar bebeğin hareketini hissettiğinizi düşünüyor musunuz? Ben 13. Haftaya girdim ama arada bebeğimin olduğu tarafta garip batma ya da gıdıklanma arası bişe hissediyorum doktorum da çok erken hissetmen için diyor

Ben bugün 16 oldum arada bişey hissettim gibi ama emin değilim ne hissetmem gerektiğini bilmediğim için

13 çok erken kasiklardaki damar atması falan oluyo bambaşka bişey ben 17 deyim hala hareket yok

Kızlaaar bayadır yogunluktan ve yorgunluktan giremiyodum cok hızlı bakındım, güzel haberler cinsiyetler geliyo yavastan muhtesem Cizi22 bizim tabloda cinsiyet yerine tahmini cinsiyet gördüm ben, belki yavastan eklemek iyi olabilir

Bu arada fetal dna sonucum yüksek risk saptanmamıstır diye geldi, yanında yesil tik isareti vardı. Henüz doktorumla konusamadım ama heralde sorun yoktur diye düsünüyorum, kiminde düşük risk diye yazıyor sadece ama farklı firmalar farklı gösteriyor sanırım.

Bu arada bu hsonu bebek arabası bakınmaya baslıycaz, eğer güzel indirim yakalarsak kasımda alalım diyoruz. Ne güzel bugünlere geldiiik, ne çok bekledik ve heyecanlandık grupça, artık hep böyle heyecanlı şeyler konuşalım inşallaaah

Ben 14ten beri hissediyorum sanirim, aksamlari sirtustu dumduz yatip iki elimi karnimla kasigimin oraya koyunca boyle icinden bi seylerin gecip gittigini hissediyosun ya da boyle pit pit hareketi, plasentama arkaya yerlesmis demisti ebe ben ondan da erken hissediyo olabilirim ama :)

Canim cok gecmis olsun okudum cok cok uzuldum ne bicim insanlar var bir de doktor diyorlar kendilerine, insanliktan empatiden yoksunlar. Guzel dualarimi dileklerimi iletiyorum sana insallah gecip gidicek bu zorlu surec, doktorun dacok guzel seyler soylemis zaten oh sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…