Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de şu ana dek sadece çatlak yağları (bio oil ve lierac) aldım.
İşyerime söylemediğim için kıyafet seçiminde zorlanıyorum çünkü göbüşlendim

3. Trimesterde bebek alışverişi yapmaya başlayacağım ben de. Ama bizim evin de küçük oluşu kafamı kurcalıyor.

Bebek odası mobilyası fln yapmak mümkün olmayacak gibi. Bi park yatakla da kaç aya kadar idare ederiz görücez

Aldırış etmemenize çok sevindim kendinizi ve hamileliğinizi düşünün umarım eşiniz de yakın zamanda sizi anlayıp daha anlayışlı olur

Bizim ev 2+1 ama yatak odasına cift kisilik yatak ve dolap dışında hiçbir şey sığmıyor tek kişinin yürüyeceği mesafe kalıyor diğer oda daha da küçük yine de beşik ve tekli koltuk sığar diye düşünüyorum nasıl olacak bilmiyorum taşınırken hiç aklımızda çocuk yoktu şimdi bir şekilde sığmaya çalışıyoruz. Benim aklımı en çok bebek bizim odada nasıl kalabilir sorusu kurcalıyor bir şekilde çözüm bulacağım artık

Helal olsun ben dün pazar arabasını 4-5 basamak çıkardım da baya bir söylendim 4 kat taşısam birini yoldan çevirip rica ederdim galiba

Bizimki de hiç başarılı değil ama bir yorum yapmamak da imkansız
Çok teşekkür ederim. Destek almış kadar mutlu oldum Siz de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım

Kızlar bu arada alışveriş listelerine bakıp kendinizi kasmayın hepsini almalıyız diye. bebeğin ihtiyaç listesi, hastane çantasında neler olmalı, anne için gerekli şeyler vs. Bazıları hayati derecede önemliyken (ateş ölçer, lohusa geceliği vs.) bazı eşyalar çok gereksiz olabiliyor. Yani kendinizi mutlaka hepsi alınmalı diye strese sokmayın şimdiden diye diyorum. Her annenin ihtiyacı da farklı oluyor. Mesela ben hiç emzirme sütyeni kullanmadım ya da göğüs pedi, gümüş kapak... Belki bunlar bazı annelerin de çok çok işine yaramıştır. Kendinize ya da bebeğe ne lazım zaman ihtiyaçları gösteriyor zaten. Mesela benim oğlum 5 aylıkken emziği bıraktı ama elimde 18 ay üstü emzikler vardı boşuna almış oldum.

Çok teşekkürler
Benim gibi ilk kez bebek bekleyen biri için bu listeler göz korkutuyor

İyi geceler kızlar. Aranızda tahmin yeteneği olanlar, hislerine güvenenler varmıdır yorum yapacak arkadaşlar. Bu pazartesi doktora gidiyorum. 13 haftalık olucaz. Bakalım bize doktorumuz bir tahmin yapar mı? Bu görüntümüz 9+4 olması lazım.

Eklentiler

• 0FAD846E-5CBD-40B5-9437-632092F6171B.jpeg
    100,2 KB · Görüntüleme: 1
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…