Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay ben de oyle seyleri cok severek yiyorum bol tuzluuu Bugun de icimde ekmek ve sandvic agaci cikicak. Bi de az once bi canim muffin yemek istedi cikolatali, deniyim dedim azicik yedim ama sonra icimden gelmedi yemek.

Bir de ben bugun trenden trene geciyorum is icin gidicegim yere gitmek icin, devamli kendimi kontrol ediyorum ya. Goguslerim asindi sanirim dokunmaktan Sen de oyle misiiiin? Esim artik lutfen rahat birak kendini diyor ama insan bi panik oluyo ne biliyim.

Ahaha ben de sabah da sandviç yiyorum, bir tek öğlen artık ekmek olmasın diye çorba ve yarım avokado yiyorum o kadar Haftaya ben de annemleyim, annelerimiz bize iyi bakacak, inanıyorum
Ben karnıma göğsüme sürekli bakıp duruyorum, hatta göğüslerim normalde hassaslaştı baya arada acımazsa niye acımıyor diye sıkıyorum iyice delirdim Bugün benim de esim karnım icin sanki biraz erken, kabızlık ve ekmek de olabilir ama sen bilirsin dedi, ben yine de ısrarla sanki göbek deliğim aşağı doğru indi hafif bir sey cıktı diye düsünüyorum

Ay evet anneler bakicak bize Ben de ayniyim vallahi hahahah cok mutluyum benzedigimiz icin Esim de bana deli gozuyle bakiyo bazen cunku Gobek deligine ben de bakiyim hahahah
Bana son günlerde nedense zaten erkek olacak gibi geliyor. Aslında her iki tarafta da kız erkek hep karısık ama erkekmis gibi hissediyorum Merak edip cin takvimine de baktım o da erkek cıktı
ay bana da benimki de erkek gibi geliyor esimin tarafinda erkek cok baskin, takvimlerde de erkek ama bakalim ne cikicak ya heyecanla beklicez o gunleri dee

Valla kötüde demedi iyide demedi yarın perinantolojiye gideceğim bende merak ettim mayomu olup doğuran duydum ama polipte var mıdır?

Ay tüh keşke söylemeseydim şehriye çorbasını durduk yere canını çektirdik ama Allah'tan kolay bir çorba geçer geçer bugünler de. Bazıları hiçbir şey yiyemiyor da hastaneye yatıyor Allah korusun serumla besleniyor onlarınki daha zor

Valla kötüde demedi iyide demedi yarın perinantolojiye gideceğim bende merak ettim mayomu olup doğuran duydum ama polipte var mıdır?
Hem biraz internete baktım hem de bu site içinde araştırdım, polip olup hamile kalan ve sağlıkla hamileliği devam edenler olmuş. Sanıyorum riskli gebelik olarak bakılıyor ve bebek büyüdükçe yakından takip ediliyor. Sizinki insallah sağlıklı büyüyecek sıkıntısız, güzel düsünün güzel olsun insallah Yarınki doktor kontrolü için dualarımız sizinle

Çok Tehlikeli valla o program Ben de izliyorum sürekli.. Bugün canım kuru fasulye pilav istio bazen de midem bulanıo kanal değiştiriyorum.

Gunaydin kizlarrr Cok guzel bi gun olsun bizim icin buguuun , guzel haberler alalim insallah

Bir sorum var, gogus sisliginiz ne durumda? Benim sanki bu sabah diger sabahlar gibi aciyo gibi degildi yatarken de rahat ettim sanki ama bi soruyim dedim. 9+1im bugun bunye mi alisti acaba?

Bu arada listeye beni de ekler misin yazan arkadaslar beni etiketleyerek tabloda yer alan bilgileri kendilerine gore yazip bana iletebilirler mi? O sekilde daha dogru bir tablo olusturabiliriim

Bazen kayboluyor bazen geri geliyor :) Sutyen takarsam daha cok acıyor. Ben de rahat yatıyorum hafif bir batma oluyor sadece

Bazen kayboluyor bazen geri geliyor :) Sutyen takarsam daha cok acıyor. Ben de rahat yatıyorum hafif bir batma oluyor sadece
Ay icimi rahatlattin :) Cok tesekkur ederim. Benim de oyle bu arada ben balensiz rahat sutyenlerden hatta bazen o spor sutyenlerinden takiyorum ki acimasin diye. Ondan da belki rahat geliyodur ama dedigin gibi dokununca ve yatinca hafif batma oluyor. Bi de kasiklarda hafif sizliyomus gibi agrilar oluyor.

Ay bu panikler gecsin gitsin bir an once allahim guzel donemlere gelelim. Mide bulantin nasil olduuu? Daha iyi misin

Aynen kasıklarda da ara ara batma oluyor. Bugun sanki mide bulantım biraz daha hafif. Bi gün çok fena bir gün rahat geçiyor benim :) Sabah yataktan kalkmadan onzyd eritiyorum ağzımda, yarım saat bekleyip öyle kalkıyorum. Doktorum verdi; yoksa kusardım sanırım. Bir de akşamları felaket kemiklerim eklemlerim ağrıyor.
Sen nasılsın bugun?

Ay cok sevindim ise yaramasina aldigin seyin. Gercekten mide bulantisiyla is hayati cok zorluyodur insani. Oh hafif gecsin son 1 gun kaldi haftasonuna guzelce dinlenince mide bulantim cok olmuyo diyodun oyle devam etsin

Benim ozellikle sabahlari ara ara midem kotu oluyor sonra duzeliyor. Bugun sabah kahvalti yapabildim duzgunce. Eklem ozellikle bacak agrilarim da daha hafifledi gibi. Ama tabi cabuk yoruluyorum ve halsizligim var genel olarak, uyuyasim geliyo hep

Benim bu haftasonuna Turkiyede doktor randevum vardi. Ama soyle bir karar aldim. Zaten bu hafta pazartesi ultrasona girdim. Tekrar bebise de ultrason vermiyim diye haftaya Turkiye`den donmeden 7 sine randevusu aldim. Takviye alinicak bisey varsa ya da bakilicak varsa oyle yapiyim diyee. Bi de yurtdisinda ayin 11i ve 16 sinda doktor randevum var bi tek ve 16sindaki ultrason, 11indeki bilgilendirme icin. O yuzden arada 1 hafta koyarak bebisi gormus olurum dedim Insanin ici icini yiyomus ama gercekten kalp atisiyla da bitmiyor, rahat rahat istedigimizi yedigimiz guzelce gezdigimiz mis gibi tadini cikardigimiz o 2.trimester gelsin insallah bir an once

Kızlar merhabalar, umarım hepiniz iyisinizdir. Bebişleriniz sağlıkla büyüyordur
Ben toparlandım daha iyiyim ama size farklı bir soruyla geldim, benim düşük 14.08 tarihinde başladı -23.08 tarihinde bitti . Ama ben şuan regl döngüm nedir ne zaman regl olacağım ne zmn yumurtlayacağım nasıl öğreneceğim? Bu durumu daha önce yaşayanlar yazabilirmi rica etsem

Bu arada canım 88prenses22 sen nasıl oldun inşallah daha iyisinizdir
snglcan senden haber almadık bayadır umarım herşey yolundadır

Oncelikle gecmis olsun canim, cok sevindim su an toparlanmana ve daha iyi olmana. Dusuk baslangicini o yogun kanamanin basladigi gunu adet baslangicin olarak say, benimki daha once 37 gunde gelmisti tekrar regl olmustum duzgunce. Agrili da olmamisti ustelik. Yumurtlamayi da doktor bana dusukten sonra hemen yumurtlayabilirsin demisti. O yuzden eger degerlendirmek istersen degerlendir beklemene gerek yok demisti. Eger beklemek istemiyosan degerlendirebilirsin ki bence oyle yap, zaten vucut kendini toparladiysa olucaktir eger olmazsa da 2-3 ay icinde en gec tam toparlamis oluyor. Bende oyle olmustu

Teşekkür ederim canım Bana da yumurtlama dönemimmiş gibi geliyor zaten akıntım var ve vucüt ısım yüksek . 14.08 ta regl gibi sayarsam 29-30 ağustos yumurtlama dönemi oluyor doğru hesapladım değilmi

Teşekkür ederim canım Bana da yumurtlama dönemimmiş gibi geliyor zaten akıntım var ve vucüt ısım yüksek . 14.08 ta regl gibi sayarsam 29-30 ağustos yumurtlama dönemi oluyor doğru hesapladım değilmi
Eger 28 gunde bir adet oluyorsan evet canim, ama sana tavsiyem eger yumurtlama testiyle takip ediyosan oyle devam etmen bir sure. Cunku dusukten sonra bazen regl gec de gelebiliyor, hemen 28 gunde olmuyor. Bazilarina gelmis ama bana mesela 32 gunde bir olmasi gerekirken 37 gunde olmustu. Cok fark yok ama en azindan kacirmaman icin. Ya da gun asiri ya da 2-3 gunde bir iliski ideal en azindan duzene girene dek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…