Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay
Felaket başım dönüyor benim de gözüm kararıyor özellikle sabahları 5. Haftamda başladı bulantı baş dönmesi

Ay o göbek tutma hareketi içgüdüsel biliyor musun benim baş dönmesi sabahları çok arttı bulantım da öyle. tatlılarla hiç aram yok ki normalde deli olurum tatlıya. Ama son trimesterda tatlı isteği geri geliyor neyse ki

Ayyy gercekten mi sevip konusmaya basladim artiiiik gorunce o gunden sonra

Ay gecmis olsun cok vurmus sizi dinlenin guzelce, tatli benim de zayif noktam bu arada asla hayir diyemem ama suan yiyemiyorum dondurmayi bile. Belki yas pasta falan yiyebilirim. Yani cok garip mesela tavuk yemegi asla yiyemiyorum dusuncesi bile rahatsiz ediyo ama bugun tavuklu bi sandvic yiyebildim tuzlu diye. Garip

Ben gün boyu yerlerdeyim baş dönmesinden günlerdir böyle

Eveeet bir keresinde çocuklar koşarak üzerime geliyordu refleks olarak karnımı tuttuğum zaman anlamıştım ben de içgüdüsel olduğunu.Bulantı konusunda asla ama asla bir anlam veremiyorum nasıl ve neden hangi yiyeceklerden ne diye tiksiniyoruz. Genel olarak tatlı vs istemiyoruz ama tuzlu istiyoruz ama bunun bile değişkeni var. Ben ilkinde şehriye çorbasından tiksindim ya ne alaka ne alakaaaa hala yiyemem şimdi yine yiyemem o ayrı tost çok iyi geliyor mutlaka yiyorum kahvaltıda dondurma da yiyordum geçen haftaya kadar içim yanıyor diye onu da bıraktım. Neyse bulantıları atlatınca daha da rahatlayacağız inşallah şu olaylar bi bitsin

Hahahah uf tuzlu limonlu bi sehriye corbasi cekti bu arada canim simdi Gercekten dogru insan anlamiyo neden niye ne zaman tiksinicegini de. Ben de gecen hafta yedigim dondurmayi suan dusundukce icim kalkiyor. Nasil oldu bi fikrim yok Ay bakalim su zamanlar bi gecseydi gercekten az kaldiii

Merhaba şuan ultrason ile bakıldı polip var denildi kesenin üstüne binmiş ultrasonda da öyle gözüküyor olabilirmiş ama üstünde de olabilirmiş var mı bu durumu yaşayan daha önce yada bilgisi olan kalp atışı da var ama

Kızlar sizinde ayaklarınız üşüyor mu? Benim bu yazın ortasında ayaklarım üşüyor bazen gece kalkıyorum sanki kar yağmış gibi üzerime titriyorum bataniyenin altına girip ancak öyle ısınıyorum böyle durumla karşılaşan var mı? Aranızda

Çok geçmiş olsun. Bu konuda bir bilgim yok malesef. Size daha önce kesenin şekli bozuk denilmişti sanırım. Polip ten dolayı mı o şekilde görünmüş acaba

Evet; bugun evde coraplayım

Aaa iyiymiş cidden; akşama yapayım yiyebilirmişim gibi geldi. Patates haşladım, gözleme de yapıcam.

Dün kızıma tavuk haşladım; çocuk benim yüzümden yemeksiz kalmasın diye, bugune de biraz kaldı ama atıcam Allahım affet. Bakamıyorum bile şu an…Eşim de çok az yer benim… Galiba artık sadece kızıma göre yemek yapmalıyım. İki haftadır ne yaptıysam atıldı

Aaa iyiymiş cidden; akşama yapayım yiyebilirmişim gibi geldi. Patates haşladım, gözleme de yapıcam.
Ay bugun oglen ben de patatesli kasarli gozleme aliyodum az daha ama yapmadilar. Afiyet olsun Evet evet sehriye corbasi cok guzel olur vallahi canim cekti ben de anneme siparis vericem cuma gunu belki yerim afiyet olsuun

Ya evet o haslamalar o kiymalar falan uf kokulari bile burnuma geliyor dusundukce, cok agir geliyor bazi yemekler.
Ay ben hep oyleyim. Hava burasa suan cok sicak ama onda bile uzun kollu ve kot ceketleyim. Evde de hep kislik ustlerimi giyip corabimi sonuna kadar cekiyorum

Bende öyleyim canım ya bilmiyorum kansizliktan mı hormonlardan mi böyle oluyoruz

Canım o kadar ben ki, bir an ben yazdım sandım Benim de bugün bulantım gün icinde yok denilecek gibiydi, sadece yemeklerin düsüncesi bile kötü yapıyor ama mesela aksam yemek yerine çeyrek ekmek tuzsuz lorlu domatesli sandviç yapıp çok severek yedim. 1-2 saate küçük bi meyve yerim sonra da zaten yatarım diye düsünüyorum.

Sanırım ondan ama ben tüp bebek yaptırdım o zaman bir şey yoktur zaten tüp bebek yapmıyorlar polip olunca
Geçmiş olsun, doktorunuz bir sey dedi mi? Ben son 3-4 ayın anneler gruplarını hep okuyordum, birinde gördüm diye hatırlıyorum ama doktoru problem değil demişti ama tabii kimdi, aynı yerde ve büyüklükte miydi bilemedim. Eğer doktorunuz olabilir dediyse kötü düsünmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…