Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam,

Bugün ilk doktor kontrolüme gittim 4+5 hafta kese boyutu 8mm bebişi göremedik tabiki ama kanama alanın var biraz dedi fitil verdi geçen sende boş gebelikte fitille zorla keseyi büyütmüştük ama sonuç hüsrandı umarım bu defa böyle olmaz 😔😔 folik asit dışında herşeyi kesti hayırlısı bakalım

Kızlar selam,

Bugün ilk doktor kontrolüme gittim 4+5 hafta kese boyutu 8mm bebişi göremedik tabiki ama kanama alanın var biraz dedi fitil verdi geçen sende boş gebelikte fitille zorla keseyi büyütmüştük ama sonuç hüsrandı umarım bu defa böyle olmaz 😔😔 folik asit dışında herşeyi kesti hayırlısı bakalım
Benim 5+3 te bebek görünmemişti. Lekelenmem de oluyordu. Sonra bebeği de gördük kalp atışını da duydum sıkıntı yapmayın.

Bugün çok fenayım kızlar; midem kasıklarım feci 😣 İlk hamileliğimde sanki çabuk geçmişti bulantılarım diye hatırlarken annem dedi ki hayır çok sürmüştü hatta bu kadar da sürmemesi lazım diyorduk dedi

Kızlaarr nasılsınız🌸
Sabahları yoğun baş dönmesi yaşayan var mı aranızda?
Benim gebeliğim henüz çok yeni betamda, çok yüksek değil henüz ama 2 gündür aşırı derecede baş dönmesi yaşıyorum🥹
Hızlı kalkınca falan oluyor genelde kalkıp oturup dinlenmek sonra ayaklanmak önerilitor

Bugün çok fenayım kızlar; midem kasıklarım feci 😣 İlk hamileliğimde sanki çabuk geçmişti bulantılarım diye hatırlarken annem dedi ki hayır çok sürmüştü hatta bu kadar da sürmemesi lazım diyorduk dedi
Zaman geçince unutuluyor ben de çok yoğun olmamıştı ama annem hatırlattı kırmızı ette genelde kusuyordum sofrada bile varsa kızımda oğlanda diş fırçalarken oluyordu hepsi farklı aslında

Kızlar mastercbef izliyor musunuz hamilelikte çok tehlikeli ya ne görsek canımız istiyor eşimle. Öbür hamilelikte ben 7 kilo almıştım o zaman kiloluydum eşim 14 kilo almıştı yine öyle olcaz sanırım onun canı benden çok istiyor

Selam kızlar umarım herkes iyi bir gün geciriyordur🙏🌸 dün bahsetmistim, doktor kanama alani gorunce (mevcutta hic kanamam ve lekelenmem olmadi) progestan fitil vermisti. Kullanmaya dun basladim gunde 2 tane 12 saat arayla. Bugun sari akintimin arttigini fark ettim. Normal bi durum mu acaba yasayan var mi?

Kızlaarr nasılsınız🌸
Sabahları yoğun baş dönmesi yaşayan var mı aranızda?
Benim gebeliğim henüz çok yeni betamda, çok yüksek değil henüz ama 2 gündür aşırı derecede baş dönmesi yaşıyorum🥹
Ben hiçbir bulantı yaşamadığım halde başım çok dönüyordu bu hafta biraz hafifledi 6+2deyim, doktor tansiyonun düşüyordur normal dedi

Sizin de ikinci çocuk. Zorlanıyor musunuz ya ben biraz zorlanıyorum oğlum 2 yaşında kucak istiyor sürekli ve hala emiyor belim, sırtım kopuyor. Bulantılar yeni yeni başlıyor halsizlik zaten o biçim 🥲
Benim oglum 9 yaşında sayılır 🙈 ama çok anneci hala benimle uyuyor sürekli kontrol ediyorum gece eli bacagi geldimi diye onada kıyamıyorum hiç ama henüz soylemedigimiz için bu durumuhala eski haliyle devam ediyor babası annene dikkat edeceksin falan diye uyarıyor

Selam kızlar umarım herkes iyi bir gün geciriyordur🙏🌸 dün bahsetmistim, doktor kanama alani gorunce (mevcutta hic kanamam ve lekelenmem olmadi) progestan fitil vermisti. Kullanmaya dun basladim gunde 2 tane 12 saat arayla. Bugun sari akintimin arttigini fark ettim. Normal bi durum mu acaba yasayan var mi?
Canim bunu okumustum oluyor normaldi insanlarinki de fitil seklinde alanlarin. Ki ben doktora sordugumda sari akinti normal demisti gebelikte de. Aklina gelmesin baska sey🙏🏻🌸

Kizlar bugunlerde benim oyle aman aman bir bulantim yok. Sabah daha dogrusu gece 4 gibi mutlaka uyaniyorum artik bi midem bulaniyomus gibi oluyor. Sabah da ilk basta bi o bulanti hissi geliyo ama geciyor sonra ama yine de istahim yok. Hala tuzlulari yemeye devam. Sabah bi donmus uzum yiyebildim tatlimsi. Onun harici karnim asiri sis hissediyorum bugun. Disarda arada gobegimi tutuyorum ki insanlar gobek degil bebek oldugunu bilsin diye😂

Bi de sabahlari ozellikle goguslerim cok aciyor gibi oluyor ama sonra normale donuyor acimasi azaliyor.

Arada bi boyle yemeklerin bazilarini dusununce midem gidip geliyor az yiyebiliyorum ama bugune de sukur, insallah bebislerimiz saglikli mis gibi buyuyolardir icimizde🌸🧿🙏🏻

Sizler nasilsiniiiz?

Benim oglum 9 yaşında sayılır 🙈 ama çok anneci hala benimle uyuyor sürekli kontrol ediyorum gece eli bacagi geldimi diye onada kıyamıyorum hiç ama henüz soylemedigimiz için bu durumuhala eski haliyle devam ediyor babası annene dikkat edeceksin falan diye uyarıyor
Ben de odasını ayırmayı düşünüyorum ama çok zor daha hala emziriyorum geceleri. Bebek haberinden önce daha iyi gidiyorduk ama şimdi ben de kopmak istemiyorum hormonlarım beni ele geçirdi.kucagima almamaya çalışsam da engel olamıyorum kendime vicdan azabı çekiyorum insan üzülüyor ama yapacak bir şey yok sonuçta kardeşi olacak yoldaşı olacak.🥲

X