Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

O an o stresle kisacik yazmisim🥺 kalp atisini duyduktan sonra bi kanama alanin var ilac vericem fitil olarak kullanirsin dedi, kendine dikkat et agir kaldirma dedi. Calisiyor musun diye sordu masa basi calistigimi soyledim, sorun olmaz dedi. Eczaneden aldim progestan vermis sabah aksam fitil olarak kullanacagim
Kuzum hic merak etme, cogu insanin var sakin stres olma. Evdeyken hep uzan, agir kaldirma cok yurume. Dinlen hep. Kalp atislari var bebisin yerinde tamam mi <3 Guzel olucak o progestan da iyi gelicek ben cok okudum cogu insan kullaniyor lekelenmen bile yok, olursa da kipkirmizi olmadigi surece hic endiselenme. Doktoru arar soylersin kullan mis gibi. Guzel olucak. Bir sonraki randevu ne zamana?

Kuzum hic merak etme, cogu insanin var sakin stres olma. Evdeyken hep uzan, agir kaldirma cok yurume. Dinlen hep. Kalp atislari var bebisin yerinde tamam mi <3 Guzel olucak o progestan da iyi gelicek ben cok okudum cogu insan kullaniyor lekelenmen bile yok, olursa da kipkirmizi olmadigi surece hic endiselenme. Doktoru arar soylersin kullan mis gibi. Guzel olucak. Bir sonraki randevu ne zamana?
Cok guzel yazmissin, cok tesekkur ederim 🥺❤ doktor lekelenmen ya da kanaman olursa gel dedi eger olmazsa diger kontrol 12.haftada olacakmis

Cok guzel yazmissin, cok tesekkur ederim 🥺❤ doktor lekelenmen ya da kanaman olursa gel dedi eger olmazsa diger kontrol 12.haftada olacakmis
Cok guzel caniim merak etme, dun haftana ne dedi doktor? Kac haftalikmis bebiiis? Cok guzel olucak kafani kanamaya odaklama, ustte arkadas da demis kanama bile olmadan gecip gidebilir bile progestan iyi gelicek. Yorma hic kendini :KK200:

Cok guzel caniim merak etme, dun haftana ne dedi doktor? Kac haftalikmis bebiiis? Cok guzel olucak kafani kanamaya odaklama, ustte arkadas da demis kanama bile olmadan gecip gidebilir bile progestan iyi gelicek. Yorma hic kendini :KK200:
Insallah canim 🙏 hepimiz bebislerimizi saglikla kucagimiza alalim ❤🙏 7+3 dedi doktorum son adet tarihime gore 7+6 idi gec dollenme olabilir dedi.

Insallah canim 🙏 hepimiz bebislerimizi saglikla kucagimiza alalim ❤🙏 7+3 dedi doktorum son adet tarihime gore 7+6 idi gec dollenme olabilir dedi.
Masallah kuzuum <3 bence o olcumdendir sonra yetisir ilerler bile merak etme nerdeyse ayni cikmis. Saglikla kucagimiza alalim su 3 aylik sureci kolayca atlatalim insallah :KK200: Dua ediyorum sana bol bol, icini ferah tut

Kizlar ben az once is arasinda %70 indirimli 2li Bibs emziklerden buldum, cogu videoda izlemistim guzel Bibs emzikler diye. Kullanilir mi bilmem ama yine de ani olsun ilk esyasi olsun diye almak istediim dunun heyecaniyla :KK200: Insallah burada bu konular hakkinda cok guzel seyler konustugumuz zamanlar gelir bir an once hep beraber bilgi alisverisi yapariz

1724764432051.png

Kızlar bugün doktora gittim normalde 6+1 im betam en son 21 temmuzda 570 çıkmıştı yani şu an 4000lerde olması gerekiyor ama Dr keseyi göremedi tekrar beta istedi diş gebelik olabilir mi ama benim hiç belirtim yok ne kaşık ağrısı ne lekelenme ne kanama belirtisiz de olabilir mi

Masallah kuzuum <3 bence o olcumdendir sonra yetisir ilerler bile merak etme nerdeyse ayni cikmis. Saglikla kucagimiza alalim su 3 aylik sureci kolayca atlatalim insallah :KK200: Dua ediyorum sana bol bol, icini ferah tut
Cok sag ol canim benimmm🥺❤❤❤ iyi ki varsiniz gercekten. Yeri geliyor kimseyle paylasamadigimiz seyleri burada birbirimizle paylasip guc buluyoruz ❤

Kizlar ben az once is arasinda %70 indirimli 2li Bibs emziklerden buldum, cogu videoda izlemistim guzel Bibs emzikler diye. Kullanilir mi bilmem ama yine de ani olsun ilk esyasi olsun diye almak istediim dunun heyecaniyla :KK200: Insallah burada bu konular hakkinda cok guzel seyler konustugumuz zamanlar gelir bir an once hep beraber bilgi alisverisi yapariz

Eki Görüntüle 3471780
Renkleri harikaa🥲🥲 guzel gunler kullanirsin insallah bebegine 😍

Cok sag ol canim benimmm🥺❤❤❤ iyi ki varsiniz gercekten. Yeri geliyor kimseyle paylasamadigimiz seyleri burada birbirimizle paylasip guc buluyoruz ❤
Gercekten oyle ya, ben burada sizle paylastigim cogu seyi esime soyledigimde bana cok pimpirik yapiyosun diyo ama iste icinde olmayan bilemez. Iyi ki varsiniz siz dee <3

Renkleri harikaa🥲🥲 guzel gunler kullanirsin insallah bebegine 😍
Ya di miiii, beraber alip konusucaz insallah bebislerimiz iciiin :KK200:

Kızlar bugün doktora gittim normalde 6+1 im betam en son 21 temmuzda 570 çıkmıştı yani şu an 4000lerde olması gerekiyor ama Dr keseyi göremedi tekrar beta istedi diş gebelik olabilir mi ama benim hiç belirtim yok ne kaşık ağrısı ne lekelenme ne kanama belirtisiz de olabilir mi
Hic bilmiyorum canim ama beta verdin mi tekrar? Betanin arttiysa gormesi gerekirdi diye dusundum ama yine de en iyi sonucu beta sonucun vericektir ne zaman cikaca?

Ben de dün gittim normalde 10binlerde olması gereken değer 2349 olmuş. Karından kese göremedi. Bugün başka doktora gittim vajinal olarak kese gördü ama kese küçük ve düzensiz büyük ihtimalle dusecek dedi. Haftaya tekrar bakacak kese büyümüş mü diye. Umarim süreciniz sağlıkla ilerler. Dün ben de dış gebelik olursa diye çok korktum açıkçası hemen en kötüsünü düşünüp endişe etmeyin. Aynı zamanda benim 10 gündür ara ara lekelenmem var kahverengi.

Hic bilmiyorum canim ama beta verdin mi tekrar? Betanin arttiysa gormesi gerekirdi diye dusundum ama yine de en iyi sonucu beta sonucun vericektir ne zaman cikaca?
Aynen tekrar verdim ama labarotuvarda sorun varmış bugün yarın çıkar dediler devlet hastanesiydi cihazlar mı eski acaba diyorum ondan mı göremedi yani umarım öyledir bir umut işte 🙏

Ben de dün gittim normalde 10binlerde olması gereken değer 2349 olmuş. Karından kese göremedi. Bugün başka doktora gittim vajinal olarak kese gördü ama kese küçük ve düzensiz büyük ihtimalle dusecek dedi. Haftaya tekrar bakacak kese büyümüş mü diye. Umarim süreciniz sağlıkla ilerler. Dün ben de dış gebelik olursa diye çok korktum açıkçası hemen en kötüsünü düşünüp endişe etmeyin. Aynı zamanda benim 10 gündür ara ara lekelenmem var kahverengi
Umarım ikimizin de sağlıklı ilerler anormal bir durum varsa da ameliyatsız iğnesiz kendi kendine olsun inşallah 🙏 benim bu zamana kadar lekelenme de olmadı bende bunu anlamıyorum betayı beklicem mecbur

Merhaba karından mı baktı? Benim 5000lerde olduğu dönem küçük daha karından gözükmez diyerek vajinal ultrason bakmıştı doktorum . O şekilde görmüştü.

Yaa tesekkur ederiiiim insallah caniiim saglikla mis gibiii, icim kipir kipir cok heyecanlandim🌸🙏🏻

insallah dua ediyorum bol bol💕🙏🏻 8+5 te gitmemin sebebi aslinda isteyerek degildi yurtdisinda yasiyorum burada 10 haftadan once bakmiyolar bile ama daha once kotu bi tecrubem oldugu icin erken ultrason yaptilar🌸🙏🏻 Onlar 7 diyordu ama satla uyumlu cikti 2-3 gun onde gibi hatta masallah💕 Biliyorum evet insallah guzel haberler gelicek ama, ben de Turkiyede olsam kesin erkenden giderdim ama merak etmeyiin. Hep guzel haberler paylasicaz insallah birlikte🧿🫠
Sizinde mi sattan 2-3 gün farklı çıktı ?

X