Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Suan hepiniz buyuk ihtimalle uyuyosunuz kizlarr ama bu bebisler bizim aklimizi almadan rahat etmeyecekler sanirim.gece 12 gibi kanamam oldu cok degildi ama rengi acikti kirmiziydi.hemen doktora gittik.ama aklim gitti gidene kadar.acildeki ultrasonda kalp atisi goremediler karindan.sonra kan tahlili yaptilar ve kadin dogum doktoru oyle muayene etti.vajinalden cok sukur kalp atisini duyduk.ama omrumden omur gitti.hayirlisyla su tehlikeli haftalari bir atlatsaydik.
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki benim de kanamam oldu 2 gün önce acile gittik. Gerçekten insan çok tedirgin oluyor inşallah ilk trimesterı sağlıklı bir şekilde geçiririz 🙏🏻

Gunaydin bu arada kizlarrrr :KK73: Bugun hepimiz icin pozitif cok guzel bir gun olsuun. Randevusu olanlarin randevulari cok guzel gecsin insallah:KK200:

Bugun sabah yine hafif mide dalgalanmasiyla uyandim ben, ofise gelicegim icin mecbur bir kucuk muz attim agzima tutsun diye. Simdi de bol su icmeye kendimi zorluyorum. Sizler nasilsiniiiz?
Bende de ya yemek yeme düşüncesi bile rahatsız ediyo resmen

Günaydın canım ben bugün gidecegim cok heyecanliyimm🙈🙈
Ben sabahlari beyaz leblebi yiyorum cok iyi geliyor😍
Ay ben senin yerine cok heyecanliyim, guzel olucak insallah haberini bekliyoruz hemen :KK200: Evet ona da tok tutar diyolar mide suyunu aliyo diye saniriiim denicem :)
Gözün aydın 🥰 çok mutlu oldum darısı başımıza inşallah 💞🤲
Cok tesekkur ederiiiim insallah caniiim

Bende de ya yemek yeme düşüncesi bile rahatsız ediyo resmen
Beni dee, ama mesela simit falan gibi seyler rahatsiz etmiyor oglen onu yemeyi dusunuyorum alip peynirli tok tutar diye. Tatli boyle karamelli seyler falan dusununce ve kiyma gibi et gibi seyler dusununce kotu oluyo icim, atistirmaliklar iyi geliyor sanirim

Beni dee, ama mesela simit falan gibi seyler rahatsiz etmiyor oglen onu yemeyi dusunuyorum alip peynirli tok tutar diye. Tatli boyle karamelli seyler falan dusununce ve kiyma gibi et gibi seyler dusununce kotu oluyo icim, atistirmaliklar iyi geliyor sanirim
Aynen çubuk kraker arkadaşım oldu resmen 😂 öğlen ne yesem diye düşünüyorum bende. Bir de fark ettim de başkası hazırlayınca yemek daha kolay oluyor 😊

Aynen çubuk kraker arkadaşım oldu resmen 😂 öğlen ne yesem diye düşünüyorum bende. Bir de fark ettim de başkası hazırlayınca yemek daha kolay oluyor 😊
Ben kendim peynir salatalik hazirliyorum ya da makarna gibi seyler ama geri kalanlar iskence resmen, onu esime birakmistim. Simdi yarindan itibaren seyahat edip cuma da Turkiyeye gelicez, anneme guveniyorum :KK73:

Oglen sandvic peynirli ya da makarna tuzlu oyle seyler yiyin tutar hem de tuzlu oldugu icin mide bulandirmaz, benim icimde de karbonhidrat agaci cikacak. Simdi ofiste cok aclik hissettigim icin ikinci muzumu yiyorum, magnezyum icin iyi gelir diye:KK200:

Ben kendim peynir salatalik hazirliyorum ya da makarna gibi seyler ama geri kalanlar iskence resmen, onu esime birakmistim. Simdi yarindan itibaren seyahat edip cuma da Turkiyeye gelicez, anneme guveniyorum :KK73:

Oglen sandvic peynirli ya da makarna tuzlu oyle seyler yiyin tutar hem de tuzlu oldugu icin mide bulandirmaz, benim icimde de karbonhidrat agaci cikacak. Simdi ofiste cok aclik hissettigim icin ikinci muzumu yiyorum, magnezyum icin iyi gelir diye:KK200:
Biraz anneciğiniz bakar iyi gelir mis gibi 😍 evet aslında sandviç olabilir deneyeyim bir. Sabah da zorla bi tane yumurta yedim biraz tok tuttu. Ama öğlen ne yiyeceğini bulmak zor geliyor 😂 bi düzene koyabilseydik

Kizlarr dun bana bakan ebeye sordum ben sorularimi. Sari akinti olmasi kokusuz kasintisizsa normal, sarimsi olabilir, beyaz olabilir, sulu olabilir hic sorun degil cok normal dedi.

Belirtiler gidip geliyor bazen cok mide bulantisi varken bazen hic olmuyor bazen karnim agrirken bazen agrimiyor dedi o da cok normal dedi.

Seyahat konusunda da hicbir sikinti olmaz ucak vs. istediginiz gibi gidip gelebilirsiniz dedi. Hareket edin, yuruyus yapin dedi ama ben mecbur kalmadikca full uzaniyorum oyle daha iyi oluyomus gibi geliyor.

Prenatallar icin de eger yeterli beslenemediginizi dusunuyosaniz alinabilir ama bence suan folik asit yeterli olur dedi. Asprine de biz Dutch sisteminde kullanmiyoruz ama kan akisi icin kullanilabilir dedi 2 gunde 1 aldigimi soyledim zaten hic sorun olmaz dedi. Bunlarla ilgili aklinda sorusu olanlar varsa diye soyliyim dedim:anneadayı:

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki benim de kanamam oldu 2 gün önce acile gittik. Gerçekten insan çok tedirgin oluyor inşallah ilk trimesterı sağlıklı bir şekilde geçiririz 🙏🏻
Insallah ya gercekten zor bir durum cok fazla degildi kanama ama kirmizi rengi gormek bile yetti suan kahverengi leke seklinde ama az sizde de boylemiydi

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size🥺🧿 Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa🌸🌸🌸 Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm🙏🏻
Oyyyy maşallahhhh canım benim 😍 🧿🧿 o an neler hissettiğini tahmin edebiliyorum Allah ım sağlıkla kucaklarımızda göstersin inşallah bebişlerimizi 🙏🙏🤗

Insallah ya gercekten zor bir durum cok fazla degildi kanama ama kirmizi rengi gormek bile yetti suan kahverengi leke seklinde ama az sizde de boylemiydi
Benim ilk kahverengi leke gelmişti sonra 10 gün sonra kan geldi bildiğiniz kırmızı renk ama az tabi çok değil dün iğne vuruldum şimdi de hap kullanıyorum hafif lekelenmeye döndü sizin ne kadarlık

Benim ilk kahverengi leke gelmişti sonra 10 gün sonra kan geldi bildiğiniz kırmızı renk ama az tabi çok değil dün iğne vuruldum şimdi de hap kullanıyorum hafif lekelenmeye döndü sizin ne kadarlık
Benimde ilk kirmiizi sonra kahverengi geliyor az az suan dun gece 8 +0 gorundu son adet tarihine gore de 8 +1 ama tup bebek benimki

Ben de bugün kontrole gittim. 7+4 haftalığım. Geçen haftalarda ikiz gebelik olduğunu öğrenmiştik. Ayrı keselerde 2 kalp atışı duymuştuk. Bugün 1 kalp atışı duyduk. Kayıp ikiz sendromu diye bişey varmış. Birde atım duyulmayan kesenin etrafında 2x1 cm lik kanama alanı görüldü. Tüp bebek olduğu için hem aspirin hem enox(0,6 lıktan) kullanıyorum. Doktorum aspirini kes dedi ama başka danıştığım 2 doktor da kesme dedi. Mikrokoagülasyon riski olabiliyormuş. Benimle benzer durumu yaşayan var mı? Ara ara kahverengi lekelenmem oluyor, aktif kanamam yok

Benimde ilk kirmiizi sonra kahverengi geliyor az az suan dun gece 8 +0 gorundu son adet tarihine gore de 8 +1 ama tup bebek benimki
Benim de 8+2 . İlk gördüğümde çok ağladım çok korktum ama kanama yaşayan çok insan var doktor kanama istemediğimiz bir durum dedi ama çok kötü konuşmadı. inşallah bundan sonrası güzel devam eder.

Bende ayni sekilde cok korktum.suan kahverwngi leke seklinde olmasi biraz rahatlatiyor.ama yine de tedirginlik var.Bidaha ki kontrollunuz ne zmn doktor bisey dedi mi

Bende ayni sekilde cok korktum.suan kahverwngi leke seklinde olmasi biraz rahatlatiyor.ama yine de tedirginlik var.Bidaha ki kontrollunuz ne zmn doktor bisey dedi mi
Doktorum sürekli yatmam gerektiğini söyledi. Öğretmenim okul başlıyor dedim 1 ay rapor yazacakmış dinlenmem için pazartesi günü de kontrolüm var. Sizin doktorunuz bir şey söyledi mi

X