Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

O an o stresle kisacik yazmisim🥺 kalp atisini duyduktan sonra bi kanama alanin var ilac vericem fitil olarak kullanirsin dedi, kendine dikkat et agir kaldirma dedi. Calisiyor musun diye sordu masa basi calistigimi soyledim, sorun olmaz dedi. Eczaneden aldim progestan vermis sabah aksam fitil olarak kullanacagim
Geçmiş olsun kuzum, zor biliyorum ama moralini yüksek tutmaya çalış. Bebiş iyi çok şükür, kanama alanın da kaybolur inşallah. Dikkat et kendine yormamaya çalış ve fırsat bulduğunda uzanmaya bak hep 🙏

Kızlar kim ne derse desin ben hala şu arada fark çıkma durumunu aşamıyorum ya. Bana biri gelip “benimde öyleydi gayet sağlıklı bir bebek doğurdum” diyene kadar ben kafama takacağım. Bir sürü doktor hiç bir sorun olmadığını söylüyor ama yinede kafama takıyorum anne olmak çok zor. Sat ve ultrason arasında hep 2-3 gün fark oluyor çok sinirim bozuluyor

Geçmiş olsun kuzum, zor biliyorum ama moralini yüksek tutmaya çalış. Bebiş iyi çok şükür, kanama alanın da kaybolur inşallah. Dikkat et kendine yormamaya çalış ve fırsat bulduğunda uzanmaya bak hep 🙏
Cok tesekkur ederim canim 💝🌸 insallah hepimiz saglikla kucagimiza alalim bebislerimizi 😍

Kızlar kim ne derse desin ben hala şu arada fark çıkma durumunu aşamıyorum ya. Bana biri gelip “benimde öyleydi gayet sağlıklı bir bebek doğurdum” diyene kadar ben kafama takacağım. Bir sürü doktor hiç bir sorun olmadığını söylüyor ama yinede kafama takıyorum anne olmak çok zor. Sat ve ultrason arasında hep 2-3 gün fark oluyor çok sinirim bozuluyor
Bence bu kadar kafaya takmaya gerek yok eger 2-3 hafta degil de 2-3 gunse. Cunku olcumlerinde karinda bakarken o an baktiginda 5+3luk goruyosa oyle diyo, sonra tekrar olcum yapinca baktiginda degisirse degisiyor. Bebegin boyutuyla ilgili bi gitmissiniz onde gidiyor, bi gitmissiniz geride gidiyor. Cok dert etmeye gerek yok bence bunu bosu bosuna inanin :KK200: Sizi anliyorum bu arada ben de sizin kadar takintiliyim.

Benimde öyle önceki gebeliklerdede öyleydi. Merak etme düzeliyor sonra. Geçen hafta gittim bir kaç gün eksik söyledi bu hafta gittiğimde 6+2 ydi ama doktor 6+4 girmiş normal Bi durum yani

Benimde geç döllenme doktor sıkıntı olmadığını söyledi. Zaten çok fazla değişiyormuş bence boşuna stres yapma

Ay kizlar bugun devlete randevum var diye gittim 7+1 gunluguz suan doktor bakti kese bos gozukuyo 1 hafta daha bekleyelim belki gec dollenmedir dedi ama kendi doktorumda ilk gittigimde gec dollenme olmadigi belli oldugu icin dedim heralde olusmadi bebek sok oldum. Normalde kendi doktoruma randevum ayin 2 sineydi hemen kendi doktoruma gittim bos kese napicaz kurtaj mi olmam gerekiyo diye vajinal bakti bebek var kalbi de atiyo dedi 🥲 yarim saat icinde oyle garip duygular yasadim ki buyuk konusmak olmasin ama bidaha devlete gitmem

Ay kizlar bugun devlete randevum var diye gittim 7+1 gunluguz suan doktor bakti kese bos gozukuyo 1 hafta daha bekleyelim belki gec dollenmedir dedi ama kendi doktorumda ilk gittigimde gec dollenme olmadigi belli oldugu icin dedim heralde olusmadi bebek sok oldum. Normalde kendi doktoruma randevum ayin 2 sineydi hemen kendi doktoruma gittim bos kese napicaz kurtaj mi olmam gerekiyo diye vajinal bakti bebek var kalbi de atiyo dedi 🥲 yarim saat icinde oyle garip duygular yasadim ki buyuk konusmak olmasin ama bidaha devlete gitmem
Bazı doktorlar gerçekten çok bilgisiz çok korkmussundur.Neyseki bebek görünmüş canim için rahatlamistir. Devlette de çok iyi doktorlar var ama şansına artık hangisi denk gelirse.
Çok iyi yapmışsın hemen kendi doktoruna gitmekle

Canım, 2-3 günlük fark çok çok normal hatta 5 güne kadar oynamalar olabilir dönem dönem eşitlenir bazen ileri gider normal bir durum yani😊 Benim ilk gebeliğimde mesela ilk haftalarda ilerideydi bebeğim sonra eşitlendi sonrada biraz geriden gelmeye başladı en son 37. Haftamda 35 haftada kalmıştı ölçümleri ama ona rağmen sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım bebeğimi, sadece biraz minik doğdu o kadar😍 O yüzden şuan hiç kafana takma bunu, gebeliğinin tadını çıkar 🤗

Bazı doktorlar gerçekten çok bilgisiz çok korkmussundur.Neyseki bebek görünmüş canim için rahatlamistir. Devlette de çok iyi doktorlar var ama şansına artık hangisi denk gelirse.
Çok iyi yapmışsın hemen kendi doktoruna gitmekle
Evet cok korktum yani o yarim saat icinde neler yasadim kafamin icinde. Cok sukur doktorum yerindeydi normalde o saatte olmuyomus o da Allahtan yoksa yarina kadar icim icimi yerdi. Cok sukur gordum kalbini de duydum

Ay inanılmaz ya, yuh yani…Allah korumuş iyi ki diğer doktora gitmişsiniz.

Kizlar ben az once is arasinda %70 indirimli 2li Bibs emziklerden buldum, cogu videoda izlemistim guzel Bibs emzikler diye. Kullanilir mi bilmem ama yine de ani olsun ilk esyasi olsun diye almak istediim dunun heyecaniyla :KK200: Insallah burada bu konular hakkinda cok guzel seyler konustugumuz zamanlar gelir bir an once hep beraber bilgi alisverisi yapariz

Eki Görüntüle 3471780
Yaaaa çok tatlıııı 😍😍😍 ben de almak istiyorum bir an öncee

Kızlar bugün tam 7 haftalık oldum. Biraz bu aralarki hislerimden ve deneyimimden bahsetmek istiyorum🤩 Öncelikle dün de yazdım inanılmaz bulantılarım var, sadece hamurlu şeyler (o da tuzlu, beyaz peynirli), patates haslaması, makarna yiyebiliyorum bir de belki sade corbalar. Sulu yemek, et vs düsüncesi bile mahvediyor beni :KK43: Yine de garip bir sekilde demek ki büyüyor, tutunmaya devam ediyor diye düsünüp bir yanım mutlu oluyor 🥹 Bir de şu ara Instagramda da algoritmam sürekli bebekli, hamileli reelsları karşıma çıkartıyor hep bir duygu değişimi, göz dolması halindeyim. Her sıkıntı ve endiseye ragmen ne kadar güzel bi süreç, baba adayları da eminim ki heyecanlı ama annelik ilk andan baslıyor sanki gercekten🩷
Bunlar tabii ki benim düsüncelerim ve su anki kısıtlı deneyimim, ileride değişebilir, herkes sevmeyebilir ya da aynı hissetmeyebilir. Hepimizin deneyimi biricik ama eminim ki sağlıkla kucağımıza aldığımızda duygularımız benzer olur🩷🩷

X