Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Doktorum sürekli yatmam gerektiğini söyledi. Öğretmenim okul başlıyor dedim 1 ay rapor yazacakmış dinlenmem için pazartesi günü de kontrolüm var. Sizin doktorunuz bir şey söyledi mi
Bende kanama alani gorunuyordu birde bulundugum ilce de hastane yok 4 saat yol gitmem gerekiyor.bende anaokulu ogretmeniyim bana da rapor verecekti.zaten ilk gebeligimde de doktorum heyet vermisti.muhtemelen kanama durumu olduktan sonra rapor verir bu doktorumda.

Bende kanama alani gorunuyordu birde bulundugum ilce de hastane yok 4 saat yol gitmem gerekiyor.bende anaokulu ogretmeniyim bana da rapor verecekti.zaten ilk gebeligimde de doktorum heyet vermisti.muhtemelen kanama durumu olduktan sonra rapor verir bu doktorumda.
bulunduğunuz ilçede olmaması zor Allah yardımcınız olsun. İstirahat en önemlisi. Ben de kanama alanı göremedi doktor rahmime bir şey taktı orda gördü kanamayı nerden kaynaklı bilmiyorum 😔

Selam dün kahverengi lekelenme geldi hastaneye yattım müşaide altında tutuyorlar neyseki bebiş iyi beezuus beezuus 5+5 kalp atışı duyuldu. Ama ben bugün de hastanedeyim kesemin şekli çok hafif bozulmuş bu önemli mi bilen var mı? Bir de bana dua edin.
Sonradan toparlayabiliyorlarmış şu an ben de onu bekliyorum

Bana onzyd verdi doktor; sabah yataktan kalkmadan dil altında eriyor…Tam kesmedi ama hafifletti diyebilirim.
Bir de aklınızda bulunsun; mide bulanmadan önce almak lazım ilaçları yoksa işe yaramıyormuş.
Aaa tamam, ondan da alayım. Haftaya işe nası gidicem die kara kara düşünüyorum..teşekkürler 🙏💞

Kizlarrr ben kontrolden ciktim, kalp atislarini duyduk fakat doktor ufak bi kanama alani var kanaman olabilir dedi 🥺 moralim bozuldu 🥺
Caniim cok sevindim kalp atislarini duymana masallah <3 kanama alani ufak tefek herkesin olabiliyor, doktor birsey dedi mi? progestan veriyolardi sanirim onu kullaniyo muydun ve hareketlerini kisitlamak icin biseyler soyledi mi onu yap bunu yapma diyee?

Selam dün kahverengi lekelenme geldi hastaneye yattım müşaide altında tutuyorlar neyseki bebiş iyi beezuus beezuus 5+5 kalp atışı duyuldu. Ama ben bugün de hastanedeyim kesemin şekli çok hafif bozulmuş bu önemli mi bilen var mı? Bir de bana dua edin.
Cok gecmis olsun caniim, bir fikrim yok benim ama doktor ne diyor. Insallah en kisa surede duzelsin cik hastaneden. Haberdar et bizi de

Aaa tamam, ondan da alayım. Haftaya işe nası gidicem die kara kara düşünüyorum..teşekkürler 🙏💞
Belki gecer azalir caniim, iyi dusun iyi olsun. Benimki sabah vardi bu sabah, ofise giderken de olucak diye cok korktum ama olmadi sukur. Iyiyim su an :KK200: Yaninda hep tuzlu seyler bulundur ofisteyken.

Caniim cok sevindim kalp atislarini duymana masallah <3 kanama alani ufak tefek herkesin olabiliyor, doktor birsey dedi mi? progestan veriyolardi sanirim onu kullaniyo muydun ve hareketlerini kisitlamak icin biseyler soyledi mi onu yap bunu yapma diyee?
O an o stresle kisacik yazmisim🥺 kalp atisini duyduktan sonra bi kanama alanin var ilac vericem fitil olarak kullanirsin dedi, kendine dikkat et agir kaldirma dedi. Calisiyor musun diye sordu masa basi calistigimi soyledim, sorun olmaz dedi. Eczaneden aldim progestan vermis sabah aksam fitil olarak kullanacagim

O an o stresle kisacik yazmisim🥺 kalp atisini duyduktan sonra bi kanama alanin var ilac vericem fitil olarak kullanirsin dedi, kendine dikkat et agir kaldirma dedi. Calisiyor musun diye sordu masa basi calistigimi soyledim, sorun olmaz dedi. Eczaneden aldim progestan vermis sabah aksam fitil olarak kullanacagim
Hiç korkma kanama alanı küçükse hiç lekelenme görmeden bile geçebilir. Ama bol bol dinlen ev işi falan yapmanı hiç tavsiye etmiyorum. Zamanla bitecektir kanama dikkat edersen.

Hiç korkma kanama alanı küçükse hiç lekelenme görmeden bile geçebilir. Ama bol bol dinlen ev işi falan yapmanı hiç tavsiye etmiyorum. Zamanla bitecektir kanama dikkat edersen.
Iste ben o konuda hic dikkat etmedim ev isi yapmaya surekli devam ettim ama artik yapmayacagim, dikkat edecegim. Fitili de kullanmaya baslayacagim bu aksam. Dua edin lutfen insallah hic kanama olmadan atlatirim bu sureci🥺

X