Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Haftaici mi vericeksiniz? Evet insan kendini dinliyor devamli yapmamak lazim

Kızlar sizinde gögüs ucununz hafif sıksanız bile acıyor mu sızlıyorda göğüslerim hamişlere soruyim dedim hamilelik belirtisi miydi?

Kizlar ya bisey yiyemedim sabahtan beri yatiyodum bi hava almaya disari cikiyim dedim ama gidemedim bile hatta istifra etmeye kostum da gelmedi bisey. Size de oluyor mu midesi bulananlar Nasil bas edicem haftaya islerim var yogun ordan oraya gitmem gereken belki o zamana bu kadar siddetli olmaz ama bugun cikamadim bile disari.

Canım benim doktor metpamid ve prilam yazdı. Bulantın olursa geceleri prilam ic bir tane dedi, eğer yetmezse sabah ve gece 1er tane içersin dedi. Yoğun bulantılar icin de metpamid önerdi. Hsonu idare ederim diye düsünüyorum ama ofise gitmem gereken günlerde kötü olursam yanıma metpamid alıcam mecbur Bu arada benim de bugün yine kötü, sabah zar zor yulaf yedim, su ilk defa az önce içtim o kadar bulantım vardı ki kusmaktan korktum. Sen ptesi doktora gittiğinde ilacları sor dilersen, eğer doktorun da uygun görürse yanına alırsın iyi gelir

Aynı haldeyim kusmuyorum ama sürekli rahatsız bir haldeyim. Az önce arkadaşımla konuştum; sabah yataktan kalkmadan tarçınlı kurabiye ye dedi onda çok işe yaramış

Kızlar sizinde gögüs ucununz hafif sıksanız bile acıyor mu sızlıyorda göğüslerim hamişlere soruyim dedim hamilelik belirtisi miydi?
Benim cok gariptir 2 gündür göğüs ağrılarım baya azaldı, hatta dün korktum neden azaldı diye ama neyse ki doktor günümdü sorun yokmus:) öncesinde sıkmayı bırak evde tshirt değdiğinde bile acıdığı oluyordu

Bende de oluyor günlerdir bu haldeyim ne birsey yiyesim var özellikle sabahları. Mecbur yiyorum midem bulanmasin diye sonra yediğime de pişman oluyorum. Ellerim titriyor vücuduma bayılma hissi geliyor uzanıyorum hemen çok zor benimde. Birde sudan tiksindim ne yapacağım bilmiyorum şu içmeden nasıl olur. Ayran içiyorum bazende hazır içecekler

Kızlar ben bio oil kullanayım dedim öğrendikten hemen sonra sipariş vermiştim dünkü çatlak konuşmalarından sonra bugün kullanayım dedim ama yağlı hissiyat baya kalıyor, süreli 1 saat oldu hala emilmedi. Daha önce yağ kullanmadığım için zaten hepsi böyle mi olur daha iyi emilen var mıdır size sorayım dedim. İşe gittiğim günlerde sabah bunu sürüp kurumasını bekleyemem akşamdan akşama sürsek olur mu acaba

5+2 bugün başladı hafiften mide bulantılarım öyle oluyor maalesef başıma geleceği biliyorum kusmak isteyip kusamamak çok kötü. İlk gebeliğimde çok şiddetliydi ve şehir içinde evimiz vardı eşimle köyde görev yapıyorduk o yolu hep elimde posetle gidip geldim. Bizim lojmanın karşıda da ahır vardı nasıl bir tezek kokusu geliyordu anlatamam. Cidden erkekler hakkımızı ödeyemez. elimde çubuk krakerle gezmekten öğrencilerim dalga geçiyordu artık. Şimdi evimizdeyim de rahatım yani öyle olurum inşallah çantanda mutlaka poşet bulundur canım. Bir de o zaman Dr bı bulantı ilacı yazmıştı onu da kullanıyordum.

Ya ayni canim sorucam ben de buradakiler verebilir umarim belki hafifler ama o zamana bakalim ne dicekler. dediklerini not aldim eger vermezlerse turkiyeden alirim her ihtimale karsi Ben de isten korkuyorum evdeyken neyse de
Ben de kefir icip tuzlu peynir ve salatalik yedim az once o biraz iyi geldi hemen meyve de attim agzima yiyebiliyoken. Benim de gozum cok karardi kalkinca
Aynı haldeyim kusmuyorum ama sürekli rahatsız bir haldeyim. Az önce arkadaşımla konuştum; sabah yataktan kalkmadan tarçınlı kurabiye ye dedi onda çok işe yaramış
Sabah da insan tika basa oluyor ya hicbi sey yemek istemiyo ki zorla anca ki ben tatli hicbiseyi istemiyorum suan, dondurmayi ne kadar cok severim sabah gorunce kotu oldum. Aksama belki iyi olursam yerim ama yani sabah hic yenmiyo bakiyim burada var mi tarcinli bisey bulunca alirim

Bulundurucam bu gidisle canim cunku haftaya bi yerlere gitmem lazim trenle sehir degistiricem edicem yandim eger boyle olursa. Bu arada bende cok asiri kokudan tiksinme yok. Dun et kokusu bi kotu yapti sabah da esim kahve iciyodu cok keskin geldi o kadar. Allahtan o yok Hahahah cubuk kraker baya ise yarar ama ya gercekten, ben de yatiyorum cok uzuluyorum kendime

Bi tane de krem al canim onu sabah isten once sur istiyosan. Aksam da yagi surersin ama benim okuduklarin baya emiliyo diyodu. Fazla mi surdun acaba? Bu arada ben de sana yazicaktim buradan, dun Mart anneleri grubunda doktorlarinin 12.haftadan sonra surmeye basla dedigini okudum cogu hamileye. O yuzden istersen bekle cok catlamaya yatkin degilsen, gerci doktor kullan dediyse kullan tabi ki ama onlarin coguna 12.haftayla beraber kullan dedikleri icin soyliyim dedim, ben de oyle yapicam

Ay tren koltuğunu sakın ters alma dikkat et bilet alırken söyle hatta mazallah koku şimdilik bende de yok ama olabilir ilerde ay inşallah olmaz kocama o zaman sigara bıraktırmıştım

Ben de daha öğürme şeklinde başlamadı canım. Kendimi biraz kötü hissedince cubuk kraker yiyorum, cappynin misket limonlu bi icecigini kesfettim bana iyi geliyor buzla birlikte onu iciyorum.

Bende avukatım bu tarz şeylerle çok karşılaşıyorum ama boşanma davalarında tabi. Allah yardımcınız olsun

Bebeğim ben öğürmekten tuvaletten çıkamıyordum. 10 dk da bir tuvaletteydim ve artık mide boş olduğu için kuru öğürme yaşıyordum boğazımdan kan geldi artık. Doktora gittim bana prilam dr verdi. Ben tekrar hayata döndüm. Yeniden yaşamaya başladım gibi hissediyorum dünya varmış. Hemen doktoruna söyle sana yazsın prilamı. Bana çok dua edeceksin

Ay tren koltuğunu sakın ters alma dikkat et bilet alırken söyle hatta mazallah koku şimdilik bende de yok ama olabilir ilerde ay inşallah olmaz kocama o zaman sigara bıraktırmıştım
Cok haklisin valla bunu bi kontrol ediyim, evet ben normalde de ters gidemem simdi iyice fena olur Ya evet sigara gibi keskin kokular cok fena insallah o kadar olmaz
Ben de daha öğürme şeklinde başlamadı canım. Kendimi biraz kötü hissedince cubuk kraker yiyorum, cappynin misket limonlu bi icecigini kesfettim bana iyi geliyor buzla birlikte onu iciyorum.
Durduk yere ogurme bende de yok caniim bi tek hareket edip disari cikmaya calisinca oldu iste, dedigine bakiyim burada var mi soguk su bana da iyi geliyor bu arada. Suyuma buz attim icmemi kolaylastirir diye
ah gecmis olsun cok evet sizinki cok agirdi okuyodum Sorucam eger pazartesi gunune dek hafiflemezse Cok tesekkur ederiiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…