Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba inanın sırf size yanıt yazabilmek için hesap açtım benim beta ögrendigimde 500 dü 2 gün sonra sizinki kadar bile artmadı 890 oldu 2 gün sonra yine az artmaya devam etti şimdi çok şükür kese kalp atışı bebek her şey görünüyor herkes sürekli felaket tellallığı yapıyor sosyal medyada olumlu hiçbir şey yazmıyor günlerde ağladım hala etkisinden çıkamadım hala kötü bir şey olacak gibi hissediyorum sizin degeriniz bence gayet güzel artmış korkmayın bir sey olmayacak Allahın izniyle

Çok teşekkür ederim düşünceli davranışınız için bende dayanamayip bugün üyelik açmıştım. Duygulandırdıniz beni Allah razı olsun. İnşallah sağlıkla doğum yapmak nasip olur size de.

Çok teşekkür ederim düşünceli davranışınız için bende dayanamayip bugün üyelik açmıştım. Duygulandırdıniz beni Allah razı olsun. İnşallah sağlıkla doğum yapmak nasip olur size de

Gunaydin kizlarrr Gunumuz cok guzel gecsin insallah

Ben yine hicbisey yemek istemeyerek ve hafif mide bulantisiyla uyandim. Bu geceden beri kasik agrilari da eslik etmeye basladi hafif hafif ama var beni korkuttu biraz Dogaldir diye dusunuyorum ama korkuyo da insan. Bayadir yoktu. Arada yokluyodu simdi bi suredir var.

Evet normal bir sürü başka sebebi olabilir gözükmemesinin. Doktorlar heralde mesuliyet almamak için olumsuz konuşuyor genelde. Bu arada her doktor da iyi değil yani, nasıl ki her kuaför iyi değilse..O da bir meslek iş sonuçta; yanılabilir veya iyi olmayabilir.

Benim de aynı; gece hatta baya acı gibi bile hissettim. Normal canım ilk gebeliğimde ağrıdan ağlamıştım. Şimdi bu ağrılar hafif geliyor

Çok teşekkür ederim. Ozeldeki doktor bu değerlerde gozukmemesi halinde sağlıklı gebelik ihtimali neredeyse yok dedi. O andan itibaren kendime gelemedim. Son adet tarihine giren 5 hafta 2 gün oldu bugün. Yarın akşam inşallah kese gözükür artık çok endişeliyim.

Benimde sizinki gibi artıyordu değerim keseyi gördüm ama kalp atışı için gittiğimde kesenin boş olduğu çıktı ortaya maalesef şimdi bi hafta daha bekleyip kürtaj olacağım. İnşallah siz kalp atımını duyarsınız

Kabızlık bende başlarda kötüydü de şu anda 2-3 günde bir benim de, ben de başlarda daha çok yiyebiliyordun her gün 1 yumurta falan şu an nerde o iştah Bu sabah yine inanılmaz tıkanık hisle uyandım katiyen bir şey istemiyorum ama bir yandan da bulantımın yavaş yavaş arttığını hissediyorum

Cok tesekkur ederim icimi rahatlattin Bayadir olmuyodu simdi var korkuyo insan
Benim de dün regl sancısı gibi ağrım vardı, hatta doktor kanama alanı vs bir sey varsa görür diye düsünmüstüm ama hicbi sey yoktu, benim kafaya taktıgım cogu seye doktor bunlar normal seyler dedi (ara ara kabızlık, karın ağrısı, akıntı, bulantıdan bir sey yiyememe vs) Sen de ptesi bebişi gördükten sonra daha rahatlarsın

Kesinlikle katılıyorum her doktor iyi değil. 2 sene önce kontrol amaçlı kadın doğuma gittiğimde her şeye baktığını ve istediğim zaman hamile kalabileceğimi bir problem görmediğini söylemişti, 1 sene sonra (bu ocak ayında) gittiğimde sizin amh’a bakmamışız diyip yönlendirmişti ve sonrasında sonucumu görünce 33ü beklememelisiniz tüp bebeğe kalırsınız demişti (31 yasındayım). Tabii doktor değiştirdim, bazı verdiği ilacların da iyi olmadıgını yeni doktorum söyleyince iyi ki değiştirmisim diyorum

Çok üzüldüm gerçekten zor bir süreç Allah kolaylık versin bizlere. İnşallah sizin de istediğiniz gibi hamilelik olur zamanla. saglikla kucagimiza almayı nasip eder Allah

Günaydın canım, benim 5-6. haftalardaki çok yemisim hissiyati gecti bunu da kendimi cok dinlememekle basardigimi dusunuyorum. Yemeklere on yargili yaklasmiyorum, dun esim balik yapmisti kokusu rahatsiz etti ama yiyebildim kasik agrisi bende de oluyor arada regl sancisi gibi saplaniyor ama kisa surede geciyor.
Bu arada senin de günün cok guzel gecsin

Ay ayni ben ilk baslarda ne guzel bir avokado yumurta cevizler yerdim, simdi en sevdigim seyleri gordukce midem kalkiyor sanki. Portakal suyu icebildim sadece Ayniyiz
Evet ben de korkuyorum o yuzden bilemedim ama dinlenmeye calisiyorum, insallah caniim insallah
Ben de kendime odaklanmamaya calisiyorum ama agridikca ettikce insanin akli oralara gidiyo bi de simdi odak o ya Iyi yapmissiniz ama beslenmek laziim ben de birazdan muz yerim heralde tutsun birazcik Az kaldi randevumuzaa

Evet insallah guzel gecer, cok heyecanli bir bekleyis

Günaydın canım benimde dün akşamdan beri sağ kasığım bacağıma doğru inen bi ağrıyla devam ediyor kafama taktığım için uyuyamadım resmen sabah 6’da kalktım ya bugün normalde kan vermem gerekiyordu ama vermicem yani sanırım vermicem

Neden var bu dava dosyalarınız?
Hepsini ben başlattım. 2 kızım eski eşimden. Eski eşim 31 ekimde vefat edince mir miras kızlarıma kaldı. Eski kayınvalidem ve eski eşimin sevgilisi mirası çocuklarımdan almak için hukuk dışı girişimde bulundu. 3 aracını kaçırdılar. 10 milyon elden borç verdiklerini iddia ederek haciz başlattılar. Olaya dahil olanlardan bir avukatın sahte avukat olduğunu filan öğrendim. Onlar hapise girmeden bana huzur yok

Ve bu süreçte canıma dahi kast edildi. Gece uyurken evim yakıldı. Bindiğim motorun lastiğinin somonu söküldü. Yolda giderken lastik altımdan fırlayacak ve ben kaza yapıcaktım. Hepsi kızlarımın imza yetkisi ve herşeyin yönetimi bende olduğu için. Tek engelleri benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…