Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bir haftadır benim kalçam ve ayak bileklerim akşamları böyle gıdıklanır gibi ağrıyor ; daha önce hiç böyle bir şey olmadı. Çok ilginç geldi; böyle ağrısı olan var mı?

Merhaba beni de ekler misiniz yaş 29 SAT 20.07.2024 4+6 27.04.2025

Ohh rahatladım canım bu yorumu görünce. Aslında bir şey olmadığını biliyorum ama insan bir rahatlatıcı söz duymak istiyor. Ben taa 2 hafta sonra gideceğim kese görmeye. o yüzden burda aynı şeyleri yaşıyoruz hepimiz zaten sormak istedim. Akıntı gebelik olunca başladı ya kanama kokulu kaşıntılı akıntılar yoksa sıkıntı yoktur bence de. Baş dönmesi feci oluyor evet normalde de hep kan değerleri düşük biriyimdir.

Evet çok iyi anlıyorum o yüzden ben de duyunca burda paylaşayım istedim. Her şey çok güzel olsun senin için de inşallah, 2 haftaya güzel haberleri bekliyoruz

Kızlar bir de rutin gebelik tahlilleri istediler ya ama kalsiyum demir vs hiç istememiş Dr ya. Bir dahaki gittiğimde söyleyeceğim alsınlar. Ben düşük olabilir demiştim ama ciddiye almamış halbuki 26 aylık oğlum var sütten kesemedim vs. demiştim de

Of cok gecmis olsun Ben o tuzlu seyleri bile yiyemedim bugun maalesef sadece sabah peynir biber aksam da portakal suyu azicik borek ve incir yedim. Bir de bende kabizlik da cok yok, sizde var mi? Bazen 2-3 gunde bir oliyor ama bu iki gundur yok mesela. Heralde az yiyip meyve falan yedigimdendir belki ama.

Sanırım bir tek benim özellikle akşamları yüksek derecede artan bir iştahım var.. Sabah mide bulantısı oluyor, sonra akşama geçiyor, dünyayı yemek istiyorum... Sanırım 100 kilo olcam ben. Benim gibi sabah yiyemeyip akşama doğru iştahı açılanlar var mı acaba

Bende mide bulantısı yok sabahları fazla yiyemiyorum ama akşam iştahım fazla acık oluyor sonumuz ne olur bilinmez

Merhaba; peki mesela böyle iken mide bulantısı vb gebelik belirtileriniz var mıydı 8. haftaya kadar?
Evet maalesef ve 19000’e kadar artmıştı hcg değerim ama artışlar küçük olduğu için hep bi tuhaflık hissettim bir de regl olacakmışım gibi sancılarım olurdu zaten son gün kanamam oldu ertesi günde kürtaj oldum zehirlenmemek için mecburen alındı kese
Seninki böyle olmaz inşallah düzel dinlen bol bol uzan gerilme stres yapma inşallah saglıklıysa hayırlıysa gelsin de

Geçmiş olsun canım hiç sorma bende de var kabızlık ama hamilelerde cogunlukla oluyormuş kabızlık bende 3 gün bile sürdüğü oluyor doktor normal diyo hamilelikten dolayı oluyormuş

Merhaba herkese. 2 gün ara ile yaptığımız beta hcg sonuçları 500 - 990 - 1660 idi. En son kanama olunca 1660 çıktıktan ertesi gün (1 gün sonra) 2.100 çıktı. Hafif kan gelince korktuğum için dün özelde bir doktora gittim hemen. Bu değerlerde kesenin alttan ultrason ile gözükmesi lazım dedi. Dış gebelik ihtimali pek gözükmüyor ancak sağlıklı bir gebelik olmadığını düşünüyorum dedi. Aksam olunca dayanamayıp devlet hastanesinin aciline gittim. Orada önce kan değerim ölçüldü beta 2.100 çıktı. Sonra doktorun yanına gittiğimde bu değerde gozukmeyebilir dedi. Kese gözükmedi. 2 gün sonra tekrar gel dedi. Yarın tekrar gideceğim ama alttan ultrason ile bu degerlerde gozukmemesi normal mi? Ozeldeki doktor çok moralimi bozdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…