Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende avukatım bu tarz şeylerle çok karşılaşıyorum ama boşanma davalarında tabi. Allah yardımcınız olsun🫶🏻
Kocayı boşamak kolay oldu. Annesiyle boşanamamıştım ben. Boşandıktan sonra bile benimle kalmaya devam etmişti. Geçen seneye kadar 😄 amin hepimizin inşallah 🙏🏻 Siz nerede avukatlık yapıyorsunuz?

Bende avukatım bu tarz şeylerle çok karşılaşıyorum ama boşanma davalarında tabi. Allah yardımcınız olsun🫶🏻
Kocayı boşamak kolay oldu. Annesiyle boşanamamıştım ben. Boşandıktan sonra bile benimle kalmaya devam etmişti. Geçen seneye kadar 😄 amin hepimizin inşallah 🙏🏻 Siz nerede avukatlık yapıyorsunuz

Sanırım bir tek benim özellikle akşamları yüksek derecede artan bir iştahım var.. Sabah mide bulantısı oluyor, sonra akşama geçiyor, dünyayı yemek istiyorum... Sanırım 100 kilo olcam ben. Benim gibi sabah yiyemeyip akşama doğru iştahı açılanlar var mı acaba 😁🙈
Ben varim 😄 sabahlari bulantili oluyo ama aksam baya istahli oluyorum ozellikle gece ani acikmalarim oluyo diger gebeligimde de oyleydi 12 den sonra kurulu saat gibi acikiyodum 😄

Bi tane de krem al canim onu sabah isten once sur istiyosan. Aksam da yagi surersin ama benim okuduklarin baya emiliyo diyodu. Fazla mi surdun acaba? Bu arada ben de sana yazicaktim buradan, dun Mart anneleri grubunda doktorlarinin 12.haftadan sonra surmeye basla dedigini okudum cogu hamileye. O yuzden istersen bekle cok catlamaya yatkin degilsen, gerci doktor kullan dediyse kullan tabi ki ama onlarin coguna 12.haftayla beraber kullan dedikleri icin soyliyim dedim, ben de oyle yapicam🙏🏻
Galiba alışık olmadığım için fazla sürdüm.
12.haftayı hiç bilmiyordum doktora da sormadım kendimce başlamıştım çok teşekkürler canım uyardığın için, ben de bırakayım şimdilik nemlendirici krem sürerim normal, ileride yağlara vs geçiş yaparım🩷

Kızlar günaydın.. 6+4 hf ken sürpriz yaşayıp ikiz olduklarını öğrenip, kalp seslerini duyduk çok şükür. Tüp bebekle 2 embriyo transfer edilmişti. beezuus beezuus tabloya sen bakıyorsan ekler misin lütfen? Hepimiz için en iyisi olur inşallah 💖
Maşallah , beta değerlerinizi yazar mısınız lütfen 🙏 bende 3+4 üm 🥹

Kızlar 5+2 deyim hala bel ve kaşık ağrılarım oluyor normal mi sizce sizin de oluyor mu? Ve bapırsaklarım çok çalışıyor ne yesem tuvalete gidiyorum

Kızlar 5+2 deyim hala bel ve kaşık ağrılarım oluyor normal mi sizce sizin de oluyor mu? Ve bapırsaklarım çok çalışıyor ne yesem tuvalete gidiyorum
Normaldir caniim🌸 herkesin var 4.haftada da olsa 7.haftada da icini ferah tuut. Benim de kabizligim aman aman degil 2 gunde 3 gunde bir max🙏🏻 O da normal bencee.

Kizlar sizin de karniniz ekstra bi sis mi ozellikle yemekten sonra? Benim sis anneme ve kayinvalideme attim gidip doktora kadar sormuslar bizde olmuyodu erkenden normal mi diye. Bence gayet normal. Her hareketleri panik😂

Kizlar sizin de karniniz ekstra bi sis mi ozellikle yemekten sonra? Benim sis anneme ve kayinvalideme attim gidip doktora kadar sormuslar bizde olmuyodu erkenden normal mi diye. Bence gayet normal. Her hareketleri panik😂
Benimde karnım şiş normal bencede

Kızlar 5+6 bebek 3,3 mm geldi kalp atışını göremedik küçük olduğu için. Düşme ihtimali yüksek dedi zaten ikizdi biri düşmüş kalanı da küçük sizin 5. Hafta boyu kaçtı? Çok mu kötü düzelmez mi ya :KK43:

Kızlar 4 gün önce beta verdim o zaman 5+3tum 572 çıktı sali günü doktor kese için çağırdı 6+2 olucam sizce kalp atışı da duyulur mu

X