Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba aranızda kan verip toksoplazma pozitif çıkan var mı benim bugun igm 1,72 çıktı çok üzgünüm

Belki geç yumurtlamışsındır. Kalp atışları genelde hep 7. Haftada duyulur.

merhaba aranızda kan verip toksoplazma pozitif çıkan var mı benim bugun igm 1,72 çıktı çok üzgünüm
Orada igg ve igm iki tane değer var onlardan da hangisi ikisi idi hatırlamıyorum onların ikisi de pozitif ise ek bir test yapıyorlar benim 2. Hamileliğimde pozitif idi çok takılmıştım doktor takılmadı daha önce geçirip bağışıklık kazanınca da pozitif oluyor sesi şu an yine pozitif soktoeuma dün gece attım sonuçları o da takılmadı daha önce geçirdiğin için pozitiftir dedi değerlerden anlıyorlar sanırım çok takılma ama doktora göster

Kızlar dün kanamam başladı doktora gittim bir şey yok diyip yolladı beni başına gelen var mı
Geçmiş olsun özel mi devlet mi gittiğiniz yer kaç haftalık hamilesiniz? Rahimde kanama alanı olabilir kese büyüdükçe kanayabilir fitil kullaniyomusunuz yada fitil kullan dediler mi

Geçmiş olsun özel mi devlet mi gittiğiniz yer kaç haftalık hamilesiniz? Rahimde kanama alanı olabilir kese büyüdükçe kanayabilir fitil kullaniyomusunuz yada fitil kullan dediler mi
Özele gittim .Teşekkür ederim 8 haftalık hamileyim . Rahimde kanama alanınyok dediler alttan bakmadılar progestan kullanıyorum onu kullanmaya devam et dediler

Özele gittim .Teşekkür ederim 8 haftalık hamileyim . Rahimde kanama alanınyok dediler alttan bakmadılar progestan kullanıyorum onu kullanmaya devam et dediler
Bol istirahat edin çoğu kadının başına geliyor bu kanama yada kahverengi lekelenme inşallah fitil keser benim bir arkadaşımdada sebebini bulamadılar geçmiş olsun

Gunaydin kizlarrr Cok guzel bi gun olsun bizim iciiin

Bugun benim mide bulantim yok gibi bisey, sabah biseyler yiyebildim sukur Simdi de icebildigim kadar su iciyim hazir yokken diyorum Gidip geliyor olmasi normal heralde di mi her gun ayni siddette olmaz diye dusunuyorum normaldir heralde.

Sizinle ne kadar benzer ilerliyoruz Bugun ben de cok iyiyim harika kahvaltı ettim. Tiksinmem var hala ama öğürtüm ve baskın bir bulantım yok :) Sizin kaç haftalık bu arada?

Sizinle ne kadar benzer ilerliyoruz Bugun ben de cok iyiyim harika kahvaltı ettim. Tiksinmem var hala ama öğürtüm ve baskın bir bulantım yok :) Sizin kaç haftalık bu arada?
Ayniii Ben de etten falan ya da boyle yemek yemek seylerden hala tiksiniyorum ama mesela bugun dondurma yiyebilicek gibiyim ve su icebilicek o yuzden yiyebildigimiz kadar yiyelim bugun vitamin

Benim uygulamalarda bugun 8 haftalik olmus ama soylemistim doktorlar 7 hafta olarak degerlendirdi aradigimda bu haftayi, bakalim yarin ultrason var gorucem Sizin kactiiii?

6+5 benim bugun :) afiyet olsun şimdiden o zaman

Günaydın inşallah dahada iyi olursun canım Bende çok şükür güzel geçiyor birinci hamileliğimde çok midem bulanıyordu bunda çok güzel geçiyor aceba daha erken ondan mı 5ci hafta dayım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…