Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bir şekilde geçiyor bugunler ama gidende anneden gidiyor bebisler doğduğunda o düzene de alisacagiz ama uyuyan çocuk cidden nimet ya

Kızlar nasılsınız ?umarım herkes iyidir her şey yolundadır Ben bayadır bakamıyorum buraya soranlar da olmuş dönemedim kusura bakmayın işe başladım 2 haftadır geliyorum kasılmalarım devam ediyor hala ama rahim ağzı uzunluğum aynı 30 mm hala çok şükür magnezyuma devam ediyorum kasılmalar için bide doktorum hastaneden gitti o kadar moralim bozuk ki başından beri o doktora gidiyordum memnundum şimdi başka doktor araştırıyorum 10 gün sonra detaylı ultrason yapılcak zaten ondan dolayı beklicem orda da uzunluk ölçüleyormuş zaten o günü bekliyorum
Bende durumlar böyle mesajların hepsine bakamıyorum çok geride kalmışım

Canım merhaba bende de hafif kısalma olmuş sen ne durumdasın ilaç falan kullanıyor musun? İstirahat verdi mi doktorun
Ultrasonda mı gözüktü kasılman canım.
Benim gittiğim perinatolog kasılmaların başlamış ama bazen böyle erken haftalarda başlayabilir rahim kendini hazırlıyor dedi . Günde 5 kere falan özellikle sırt üstü yatarken hissediyorum ben kasılmayı

Canım benim kasılmam hiç yok. Doktor rahim ağzında kısalma olduğunu söylemişti sonra başka bi doktor gayet iyi 35 mm dedi senin de öyle olmuş sanırım sonra tekrar yapılan ölçümlerde bu değişti mi

Bu mesajında aldım cevabımı kuzucum. Kaç haftadır aynı seviyede uzunluk hemen değişen bi şey mi acaba bir de kısalma başlayınca istirahat vermiyorlar mı

Sagol canim senin idrar yolu enf vardi degil mi senin ? Gecti mi acaba benim sık sık oluyor ya kurtulamadim

Hanimlar sirt ustu uzaniyormusunuz? 20. haftadan itibaren sakincali seklinde aciklamalar yapiyor doktorlar fakat geceleri farkinda olmadan hep sirt ustu donuyorum ve vicdan azabiyla uyaniyorum

Hanimlar sirt ustu uzaniyormusunuz? 20. haftadan itibaren sakincali seklinde aciklamalar yapiyor doktorlar fakat geceleri farkinda olmadan hep sirt ustu donuyorum ve vicdan azabiyla uyaniyorum
Ben 18. haftadayım uzanıyorum arada ama uzun süre zaten yatılmıyor boğulacak gibi oluyorum . Dönerken benim sağ tarafım kasılıyor acıyor çok ya sizde de oluyor mu

evet evet kesinlikle her yıkama da şampuan lazım değilll
ben uyurken zaten asla sırt üstü uyuyamam. ama tv izlerken sırt üstü izlerim rahatsız olunca hemen dönerim

Ben 18. haftadayım uzanıyorum arada ama uzun süre zaten yatılmıyor boğulacak gibi oluyorum . Dönerken benim sağ tarafım kasılıyor acıyor çok ya sizde de oluyor mu
Bazen ani hareket yapiyorum, hizli oturup kalkiyorum ve bir sanci/aci giriyor karnima kasiklarima dogru, onun haricinde yatarken hic rahatsizlik duymuyorum

evet evet kesinlikle her yıkama da şampuan lazım değilll

ben uyurken zaten asla sırt üstü uyuyamam. ama tv izlerken sırt üstü izlerim rahatsız olunca hemen dönerim
Sagdan solda soldan saga donmekten bunaliyorum bende, sanki etim curumus gibi aciyor bide yan yatarken

Sagdan solda soldan saga donmekten bunaliyorum bende, sanki etim curumus gibi aciyor bide yan yatarken
hadi ya ben hamile yastığı kullanmaya başladım belki o yüzden rahatımdır bilemedim. Tabii tek bi yere sabit yatınca tutuluyor acıyor. Ama dün gece full sola yatmışım hiç ağrı yoktu

hadi ya ben hamile yastığı kullanmaya başladım belki o yüzden rahatımdır bilemedim. Tabii tek bi yere sabit yatınca tutuluyor acıyor. Ama dün gece full sola yatmışım hiç ağrı yoktu
Ben de bacaklarimin arasina yastik koyuyorum ama belki de dedigin gibi hamile yastigi almanin vakti geldi

Kızlar dünden beri belim tutulmuş gibi agriyor. Sizce ne yapabilirim yani sicak havlu falan koymaya korkuyorum. Kas gevsetici krem var surmeye korkuyorum. Napsam bilemedim

Ben yatis pozisyonumu hic dert etmiyorum, biraz vucudum belirliyor gibi, normalde yan yatista rahat ediyordum bir kac haftadir, dun birden sirt ustu cok iyi geldi, hamile yastigi ile biraz oyle yattim, zaten uyandigimda hamile yastigim yine kafama cikmisti

aynen ben de vücudumu dinliyorum o ne isterse o yön dfgsd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…