Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Özellikle akşamları olmak üzere gün de 1 veya 2 kere alt karnım azcık acıyıp kasılıp semsert oluyor. Siz de bu durumu yaşıyor musunuz?
Yaşıyorum ya. Yuvarlak da oluyor mu o kısım. Doktorum günde kaç kere oluyor diye sordu. Bol su ve magnezyum dedi bi de günde bir soda

Yaşıyorum ya. Yuvarlak da oluyor mu o kısım. Doktorum günde kaç kere oluyor diye sordu. Bol su ve magnezyum dedi bi de günde bir soda
Magnezyumumu bi gün arayla içiyordum ama sanırım hergün içmem gerekli. O kısım komple semsert oluyor. Yani o an anlayamıyorum yuvarlak mı çünkü kramp gibi böyle

Toz magnezyum kullanan var mı kızlar? Benim kullandığım sabah akşam ayrı ayrı içiliyor. Tekte içiyim diyorum ama tekte içilenler sanırım bu kadar zengin içerikli olmuyor

Kızlar ara ara ufak hissetmeler yaşıyordum tam emin olamasam da, bu akşam stresli geçti benim için daha demin rahatlatıcı bir müzik açtım ve iki elimi karnıma koyup bebeğimle konuştum. İlk defa avucumun içinde o kadar net döndüğünü ve hareket ettiğini hissettim mutluluktan ağlamak üzereyim Allahım nasıl güzel bir his bu şükürler olsun

Magnezyumumu bi gün arayla içiyordum ama sanırım hergün içmem gerekli. O kısım komple semsert oluyor. Yani o an anlayamıyorum yuvarlak mı çünkü kramp gibi böyle
Hergün içiyorum ben bir de şu miyom çok ağrı yapıyor ya yumurtalığım oyuluyor resmen

Toz magnezyum kullanan var mı kızlar? Benim kullandığım sabah akşam ayrı ayrı içiliyor. Tekte içiyim diyorum ama tekte içilenler sanırım bu kadar zengin içerikli olmuyor
Ben magnorm360 içiyorum suya atıyorum bilmiyorum ne kadar etkili ama

Hergün içiyorum ben bir de şu miyom çok ağrı yapıyor ya yumurtalığım oyuluyor resmen
Bende de myom var canım Her kontrolde söylüyorlar ama ağrısı olmuyor ben de . 3,9x6 hamilelikte büyürmüş de Umarım ileride sıkıntı yaratmaz Yeri önemliymiş sanırım normal doğuma engel olucak konumda değil dedi şimdilik doktor Neyseki

X