Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben demir almadan önce ya limonlu su ile yutuyorum. Ya öncesinde mandalina yiyip onunla yutuyorum. Emilimini arttırıyormuş

C vitaminli şeylerle tüket arkasından önünden çay kahve içme yeterli bence

Günaydın kızlar, detaylı ultrasyon için aydın yada izmirden bilgi alan var mı? Yaklaşık 5.000 TL fiyat verdi Aydın...

Demir ilacını kuzum doktor bana yemekten bir iki saat önce almamı söylemişti. Emilimi iyi olsun diye. Ben uyanıyorum mesela 6 gibi içiyorum yatıyorum 8 gibi kalkıp kahvaltımı yapıyorum. Aç iken ilacı almak daha iyi demişti doktorum

Kızlarrrrr bugün rüyamda bebeğimi doğurmuşum görseniz dünyalar tatlısı keremim benim emziriyorum sütümün geldiğini görüyorum. İlk gebeliğimde sütüm çok azdı bu duruma hep çok üzüldüm inşallah bunda daha çok olur diye dua ediyorum hep sanırım ordan da etkilendim. Ağrım sızım yoktu nasıl ameliyat bu hiç doğum yapmamışım gibi diyorum. Helal olsun doktoruma diyorum böyle bir rüyaydı işte ama bal oğlum tatlıydı

Bana doktorum da eczane de gece yatarken içmemi söyledi ben öyle içiyorum, akşam yemekten sonra bişey yemiyorum midem boş oluyor, ParlayanGece gibi ya limonlu suyla yutuyorum ya da yarım mandalina yiyorum

Ya ben de rüyamda gördüm pamuk gibiydi minnacık
Bebişleri hissetmeye başlayanlara bir sorum vaar bebiş hareketlerini nerede hissediyorsunuz? Ben kasık tarafımda hissediyorum, göbek deliğimden 4 parmak kadar aşağıda
Aynen canım oralardan böyle içerden minik minik vurmalar şeklindee

Bebişleri hissetmeye başlayanlara bir sorum vaar bebiş hareketlerini nerede hissediyorsunuz? Ben kasık tarafımda hissediyorum, göbek deliğimden 4 parmak kadar aşağıda
Evet canım tam oralarda pıt pıt pıt pıt atıyor senın mınnosta ataga gecmıs annesıııı

yaa bende rüyamda gördüm bu gece bebeiişmi Uyanıp buna sevindim ama hatırlamıyorum şimdi rüyamı

Bebişlerini hissedenler peki her gün düzenli hissediyor musunuz? Ya ben her gün ya da düzenli hissetmiyorum. Bazen böyle pıt pıt şeklinde göbek deliğimin sağ tarafının biraz altında genellikle orda hissediyorum. Ne zaman düzenli gümbür gümbür olacak acaba ilk gebeliğimde hatırlamıyorum. Şuan 16+5 im. İlk gebeliğimde Oğlumu 17 den itibaren daha net pıt pıtlarla hissediyordum. Ve hep hıçkırık tutuyordu bariz anlıyordum çok komikti

Her gün tekmesini hissediyorum bazen daha az bazen daha çok. Dün akşam ilk kezz şiddetli hissettim bundan sonra sanırım daha şiddetli olcak hıçkırık nasıl hissediliyor

Günaydın kızlar çok güzel rüyalar görmüşüz hepimiz sabah ben de bir mutlu uyandım ama mutluluğum tartıya çıkınca söndü gitti. 60 ile başladığım kilom 68 olmuş ve nasıl oldu inanamıyorum ben. Yirminci haftadayım. Dışarıdan sadece hamile göbeğim var onun dışında kilom yok gibi nereye gidiyor o kilolar ya normal değil sanki kendimi çok kötü hissediyorum bu ay fazla karbonhidrat yedim kabul ediyorum ağır bir grip geçirdim hala boğazımda kaşınma ve öksürük devam ediyor. O yüzden sağlıklı beslenme rutinimi devam ettiremedim. Instagram üzerinden bir gebelik diyetisyenine yazdım. Destek almayı düşünüyorum.

Yaa canım benim kendini kötü ya da suçlu hissetme ödem olabilir bir kısmı, bu hafta bol su ve düzenli yürüyüşle bence ödemi atarsın. Hem doğru bi şekilde diyetisyene de başvurmuş üzme kendini dengeleniir

Umarım öyledir. Mutlu bir hamilelik geçirmek istiyorum bunları kafama takmadan ama etrafımda özellikle k.valide aman onu yeme bunu yeme diye diye psikolojimi bozdu. Kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor gerçekten bakalım bu hafta kontrolüm var konuşacağım doktorumla. Diyetisyenin yazdığı cevaba göre de başlarım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…