Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hepsi şifa olsun inşallah evet bende araştırdığımda gebelikte güvenilir gördüm. Hayırlısıyla vurulacağım bakalım

İnşallah çıkmıştır ya

Ama ben onun ayaklarından öperim oy kuzum benim yarıladık canım benim sağlıkla hayırla gelsin vaktimiz

Evet bende bu ikilemde kaldım Lansinoh kremi öneriyorlar sanırım bir de.
Lansinoh aldım ben 35. Haftadan itibaren sürcem
Abimin eşi yegenim dogdugunda yanls emzirmeye baslamis o yuzden acıdan aglayarak emziriyordu. Saglkocagindaki hemsire dogru emzirmeyi ogretti bide krem surdu hemen gecmisti. Yani belki gumus kapaga gerek kalmaz diye dusunuyorum
Doğru diyorsun en iyisi lazım olursa almak zaten her şey ayağımızın dibinde

Ya benim de alınacaklar listemde. Hatta tanıdıklarım ne lazım diye soruyor aldırabilirim onlara
Kızlar su gibi akıntınız olur mu sizin de böyle ya bu aralar su gibi akıntım oluyor altım hep ıslak sanki korkuyorum bebeğin suyu mu diye
Evettt ya benim de sabahları oluyor sanki diyorum çiş mi yaptım

Ayy ben de idrar yolu enfeksiyonu oldum yaa En son kaç sene önce oldum hatırlamıyorum bile

Dut kürü yapan olmuş muydu bu şikayet için, konuştu sanki ama

Ya ben merdiven çıkarken aşırı yoruluyorum nefes nefese kalıyorum

Ya ben merdiven çıkarken aşırı yoruluyorum nefes nefese kalıyorum
Yok kuzu bu öyle bir şey değil bizdeki çarpıntı hiç bişey yapmasakta oluyor. Otururkende yatarkende yemek yerkende çok yorucu bişey ve insan korkuyor.Arada mesela ölç tansiyonunu bak nabzın kaç atıyor. Benim 100 üstünde hep kalp atışım.

Benim saat otomatik ölçüyor dur bakayım. Ama bazen bende de oluyor o yaa. Özellikle yemekten sonra boğazımda atıyor resmen. Normal de spor yaptığım için nabzım 50-60 arasıdır gebelikten sonra iyice arttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…