Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İlk bebeklerde biraz süt geç gelebiliyor ama yine de devlette mama baslatmiyorlar özelde nasıl bilmiyorum zaten taburcu olurken bebek doğum kilosunun bir kısmını veriyor sisiklik filan oluyor normalmdogumda.bir gece tutyorlar o arada çocuk doktorları kontrol ediyor ve 3. Gün tekrar çağırıyorlar kilo alımı ve satılık oranına bakılıyor doğum için mama götürmeye gerek olduğunu düşünmüyorum pek eğer taburcu olduktan sonra emme si az süt gelmiyorda baslatirlar sarılığı yüksekse ama onda bile bebek emdikçe süt geldiginden gerek kalmıyor ayrıca ilk günler nohut tanesi kadar süt emiyorlar.nerdeyse

Bende bu saatte gittim ancak bunları bulabildim
Ya iyi bulmuşsun bizim burada neredeyse talan edilmişti
Ay sen önermiştin di mi ya ben de favlamışım hoşuma gitti. O markanın park yatağı bana hediye gelicek

Maalesef canımm geçicek sabırrr
Ya inşallah memnun kalırız uzun vadede ilk intibası iyi bende
Ben de iki zıbın aldım. Biberon fırçası aldım. Bi tane kitap aldım biberon falan vardı da philipsten alcam onu
Aynı şekilde burada hiçbir şey kalmamıştı diyeceğim sana da bu saatte iyi bulmuşsun

Ya nohut tanesi kadar mı ayy çok tatlı ama kendileri nohut tanesi kadarlar ben de gerek olmayacağını düşünüyorum ilk etapta kiloya bağlı gelişiyor galiba sarılık değil mi

Ya nohut tanesi kadar mı ayy çok tatlı ama kendileri nohut tanesi kadarlar ben de gerek olmayacağını düşünüyorum ilk etapta kiloya bağlı gelişiyor galiba sarılık değil mi
Sarılık mesela şöyle soyleyim sarılık emdikçe atıyor zaten emmedigi için kilo alamiyor.sarilik oluyor iki kızımda da mesela sarılık degeri 11 civarıydı hiç bişey yapmadan kendiliğinden emdikçe düştü he zor olanı soyleyim sarılık uyku yapiyor ve o kadar zor uyaniyorlar ki ilk günler ayak altını kasindiriyor cimcikliyorsun zar zor uyanıyor sakın uyuyor uyanmiyor diye emzirmekten vazgecmeyin satılık yükseldikce uykuya eğilimi artıyor

Ay bunları öğrendiğim iyi oldu teşekkürler. Ayak altını cimcikleme fikri falan niye duygulandım ya mısır tanesi parmakları falan düşündüm hep annelik mucize birşey gerçekten bebeği iyileştiren anne sütü sadece. Çok güzel bu bilgiler valla iyi oldu deneyimli birinden duymak

Ben de hapşırınca bazen şar diye kaçıyor sadjka

bence normal canımm bazen ben de yeri geliyor 1 falan bazen daha fazla. Belki hareket halindeyken sen fark etmiyorsundur. Çünkü çok minik tepiklerr
Benim 3. Gebelik ilk defa olunca bi tedirgin oldum gittik bugün gelişimi güzel ilerliyo yan bağlar geriliyordur ağrılar ondandır bide plesanta önde dedi yukarı cıkarsa bir sıkıntı yaşamaya çıkmazsa sıkntı dedi takip edelim dedi haftaya geri çağırdı

Kasılmanı nasıl anlıyorsun canım? Her şey yolundadır inşallah
Alt karnım taş gibi oluyo toplanıyo böyle hafifte ağrı oluyor aşırı değil de. Şuanlık plesantasının önde olmasından başka bir sıkıntı yokmuş oda inşallah çıkar yukarı dikkatli olalım dedi doktor.

30 kısa sayılmaz aslında ya bence stres yapma ilk gebeliğimde 28 di sorun yaşamadık umarım sende yaşamazsın

Ay kızlar bugün bir de doğum ücretini konuştuk normal doğum 35 sezaryen 25 dedi bu yılki fiyatlar tabi yılbaşında zam olacak ne olur bilemeyz dedi şaşırdım neden normal daha fazla

Ay kızlar bugün bir de doğum ücretini konuştuk normal doğum 35 sezaryen 25 dedi bu yılki fiyatlar tabi yılbaşında zam olacak ne olur bilemeyz dedi şaşırdım neden normal daha fazla
Aaaa bende şaşirdim şuan. Bende sezaryeni fazla diye bilirdim hep

Çok geçmiş olsun umarm geçer

Doktorumda abartmadan ye dedi kanamam var o yüzden su sıralar yeme dedi bana ama faydaliymis abartmadikca fildir fildir gezip sigara içenler sağlıkla doğuruyor biz herşeye dikkat ediyoz başımıza gelmeyen kalmiyo
Evet ya çok kasmamak lazım bişey olur mu olmaz mı kaygısıda iyi değil yiyip arkaya bakmamak lazım

Benim hastanedede normal ile sezeryan arasında 5 7 bin fark var. doğum şuan 40 47 bin arasında Mart'ta 55 60 olur dediler

Benim hastanedede normal ile sezeryan arasında 5 7 bin fark var. doğum şuan 40 47 bin arasında Mart'ta 55 60 olur dediler
Bizde normal düşünüyoruz muhtemelen yılbaşından sonra 50 bin olur oda ben anlamadım ama sizin hastanede normal mi fazla sezaryen mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…