Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de var bu nabzım bomba gibi atıyo resmen ama tansiyonum normal çıkıyo. Vücuttaki kan oranı çok yükseldiğinden normal bi durum çözmeye gerek yok tansiyonun normal olduğu sürece.

Çok geçmiş olsun toparlardın inşallah niran evvel

Aynen katılıyorum benim de 13 yaşında bir kızım var sütünüz varsa yetiyorsa ilk 6 ay sadece anne sütü yeterli bence de ,ben hiç mama vermedim

canım bebek hemen emiyorsa ve sütü emerek getirdiyse mamaya gerek duymuyorlar yani burda böyle. zaten 2 gece yatırıtyorlar hastanede o süre içersinde bolca emzirmeye teşvik ediyorlar. gerekli görürlerse de kendileri söylüyor ebeler doktorlar mama verin diye. yani ille de mama vermek zorunda değiliz. sonrası için de kilo alımına bakılıyor gerekliyse eğer mama değilse de memeyle devam

Bu bana da oluyor, ilk baslarda korktum anksiyete atagi mi dedim de, sonra azaldi takmamaya basladim ve azaldi.

Ay sen önermiştin di mi ya ben de favlamışım hoşuma gitti. O markanın park yatağı bana hediye gelicek
Maalesef canımm geçicek sabırrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…