Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

18+1 bugün hiçbi şey hissetmiyorum. bikaç defa ben de gaz gibi bişeyler hissettim ama sonra karnım guruldayınca bebek olmadığına karar verdim ben de kiloluyum bu arada bebek mi göbek mi hala tam ayırt edemiyorum bile

İlk gebeliklerde daha geç hissediliyormuş. Bir doktoru dinlemiştim öyle söylemişti

Çok sevindimmmm, hayırlı olsunnn sağlıkla gelsin inşallah Bende öğrensem artık net şekildee kızım diye seviyorum sonra kız mısın erkek misin söyle bakalım a geliyor iş görümcem de 5 ay kızım diye sevdim oğlum oluyormuş dedi

Ya benim de burnum kanıyor öyle akmıyor ama kurumuş oluyor ondan sanırım benim de hiç olmazdı şaşırıyordum ben de

Ya benim de burnum kanıyor öyle akmıyor ama kurumuş oluyor ondan sanırım benim de hiç olmazdı şaşırıyordum ben de
Ya gece uyumadan once burnum tikaliydi o sekilde uyudum. Sonra gece biara elimi burnuma goturdum islakti. Burnum akmis zannettim. Elime bi baktim kan. Telaşlandim kalktim yikadim baya bi durmadi kan. Benimde hic bole olmazdi oyuzden korktum. Netten baktim kan basinci ve hacmi fazla oldgu icin gebelklerde burun kanamasi olabilir yaziyor. Neyseki normalmis rahatladm

ben de hissetmiyorum canım hala 3. gebeliğim olmasına rağmen, çok kilolu da değilim.. 16+2 bugün aslında 2. gebeliğimde hissediyordum. çok meraktayım ben de çarşamba günü kontrol var dört gözle bekliyorum

Ben de telaşlanmıştım ama doktora gittim hareket var ama hissetmiyorum ben de saldım arkadaşlar düşüne düşene geçmiyor ömür bide plasentan önde dedi son kontrolde doktor ondan da az hissedilebilir sanırım

Siz diyince farkındalığım arttı burnunu her sildiğimde kan oluyor benim de hiç üzerine düşünmemişim normalmiş çok şükür

Bide arkadaşlarım benim ara ara vajinamda ağrı baskı gibi bişey oluyor zonkluyor sanki ara ara, alt kısımlarda tam. Normaldir değil mi ?

Ay hiç sorma aynılarını bende yaşadım. İlk zamanlar kanamam olduğunda eşime hep şey diyordum 'senin bu şırfıntı bebişin minik bir savaşçı'
Kızarken de hep öyle diyordum. Ama erkek çıktı çok şükür inşallah bende hepimizde sağ salim alırız kucağımıza. Sende tez zamanda öğrenirsin inşallah

Canım kızlarrrr Erkek bebiş isim önerisinde bulunabilir misiniz ben düşün düşün bulamıyorum.. Hem birbirimize fikir olur
Erkek olursa Kerem koyacagız. oğlum var bir tane onun adı da Eymen. Karan yeğenimin adı mesela o da hoşuma gidiyor

Bugün iş yerinde bi abiyle konuştuk. Kızı hamileydi hep erkek demişler sonradan kız denmiş ben gene şok ahdja o yüzden her gittiğimde cinsiyete baktırtıcam gol yememek için sdfa
ben de öğreneceğim gün çok nazlı çıktı bu kız diye seviyordum erkoymuş jaalsd

Bugün iş yerinde bi abiyle konuştuk. Kızı hamileydi hep erkek demişler sonradan kız denmiş ben gene şok ahdja o yüzden her gittiğimde cinsiyete baktırtıcam gol yememek için sdfa
Görümcem e erkek dediklerinde hayır ya kızım olacak benim ben 5 aydır kızım diye seviyorum demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…