Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın Kıslar
Poyraz Ege de olabilir Ege çok kullanışlı bir isim yanına ne koyarsan kaldırıyor

Kız maşallah o zaman çok sıkışmadan gitmek lazım yoksa hazırlığı yapana kadar sıkıntılar olabilir

Kızlar bana kimse cevap vermemiş bilgisi olan yok mu hiç hiç uyuyamadım sürekli düşünüyorum
Şimdi cnm senin için ilk gebeligimde ki ölçüme baktım yorum yazmıştım oradan hatırlıyorum.33. haftada sancılarım olmuştu erken doğum tehlikesi demişlerdi hastaneye gitmiştim orada 27 mm ölçülmüş taa ozamanlarda ama ben mesela 27 mm sonra uzadı mi olculmedi ama taa 39. Haftaya kadar dogumamistim hatta 39. Haftada bile sancım yoktu başka sebepten suni sancı ile doğum yapmıştım düşün artık o haftalarda bile bişey olmadı tabi herkesin durumu başka şimdi böyle denir ama belki başkasında tehlikeli olur bilemeyiz.

Canım sen kasma kendini merak etme doktorlar bir kısalma görürse en kötü vajinal dikiş atarlar. Bol bol dinlen ama yine de böyle şeyler oluyor olacak. Çok sorun olursa dediğim gibi 20. Haftada filan dikiş atarlar ama bir şey olmaz korkma dikiş bebeği içerde tutmak için yapılıyor çok etkili bir işlem.

ay benimm abiim balık ve aşırı düzenlidiiirr. Küçükken ben yatar evi o toplardıı :) ay inşalllahh benimki de öyle olurr
aaa nasıl kaçırrıssınnn dfksjf salı günüydüüü

Mayacıgım gaz olmasın mınık karınlarında diye sütün gazını alan bıberon
tüm dediklerinizi kaydedip kasım indirimlerinde kovalıcamm:)

Konu hakkında bilgim yok ama yat bol bol hiç bişeycik olmaz bence. Stres yaparsan daha kötü. Her şey çok güzel olacak sıkıntı olmıcak öyle düşün
Günaydın Kıslar
Poyraz Ege de olabilir Ege çok kullanışlı bir isim yanına ne koyarsan kaldırıyor
Biz sade Ege koycaz:) iki isim koyarsak biliyorsunuz baba ismi olabilir ksdjfj
Kız maşallah o zaman çok sıkışmadan gitmek lazım yoksa hazırlığı yapana kadar sıkıntılar olabilir
ayy ben düün hapşırırken kaçırdııım jkja allahtan eve gelmiştim. Şöyle bi düşündüm ya iş yerinde olsaydıııı

Çook teşekkür ederim canım son haftalara doğru kısalıyormuş o uzunluk bebek büyüdükçe dün doktorum 25 altına düşmemesi lazım dedi serklaj yani dikiş işleminden bahsetti bide benim ağrılarım da çok hatta 3-4 gündür vajina kemiğimde zonklama baskı hissediyorum o yüzden burayada yazdım hatta bebek baskı mı yapıyor diye demekki uzunluk kısaldığı için öyle hissettim

Kızlar benimde bugün saat 1 de randevum var 16 haftaligim cinsiyetini görebilir mi bilmiyorum devlet hastanesi biraz sıkıntılı bu konuda çünkü iki kizimida baya geç ogrenmistim. Heyecanlıyım hemde çok. Önce sağlıklı olsun sonra herkesin gönlünden geçen hayırlısı olan nasip olsun inşallah.

Evet canım dün doktorumda aynısını söyledi her geldiğinde ölçüm yapıp takibe alcaz dedi umarım uzun bi süre 31 mm de kalır inşallah dikişe gerek kalmadan

Kızlar bugün başıma kimsenin başına gelmeyecek bir şey geldi sabah sabah. Tam böyle sabah yeni uyandım saçım başım dağınık tam hapşurdum toplu saçım vakumlama gibi ağzıma girdi. Bir süre öksürdüm boğazım gıcık oldu konuşamadım falan. Bol su içtim şuan geçti ama şimdi de başımda bir ağırlık var tansiyonum mu düşüyor anlamadım.

Aaa geçmiş olsun kız nasıl oldu oo. Benim gibi işemendense sdfsf

Öksürdüğün için bence başına zonklama gibi bişi oldu

Aaa geçmiş olsun kız nasıl oldu oo. Benim gibi işemendense sdfsf

Öksürdüğün için bence başına zonklama gibi bişi oldu
Kız anlamadım hapşurdum o arada hapşururken azıcık altıma kaçırdım o an nasıl oldu saç ağzıma girdi anlık bir süreçte oldu

Ay bak o da olabilir çok öksürttüm kendimi boğazıma saç falan kaçmasın diye

Ay gozumun onunde tuhaf bir sekilde canlandi cok guldum kusura bakma hakikaten nasil becerdin bunu
Gecmis olsun canim

Poyraz Kaan on numara beş yıldız canım

Dedim ya totemlerim tutuyor, benim tahminimin tam tersi çıkar kız demiştim. Bir ara 1-2 gün girememiştim, tam da o ana denk gelmiş

Canım 30 mm üzerinde olması gerekiyor diye biliyorum,kısalmaz Allah ın izniyle sen dediklerini yap yat dinlen sakın yorma kendini,iyi haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…