Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selamlar, ne zamandır buraya yazamadım ama bugün tüm yazdıklarınızı okudum. cinsiyeti belli olanlara hayırlı uğurlu olsun bizim de cinsiyetimiz erkek ben de kaynana olacak olanlardanım 😀 17. Haftamdayım henüz hiç kilo almadım bu normal mi acaba ya sizler nasıl ilerliyorsunuz 🥰
Ay ne güzel kilo almamanız 😬ben iki kilo aldım bile 🤦🏻‍♀️

Kızlar selamlar, ne zamandır buraya yazamadım ama bugün tüm yazdıklarınızı okudum. cinsiyeti belli olanlara hayırlı uğurlu olsun bizim de cinsiyetimiz erkek ben de kaynana olacak olanlardanım 😀 17. Haftamdayım henüz hiç kilo almadım bu normal mi acaba ya sizler nasıl ilerliyorsunuz 🥰
ben de 16. haftadayım 1 kilo aldım normal bence :) Doktorlar genelde kilo almamızı istemiyor:) Bu arada tebrikler :)

Gözün aydın canım💙🧿ben 3 kılo aldım🥲çok şanslısın zaten doktorlar 20. Haftaya kadar kılo alımını fazla istemiyorlar.güzel hamilelikler🥰

Ben akilli beşiklerden almayi dusunuyorum, annemler gelemeyecek buyuk ihtimalle, hayatimi kolaylastiracak her seyi denemeye hazirim o surecte😂 bebek arabasi, puset, ana kucaklari Black Friday’de indirime girebilecek her seyi belirlemeye calisiyorum, gecen hafta bebek arabami ve araba koltugnu begendim 💕
Bebek arabası ve koltuğu araştırıyorum ben de ama hangi modeli beğendin🙄 ben baktıkça kafam karıştı🫣

Bugun soru günü🫠😀bende soruyorum,kasıklarım agrıyor bugun lavaboya falan gıttıgımde kasıklarımda rahatsızlık var,ayrıca gogus ucumdakı agrı gecmıs,ikinci trimesterde normal mi bunlar🥰🙏

bana doktor 4 lü yaptırdın mı dedi . Ama ne olduğunu bilmiyorum

1727429868040.png

Aa detayli ile 4lü ayniymis zaten fakat henuz erken oluyor bizim icin

Bunu da bir ekleyim listeme hafif olması önemli çünkü ben yalnız yürüyüşe çıkınca hem bebeği hem onu rahat taşımak istiyorum 🥰 teşekkür ederim mslsnm mslsnm 🥰

Bebek arabası ve koltuğu araştırıyorum ben de ama hangi modeli beğendin🙄 ben baktıkça kafam karıştı🫣
Ben Kraft Kenya almaya karar verdim, ağırlığı ve kapanınca kapladığı boyut travel sistemler arasında en uygunu gibi geldi bana. 8.9 kg ağırlığı, çift yönlü kullanımı var. Kapanınca valiz gibi çekerek götürebiliyorsun. Oturma ünitesiyle kapanabiliyor. Tek elle kapatmak çook kolay, hem ön hem arka tekerlerde darbe emici sistem var, alt sepeti oldukça geniş. Bunlar aklıma gelen özellikleri. Beni en çok hafifliği etkiledi 🤩

Benim arkadaşlarımın çoğu cybex mios ya da stokke kullanıyor çok memnunlar. Ben de ikisinden birini tercih edeceğim. Bütçe olarak yüksek ise instagramda bebek arabacınız tugce diye bir hesap var iyi markaların 2. El ama temiz arabalarını daha uyguna satıyor. Ben de oradan bakacağım muhtemelen, sıfırları gereksiz pahalı , çok güzel hizmet.

Kızlar bu nasıl sizce? Deneyimli anneler? Geçen gün anasayfada da sordum da en çok bu tercih edilmiş
Canım ben bunu kullanmıştım bence çok güzel bir ürün koltuğun üstünde yatağın üstüne heryerde kullanabilirsn ve tam kafa kısmına gelen yerde iç sünger delikli bir yapıda Allah korusun yüz üstü feln kalırsa diye tabi üst kumaşı delikli değil sadece iç süngeri birde bel kısmına denk gelen yerde iç süngerde çıkarılabilen bir parça vardı ordaki parçayı çıkarıp kiraz çekirdeği koyabiliyorsunuz yani kiraz çekirdekleri oraya uygun bir kumaş torbanın içinde geldi zaten yatakla birlikte gerek duyulursa ısıtılıp oraya yerleştrilebilir. Benim kullandığım böyleydi ebebekten almıştım. Şöylede birşey var tabi nekadar önerilsede bazı şeyler kullanmadan bilemiyorsun herkesin kolayına gelen sana kullanışlı gelmeyebiliyor. Bende çok fazla okurdum araştırırdım :KK66:) ama anladımki çocukla birlikte ihtiyaca göre herşey değişiyor kendi kendine şekilleniyor. demek istediğim o ki asla yapmam dediğin şeyleri yapabiliyorsun ay şöyle yapacağım dediğin şeyleri yapamayabiliyorsun gerçekten bir serüven değerli anneler serüveninizde sağlık mutluluk sizinle olsun :KK66: yorum biraz farklı yerlere evrildi kusura bakmayın ;

X