Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun canım inşallah geçer bir an önce :KK43: bol su içmeye çalış korkma geçer inşallah
Sağol canım inşallah bakalım doktorum idrar kültürü istedi ona göre ilaç yazalım dedi yine bana ilaç geliyor 🤦🏻‍♀️

Ben gebelik öncesinde de nioli yağı kullanıyordum. Doktoruma akıntı kaşıntı olduğunda kullanabilir miyim hala diye sordum. İç çamaşırına 1 damla damlatarak kullanabileceğimi söyledi. Aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonunu söktürüyor. İsterseniz bir doktorunuza danışın
Doğalını bulmak lazım ne kullanıyorsunuz kimisi de kullanmayın diyor bende bilemedim çok sağol 🙏🏻

Evet canım, çok ayakta hele de hareketsiz durunca öyle oluyor. Dik yürüyor musun? Ben göğüslerimin ağırlığından kambur yürüyorum biraz 😂🥴
Göğüsler benimde maşallahlık oldu duruş bozukluğu var bende de bazen dik bazen omuzlar düşük yorgun argın 🤣
dut kurusu falan da iyi diyorlar ama araştır isterseen
Onu da denedim ya olmadı :KK43: ay benimde ayakta dikilince her yerim ağrıyor

Canım ben iki hamileliğimde de başından sonuna kadar nerdeyse hep idrar yolu enf geciriyordum hatta bunda bile hala sabaha kadar tuvalete gidiyorum geçmiyor bende malesef
Çok şükür bir şey olmadı değil mi bir sıkıntı yaşamadın çünkü erken doğuma sebep oluyormuş araştırdığım kadarıyla o beni biraz endişelendirdi bir de bebeğe bir zararı dokunur mu diye endişeliyim sürekli de ilaç kullanmak zorunda kaldığım için :KK43:

Kızlar 14 eylül cumartesi günü panorama natera fetal dna testi verdim. ancak hala sonuç çıkmadı. Arıyorum çıkacak vs diye sallıyorlar. yok pazartesi yok salı yok çarşamba derken bugün oldu. hala sonuç yok? yani amerikaya göndericez vs dediler diye yaptırdım ama hiç gram kurumsallık yok dolandırdılar mı ne yaptılar anlamadım ya kadına her gün yazıyorum çıktı mı çıktı mı diye. kafayı yemek üzereyim artık.

kadının whatsapa girdiği zamanları takip ediyorum bildiğin atacak mı atmayacak mı diye vallaki kafayı yedim
Şikayet var a yaz bakalım onlar senin peşinden nasıl koşacak böyle saçmalık mı olur düşüncelerinde çok haklısın bende dolandırıldım zannederdim

Kıyamam 🤗 lütfen dikkat et, eğer sana çok bunaltıcı geliyorsa kalabalık yerler yerine daha sakin bir yerlere çıkmayı dene. Banada öyle olmuştu çünkü. Ben kefir, ayran ve süt içtiğim de bağırsaklarımı bozuyorum. Laktoz hassasiyetim var. Seninde olabilir canım. Dikkat et kendine ❤️
öğünlerim sadece kabız olmama, enfeksiyon kapmama, rahme zarar vermeme yolunda oluşturuldu 🤣. Hamilelikte kilo korkum olmadan önüme geleni yerim diyordum 😂😂

Merhaba hanımlar. Dün yediğimiz marulu bugün tekrar salata yapmak için elime aldığımda yaprakların arasında yeşil kurt gibi tırtıl ve yumurtalarını gördüm. Ama o maruldan dün yemiştim. Bir zararı olur mu acaba

Evet onlar da lazım olacak. Emzirme sütyenleri şu ana kadar gördüklerim üçgen olduğu için kase kısmı bana pek uygun değil. Biraz daha toparlayıcı lazım
maya91 maya91 kızlar ben sevemedim emzirme sütyeni onu açana kadar bebeğin ağlamasına dayanamayıp toptan kaldırıyorsunuz zaten hatta evde takmıyorsunuz 🤣 dışarda da emzirme önlüğü rahat oluyor

Merhaba hanımlar. Dün yediğimiz marulu bugün tekrar salata yapmak için elime aldığımda yaprakların arasında yeşil kurt gibi tırtıl ve yumurtalarını gördüm. Ama o maruldan dün yemiştim. Bir zararı olur mu acaba
Güzel yıkadıysanız bir şey olmaz bence yeşillikleri güzelce yıkayıp 15 dk karbonatlı suda bekletiyorum ben sonra tekrar yıkayıp kullanıyorum ama dışarda mesela lahmacun vs yediğimde Allah bilir nasıl yıkıyorlardır 🤦🏻‍♀️

Güzel yıkadıysanız bir şey olmaz bence yeşillikleri güzelce yıkayıp 15 dk karbonatlı suda bekletiyorum ben sonra tekrar yıkayıp kullanıyorum ama dışarda mesela lahmacun vs yediğimde Allah bilir nasıl yıkıyorlardır 🤦🏻‍♀️
Sirkeli suya falan koymamıştım ama yapraklarını tek tek iyice yıkamıştım

Masallaah kac haftalik cok tatli gorunuyorrr😍😍
17hafta içindeyiz Teşekkürler 🤩
Senin sat öne çekildi dimi ondan 😅 benim 23 mart görünüyo doğum, tam sınır ama ben koç olsun isterim yani eşim yengeç oğlum balık deliririm heralde jdjdjd
Maşallah sana 🧿🧿 ne kadar güzel bi poz vermiş yaa 🫠
Teşekkürler teyzesi 🤩
Bu ben, Turkiye’de olsam net sezeryanla kova yapardim bebegi😂😂 bir terazi olarak evde iki su burcu erkek beni bayaa yoracak gibi 🥲🥲
Ayy aynı burçmuşuz Ben de bir yengeçle evli terazi olarak bir tane daha su grubu istemiyoruz eşimde buna katılıyor ama 1 Mart doğum normal doğum çok istiyorum oldu da sezeryan olmak zorunda kalırsam kovayı yakalamak için çabalıycam galiba 🫢
maya91 maya91 kızlar ben sevemedim emzirme sütyeni onu açana kadar bebeğin ağlamasına dayanamayıp toptan kaldırıyorsunuz zaten hatta evde takmıyorsunuz 🤣 dışarda da emzirme önlüğü rahat oluyor
Suwenin balensizlerini deneyin Şu anda da takıyorum böyle bir rahatlık yok .dediğin gibi o süreçte de sanırım alttan kaldırıp kullanırım gibi geliyor bana da .Baktım olmadı alırım diyorum

X