Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sabah sabah oglumun ismine takarak uyandım bugun🤣 Poyraz Mirza olmasını kararlastırmıstık ama ınternetten Mirza surıyede yaygın kullanılan bı ısım diye görünce aklım karıstı.Sizce Poyrazın yanına hangi güzel Türk isimleri yakısır?Mesela. Poyraz Bartu yada Poyraz Kaan olabilirmi?
Günaydın Kıslar 🌸
Poyraz Ege de olabilir Ege çok kullanışlı bir isim yanına ne koyarsan kaldırıyor 😃

Ben çalıştığım iş yerine domestos köpük aldım. Kullanmadan önce köpüğü sıkıyorum 5 dakika bekliyorum klozet kapağını mendillerle silip klozet kağıdını da koyduktan sonra kullanıyorum zahmete bak 😂😂😂
Kız maşallah o zaman çok sıkışmadan gitmek lazım yoksa hazırlığı yapana kadar sıkıntılar olabilir 😁

Kızlar bana kimse cevap vermemiş 😟 bilgisi olan yok mu hiç hiç uyuyamadım sürekli düşünüyorum 🥹
Şimdi cnm senin için ilk gebeligimde ki ölçüme baktım yorum yazmıştım oradan hatırlıyorum.33. haftada sancılarım olmuştu erken doğum tehlikesi demişlerdi hastaneye gitmiştim orada 27 mm ölçülmüş taa ozamanlarda ama ben mesela 27 mm sonra uzadı mi olculmedi ama taa 39. Haftaya kadar dogumamistim hatta 39. Haftada bile sancım yoktu başka sebepten suni sancı ile doğum yapmıştım düşün artık o haftalarda bile bişey olmadı tabi herkesin durumu başka şimdi böyle denir ama belki başkasında tehlikeli olur bilemeyiz.

Kızlar selam doktordan çıktım ama biraz canım sıkkın 😟 rahim ağzı uzunluğuma bakmak istedi 31 mm ölçtü kötü değil dedi ama ben kız kardeşimden biliyorum onunda öyle sınırdaydı sonra yavaş yavaş kısalmıştı uzunluğu ve son ayına kadar yatmıştı 25in altına düşünce sıkıntı oluyormuş bende çok korkuyorum rapor aldım şimdi haftaya tekrar gidicem 🥹 daha çok kısalmaz dimi çok korktum 1 hafta yatıcam Allahım bebeklerimizi korusun
Canım sen kasma kendini merak etme doktorlar bir kısalma görürse en kötü vajinal dikiş atarlar. Bol bol dinlen ama yine de böyle şeyler oluyor olacak. Çok sorun olursa dediğim gibi 20. Haftada filan dikiş atarlar ama bir şey olmaz korkma dikiş bebeği içerde tutmak için yapılıyor çok etkili bir işlem.

Sakindir düzenlidir ben eşimin huylarını çok sevdiğim için balık burcu olsun istemiştim hep inşallah rabbim vaktinde sağlıkla verir evlatlarımızı🙏
Çevremdeki bütün balık bebekleri sakin ve annelerini yormuyor 😊
ay benimm abiim balık ve aşırı düzenlidiiirr. Küçükken ben yatar evi o toplardıı :) ay inşalllahh benimki de öyle olurr
Bir arkadaşım yeğeninin yükselenini ayarlamak için saat vermişlerdi ya doktora 😂

Hangi ara belli oldu senin 😳 ben kaçırdım sanırım

Canım, zamanla yukarı çıkar diye söylemiyordur muhtemelen. Benim doktor öyle dedi.
aaa nasıl kaçırrıssınnn dfksjf salı günüydüüü
Ben akilli beşiklerden almayi dusunuyorum, annemler gelemeyecek buyuk ihtimalle, hayatimi kolaylastiracak her seyi denemeye hazirim o surecte😂 bebek arabasi, puset, ana kucaklari Black Friday’de indirime girebilecek her seyi belirlemeye calisiyorum, gecen hafta bebek arabami ve araba koltugnu begendim 💕

Ben bir alana bir bedava şeklindeyken 2 ayrı renk almıştım Linkteki renk beyazların içinden belli de olmuyor. İndirim takip edebilirsin .Ben ne kadara aldığımı hatırlamıyorum biraz pahalı ama değdi diye düşünmüştüm. Invisible Soft sütyen diye geçiyormuş eğer mağazada deniyceksen

Invisible Soft Sütyen - NUDE Invisible Soft Sütyen - NUDE

Mayacıgım gaz olmasın mınık karınlarında diye sütün gazını alan bıberon😄🫠🌸
tüm dediklerinizi kaydedip kasım indirimlerinde kovalıcamm:)

Kızlar selam doktordan çıktım ama biraz canım sıkkın 😟 rahim ağzı uzunluğuma bakmak istedi 31 mm ölçtü kötü değil dedi ama ben kız kardeşimden biliyorum onunda öyle sınırdaydı sonra yavaş yavaş kısalmıştı uzunluğu ve son ayına kadar yatmıştı 25in altına düşünce sıkıntı oluyormuş bende çok korkuyorum rapor aldım şimdi haftaya tekrar gidicem 🥹 daha çok kısalmaz dimi çok korktum 1 hafta yatıcam Allahım bebeklerimizi korusun
Konu hakkında bilgim yok ama yat bol bol hiç bişeycik olmaz bence. Stres yaparsan daha kötü. Her şey çok güzel olacak sıkıntı olmıcak öyle düşün
Günaydın Kıslar 🌸
Poyraz Ege de olabilir Ege çok kullanışlı bir isim yanına ne koyarsan kaldırıyor 😃
Biz sade Ege koycaz:) iki isim koyarsak biliyorsunuz baba ismi olabilir ksdjfj
Kız maşallah o zaman çok sıkışmadan gitmek lazım yoksa hazırlığı yapana kadar sıkıntılar olabilir 😁
ayy ben düün hapşırırken kaçırdııım jkja allahtan eve gelmiştim. Şöyle bi düşündüm ya iş yerinde olsaydıııı:ruh:

Şimdi cnm senin için ilk gebeligimde ki ölçüme baktım yorum yazmıştım oradan hatırlıyorum.33. haftada sancılarım olmuştu erken doğum tehlikesi demişlerdi hastaneye gitmiştim orada 27 mm ölçülmüş taa ozamanlarda ama ben mesela 27 mm sonra uzadı mi olculmedi ama taa 39. Haftaya kadar dogumamistim hatta 39. Haftada bile sancım yoktu başka sebepten suni sancı ile doğum yapmıştım düşün artık o haftalarda bile bişey olmadı tabi herkesin durumu başka şimdi böyle denir ama belki başkasında tehlikeli olur bilemeyiz.
Çook teşekkür ederim canım 🙏 son haftalara doğru kısalıyormuş o uzunluk bebek büyüdükçe dün doktorum 25 altına düşmemesi lazım dedi serklaj yani dikiş işleminden bahsetti bide benim ağrılarım da çok hatta 3-4 gündür vajina kemiğimde zonklama baskı hissediyorum o yüzden burayada yazdım hatta bebek baskı mı yapıyor diye 🥹 demekki uzunluk kısaldığı için öyle hissettim

Kızlar benimde bugün saat 1 de randevum var 16 haftaligim cinsiyetini görebilir mi bilmiyorum devlet hastanesi biraz sıkıntılı bu konuda çünkü iki kizimida baya geç ogrenmistim. Heyecanlıyım hemde çok. Önce sağlıklı olsun sonra herkesin gönlünden geçen hayırlısı olan nasip olsun inşallah.

Canım sen kasma kendini merak etme doktorlar bir kısalma görürse en kötü vajinal dikiş atarlar. Bol bol dinlen ama yine de böyle şeyler oluyor olacak. Çok sorun olursa dediğim gibi 20. Haftada filan dikiş atarlar ama bir şey olmaz korkma dikiş bebeği içerde tutmak için yapılıyor çok etkili bir işlem.
Evet canım dün doktorumda aynısını söyledi her geldiğinde ölçüm yapıp takibe alcaz dedi 🥹 umarım uzun bi süre 31 mm de kalır inşallah dikişe gerek kalmadan 🙏

Kızlar bugün başıma kimsenin başına gelmeyecek bir şey geldi sabah sabah. Tam böyle sabah yeni uyandım saçım başım dağınık tam hapşurdum toplu saçım vakumlama gibi ağzıma girdi. Bir süre öksürdüm boğazım gıcık oldu konuşamadım falan. Bol su içtim şuan geçti ama şimdi de başımda bir ağırlık var tansiyonum mu düşüyor anlamadım.🥺

Kızlar bugün başıma kimsenin başına gelmeyecek bir şey geldi sabah sabah. Tam böyle sabah yeni uyandım saçım başım dağınık tam hapşurdum toplu saçım vakumlama gibi ağzıma girdi. Bir süre öksürdüm boğazım gıcık oldu konuşamadım falan. Bol su içtim şuan geçti ama şimdi de başımda bir ağırlık var tansiyonum mu düşüyor anlamadım.🥺
Aaa geçmiş olsun kız nasıl oldu oo. Benim gibi işemendense sdfsf

Öksürdüğün için bence başına zonklama gibi bişi oldu

Aaa geçmiş olsun kız nasıl oldu oo. Benim gibi işemendense sdfsf

Öksürdüğün için bence başına zonklama gibi bişi oldu
Kız anlamadım hapşurdum o arada hapşururken azıcık altıma kaçırdım o an nasıl oldu saç ağzıma girdi anlık bir süreçte oldu 😂

Ay bak o da olabilir çok öksürttüm kendimi boğazıma saç falan kaçmasın diye

Ay gozumun onunde tuhaf bir sekilde canlandi cok guldum kusura bakma hakikaten nasil becerdin bunu :KK64:
Gecmis olsun canim

Kızlar sabah sabah oglumun ismine takarak uyandım bugun🤣 Poyraz Mirza olmasını kararlastırmıstık ama ınternetten Mirza surıyede yaygın kullanılan bı ısım diye görünce aklım karıstı.Sizce Poyrazın yanına hangi güzel Türk isimleri yakısır?Mesela. Poyraz Bartu yada Poyraz Kaan olabilirmi?
Poyraz Kaan on numara beş yıldız canım 🌸

ay benimm abiim balık ve aşırı düzenlidiiirr. Küçükken ben yatar evi o toplardıı :) ay inşalllahh benimki de öyle olurr

aaa nasıl kaçırrıssınnn dfksjf salı günüydüüü

tüm dediklerinizi kaydedip kasım indirimlerinde kovalıcamm:)
Dedim ya totemlerim tutuyor, benim tahminimin tam tersi çıkar 😅 kız demiştim. Bir ara 1-2 gün girememiştim, tam da o ana denk gelmiş 😅

Canım 30 mm üzerinde olması gerekiyor diye biliyorum,kısalmaz Allah ın izniyle sen dediklerini yap yat dinlen sakın yorma kendini,iyi haberlerini bekliyorum

X