Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İlk defa duydum canım öyle bişey ya diş eti kanamaları bu haftalarda normal miş . Ama çıbana bişey diyemem

annem de diyoo primaya alışır sonra ahjjhdf
Ya prima başlarda bebek çok fazla bez atıyor olduğu için boşa israf gibi bence . Günde beş bez atıyorsun en az prima nın paketi bin küsürlerde bilemedim valla ben kiradayım başlangıç için onu kullanamam sanırım

Maalesef ya ben henuz yasayamiyorum bulantim fszlalasiyor bazen istahim oyle cok yok hatta fazla yersem cikariyorum cok ilginc halsizlik devam ama cok degil uyumak istiyorum genelde erkek bebiste boyle oldugunu hic bilmiyordum
Erkek bebiş rahat geçiyor diyorlar bide anam ilk kızımda neyse diğeri de aynı oldu bende valla şu an prensesler gibiyim hatta hamilemiyim gerçekten diye şüpheye düştüğüm oluyor

Selamlar herkese

Bir sorum olacaktı. Sütyen olarak balenli mi balensiz mi sütyen kullanıyorsunuz? Benim sütyenler olmamaya başladı da acaba balensiz rahat olur mu dedim ama hiç kullanmadım bugüne kadar.
Canım suwenin balensiz yok gibi sütyenleri var Çok güzel Kampanya dönemlerini takip et Ben çok memnunum Hamile değilken de kullanıyordum pentiyi ve baleni bıraktım artık
İlk defa duydum canım öyle bişey ya diş eti kanamaları bu haftalarda normal miş . Ama çıbana bişey diyemem
Benim bir de diş teli tedavim sürüyor Çocuk doğmadan çıksaydı çok iyi olucak Diş telim bu hafta çok zorladı Bundan demekki Normalde hissetmezdim bile

Bu haftaiçi gittiğimde sorayım canımmm sağool
Ay ben hepsini yerdim sen iyi iki ısırıkla iradeni korumuşsun
Ya ben dışarının çiğköftesini asla sevemedim. Bir tek cevizlibağda ömer usta var onun çiğköftesi efsaneee
Ye gitsin benim de canım istiyor bu aralar valla almayı düşünüyorum ya seninle bu sefer canımız aynı şeyi çekmiş. Bizim cinsiyetler farklı çıkarsa şaşıracağım
Tam okurken yiyordum
canım ne gibi bişey olabilir ki
Güya adı bebe bisküvisi ya içinde binbir katkı madde sanki yazlıkta hiç cips yememiş biri diyo bunu kdjdjdjdjd cipsler çok masum çünkü hshsh

Ya bende cok severimmmmm off. Bide ben hamileyken sutten tiksindim. Cicibebeyle yesem sütün faydasini alabilirmiyim acaba
Ben sütte içebiliyorum ama daha çok kefir içiyorum onun yararına daha çok inanıyorum sütü de böyle soğuk soğuk içimi ferahlattığı için içiyorum bi yararının olduğunu düşünmüyorum
Ben hala folik asit kullaniyorum ya bir de balik yiyemiyorum diye omega haftada 2 defa ve d vitamini haftada 2
Benim de folik asitimin 3 tane kaldı bitirip doktora öyle sorarım. Ne kullandığımı sordu hiç bişey dedim ya folik asiti unuttum omega ne kullanıyorsun? D vit benim de haftada 2

Yaa biz de öyle ev ve benzeri şeylerin kredisi zorluyor baya. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Eşimin arkadaşları demiş prima bez alcaz size hediye altın hariç
Kızımın ismini masal düşünüyorum siz karar verebildiniz mi isimlere çok zor bişeymiş ya
Bir gösterse de biz de düşünebilsek artık dnndmdns

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…