Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay doritos almış bizimkiler dayanamadım çoğunu ben yedim yiyorum ben ya paketli bazen canım çok çekiyor bir de çiğ köfte çok çekiyor geçende yedim bir kaç tane bir şey olmaz bence ya
bence de ya giderken alayım jhdsf yazlıkta ben çok sapıttım burda daha cips yemedim hayreet :) dün gece eşim çiğ köfte dürüm almış 2 ısırık aldım napim çok güzeldi

Benim de uyandığımda bahsettiğim gibi olurdu. Ayaklarımda uyuşurdu son zamanlarda. Magnezyum kullandığım halde hem de...

Maden suyunu da sor istersen. Bana daha magnezyum başlamadı doktor. Ben günde 2 şişe maden suyu içiyorum son günlerde. Kamplarıma iyi geliyor. Bunu örnek olsun diye yazmıyorum tabi. 2 şişenin zararı olmayacağı düşüncesinde olduğum için kullanıyorum. Sen de doktorunun yönlendirmesine göre devam edersin.

Ya benim kullandığım multivitsminde folik asit var bir sıkıntı olur mu acaba kuzum

Ona mutlaka aksam bir bakayim cunku fazla incelemedim dogrusu, bazi gunler dayanilmaz oluyor bu illet eger cozumu buysa size cok dua edecegim
Ben ilk gebeliğimde kafamı alıp duvarlara vuruyordum canım. Seni çok iyi anlıyorum acilden beri gelmiyordum gerçi yaptıkları paroldu. Beynimin zonklaması ağrısı mideme vuruyordu istifra ediyordum acıdan. 12. Haftadan 16. Haftanın sonuna kadar her gün atak geçirdim. O zamanki doktorum vermemişti magnezyum falan. Belki verse böyle olmazdım. 11. Haftadan beri kullanıyorum ben şuan 13+1 im. Bütün kemik ağrılarım kuyruk sokumu ağrım son buldu. Doktorum magnezyumun migren ataklarını da önlediğini söyledi. Denemekte fayda var. Kim migren yazarsa direkt yazıyorum çünkü onu ancak çeken bilir. İnşallah son bulur ağrıların canım ocean extramag mucizevi onu öneririm bana doktorum onu önerdi

Yaa oluyor mu gerçekten ben çok takmamakla birlikte biraz endişeliyim kilo konusunda sonradan verilir değil mi yapışıp kalmıyor öyle
Canım ben ilk gebeliğimden bir sene sonra ağırlık antrenmanı dahil cardioyla beraber haftanın üç dört günü düzenli spor yapıyordum. Abur cubur zaten tüketmem normal hayatımda. Hamileyken canım istiyor kola hiç içmem hamur işini de azaltmıştım. 22.5 kilo almıştım hamilelikte bu dediklerimi yapınca istikrarlı şekilde 30 kilo birden vermiştim. Hatta kaslarım vardı artık. Ağırlık antrenmanı mutlaka yapıyordum. Şimdi ikinciye hamileyim. Dikkat etmeye çalışsam da kilo alıyorum ama hiç sorun değil yeter ki sağlıklı olsunlar. Ben yine doğumdan sonra hallederim diyorum kararlı olursan üstüne yapışıp kalmaz tabi

Selamlar herkese

Bir sorum olacaktı. Sütyen olarak balenli mi balensiz mi sütyen kullanıyorsunuz? Benim sütyenler olmamaya başladı da acaba balensiz rahat olur mu dedim ama hiç kullanmadım bugüne kadar.
Valla bende goguslerim kucuk diye hic balensiz kullanmadim. Ama suan buyumeye basladi.biraz daha buyurse balensiz kullancam cok rahat olur die dusunuyorm

Ocean markasının folik asidini de aylarca kullandım memnun kalmıştım, inşallah faydası olur çünkü dediğiniz gibi sadece bunu çeken anlıyor o çaresizliği

yook vermedii, bu durumu da söylemeyi unuttum zatenn. Multivitamin, demir ve d vit vercekti. Demirim yüksek diye vermedi. Multivitamin de ben istemedim. Sadece d vit verdi
Ben hala folik asit kullaniyorum ya bir de balik yiyemiyorum diye omega haftada 2 defa ve d vitamini haftada 2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…