Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dikkat etmene rağmen 22 kilo aldıysan bunda bırak gitsin ye gitsin bence ben ilk gebeliğimde canım ne istiyorsa yedim şu anda yiyorum ama abartmıyorum sürekli abur cubur tüketmediğin sürece sorun yok sonra veririz kiloları

Ben sleepy natural serisi ile başlamıştım hiç beğenmedim bebişime iyi gelmedi sonra goona geçtik kızım baya lu bi kız günde 4-5 kaka yapıyordu belinden taşıyordu hep sonrasında primaya geçtik primadada belden taşma oldu bezle ilgisi yokmuş dedik kızım baya hareketli çünkü primanın kokusunu hiç sevmedim en son prima preum care kullanıyoruz memnunum piyasanın bildiğim kadarıyla en iyisi pişik sorunuda
olmadı. Ama uygun bezden başlamak en mantıklısı bebeğin cildi tepki vermiyorsa ondan devam edersiniz dediğini gibi ilk aylarda günde 7-8 bez gittiği oluyor

Regenesis omega canim ama folik asitler midemi cok yakiyor biraktirsa keske

Kızlar doğumda 5 6 kilo gidiyor eğer bir de hani emziriyorum diye un helvasina bilmem neye saldirmayip normal beslenirseniz doğum kilonuzun altına bile düşüyorsunuz emzirme acayip kalori yaktiriuor

Selamlar herkese

Bir sorum olacaktı. Sütyen olarak balenli mi balensiz mi sütyen kullanıyorsunuz? Benim sütyenler olmamaya başladı da acaba balensiz rahat olur mu dedim ama hiç kullanmadım bugüne kadar.
Selamm, ben balenlerden aşırı rahatsız oluyorum artık. Oturduğumda göbeğime baskı yapıyor. Ben de artık alacağım, balensiz bakıyorum.

Masal çok güzel bir isim biz henüz cinsiyetini bilmiyoruz cinsiyeti sorma aşamaya bile gelmedik, böyle birisi var yani o ben

ay arkadaşlar. anam bugün (yani dün) ameliyat oldu rahmi yumurtalıkları vs komple alındı. çok sinirliyim mal doktorlar on saatte ameliyatını yapamadıklarından ve anam sigara içtiğinden akciğerleri büzüşmüş entübe etmişler. yoğun bakımlık oldu annem makinasız solunum yapamadığı için. ağlaya ağlaya bebeği düşürecektim. hala da haber vermiyo harika devletimizin muhteşem hastanesi. deli gibi enabızdan takip ediyom 3-5 saatte bir detay yerlerde gelen güncelleme bilgilerini. rutin falan diye boş yapıyo anlattığımız herkes annemin her yerine tüp soktular yanına almıyolar bilgi vermiyolar göremiyom bilemiyom çıldıracam. işte böyle buraya da patlamak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…