Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bi bahaneyle git bence :) ilk 10 gün kontrol hakkımız var yanii
Canım ben il dışına gidiyorum bulunduğumuz ilçede kadın doğum yok maalesef. Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım o doktoruma gidip geliyorum. O da şu zaman gelin diyor geliyorum 😅 bir de eşimin mesleğinden dolayı sürekli il dışına cıkamıyoruz

Kızlar merhabalar bende uzak kaldım bayadır buralardan hepiniz ve bebişleriniz iyidir inşallah 💞🙏🏽
Benim fetal sonucumun çıkmasını bekliyorum ikinci kez vermiştim bugün 7 iş günü oldu 10 gün içinde dediler ama bakalım yarın çıkarsa eğer cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum 3 haftadır gitmiyorum çatlayacam meraktan ne durumda diye, bu arada Progestan ilacım bitti bir kutu bitirdim üç gün oluyor biteli herhangi bi lekelenmem yok şuan çok şükür ilaca devam edip etmeme olayını da doktora gitmeyi bekliyorum bakalım ne diyecek, kız bebişlerimiz de çoğalmış heralde hadi bakalım hepimiz için en hayırlısı ne nasıl olacaksa o olsun beni görenler hep erkek bebek göbeği gibi diyorlar ama öncesindeki ayva göbüşümü düşünmüyorlar sanırım hamile değilken bile üç aylık gibi göbüşüm vardı benim yaaa 😇

Hiç öyle bişey demedi canım çok üstünde durmadı açıkçası, heralde hiç söylenmedi böyle bişey olmasın diye söylüyolar görünce ben öyle düşündüm
maya91 maya91 en son komtrolumde banada bebegın eşi aşagıda bunu takip edelim dedi,ama başka bi yorum yapmadı,ben ınternetten arastırdım ama tabıkı😄😄🤭🤭ilişkiden uzak durun agır kaldırmayın bıde uzun yuruyuslere cıkmayın dıyordu ben uyguluyorum o yuzden😄😄

Ben multıvıtamın ıcemedıgım ıcın ayrı ayrı coledan d -magnezyum sitrat aldım onları ıcıcem ıkı uc gune bır kızlaar,multıvıtamın mıdemı mahvedıyor cunku bu kürü bitirincede b12 yle kan şurubuna geçerim😄folık asıtıde bıraktım artık.

ne kadar var içeriğinde acaba yeterli mi? Ben normalde çok migren atağı geçiririm ama bel ağrılarım kuyruk sokumu ağrım olduğunu doktoruma söylediğimde doktorum magnezyum başlatmıştı sabah akşam içiyorum hiçbir ağrım kalmadı şükürler olsun. Magnezyum migren ataklarını da önlüyormuş bilgin olsun canım. Ben ocean extramag kullanıyorum. Mucizevi❤️
Ona mutlaka aksam bir bakayim cunku fazla incelemedim dogrusu, bazi gunler dayanilmaz oluyor bu illet eger cozumu buysa size cok dua edecegim :KK76:

Günaydın kızlar 2. Trimester prensesliğini yaşıyormusunuz sizde Harika gidiyor ne bulantı ne halsizlik çok şükür ilk trimester bitti şimdi bol bol partileme zamanı 😂
Ben şimdiden cicili kız bebek tulumları bakmaya başladım ilk kullanacağım paket bezi de almayı düşünüyorum 😍

Hiç öyle bişey demedi canım çok üstünde durmadı açıkçası, heralde hiç söylenmedi böyle bişey olmasın diye söylüyolar görünce ben öyle düşündüm

maya91 maya91 en son komtrolumde banada bebegın eşi aşagıda bunu takip edelim dedi,ama başka bi yorum yapmadı,ben ınternetten arastırdım ama tabıkı😄😄🤭🤭ilişkiden uzak durun agır kaldırmayın bıde uzun yuruyuslere cıkmayın dıyordu ben uyguluyorum o yuzden😄😄
kızlar bana da doktor çok ayakta durma, 18 haftaya kadar ilişki yok. Spor yapma dedi bu kadarr
Bende de var magnezyum iyi geliyor diyolar ama şuan daha kullanmaya başlamadım
yaa uykudan uyandırıyor resmen ya, gidince doktora söyleyim bari
Ben multıvıtamın ıcemedıgım ıcın ayrı ayrı coledan d -magnezyum sitrat aldım onları ıcıcem ıkı uc gune bır kızlaar,multıvıtamın mıdemı mahvedıyor cunku bu kürü bitirincede b12 yle kan şurubuna geçerim😄folık asıtıde bıraktım artık.
Hap içemediğim için bana da multivitamin vermedi :) d vitamini verdi o da hap dfsgs neyse allahtan minik :) magnezyum hangi marka aldıın

Günaydın kızlar 2. Trimester prensesliğini yaşıyormusunuz sizde Harika gidiyor ne bulantı ne halsizlik çok şükür ilk trimester bitti şimdi bol bol partileme zamanı 😂
Ben şimdiden cicili kız bebek tulumları bakmaya başladım ilk kullanacağım paket bezi de almayı düşünüyorum 😍
Dünden beri ben de prenseslik modundayım. Tiksinmelerim geçti, enerjim iyi ama plesanta aşağıda olunca temizlik falan gene korkudan saldım jfsdhfs ilk kullanacağın paket bez nedirrr

kızlar bana da doktor çok ayakta durma, 18 haftaya kadar ilişki yok. Spor yapma dedi bu kadarr

yaa uykudan uyandırıyor resmen ya, gidince doktora söyleyim bari

Hap içemediğim için bana da multivitamin vermedi :) d vitamini verdi o da hap dfsgs neyse allahtan minik :) magnezyum hangi marka aldıın
Magnezyum diasporal aldım canım şase olandan,suya katıp içiyorsun.acıbademdekı doktor tavsıye ettı onu.içinde zararlı tatlandırıcı yok.d vıtamınıde coledan d aldım,bunu kendı kafamdan aldım😄fundaya yazmıstı doktoru ondan kopya cektım😄

Kızlar uyuduktan sonra ellerimin uyuşmasına uyanıyorum. Dün doktora söylemeyi unuttum, kontrole gidince sorcam. Ama başına böyle bir şey gelen var mı?
benim bu hamileligimde henüz olmadi ama bundan öncekinde cok oldu canim. elim degil de kollarım uyuşuyordu her uyandigimda ters yatmamama ragmen. normal diye okumustum o zaman canim, hersey gibi😂

Son düzenleme:
Ayyyy inşallah bir de göstermeme durumu var valla bir de benimki göstermezse taa yine 4 hafta sonra öğrenmek zorunda kalırım🤦🏻‍♀️ umarım öğreniriz 😅 hadi bakalım heyecanlı süreç 😂
canim sen ögrenmemis miydin ya?🙄 benim aklimda nedense seninki kiz diye kalmis🤔

Kızlar uyuduktan sonra ellerimin uyuşmasına uyanıyorum. Dün doktora söylemeyi unuttum, kontrole gidince sorcam. Ama başına böyle bir şey gelen var mı?
Canım bilemedim, ilk defa duyuyorum. Ne kadardır devam ediyor?
Beeen😃banada cok oluyor gecen hatta bacagımda olmus 10 dakka hareket ettıremedım ,normal dıye dusundum ben ama sorunca banada soyle😊kan dolasımı degıstıgı ıcın oluyor bence baskı yapıyor bebek ana damarlara.
Benim de aklıma kan dolaşımı ile ilgili değişiklikler geldi 👍🏻
Yok kız 4 hafta beklemezsin, göstermeyince 10 gün içinde tekrar çağırıyorr
Doktorlar da meraktan mı görmek için can atıyor 😂 yoksa kontrolllerin gidişatları mı cinsiyete göre belirleniyor?

Dünden beri ben de prenseslik modundayım. Tiksinmelerim geçti, enerjim iyi ama plesanta aşağıda olunca temizlik falan gene korkudan saldım jfsdhfs ilk kullanacağın paket bez nedirrr
BHCMELEK BHCMELEK benım bulantılarım gecmedı kızlar yaa daha bu sabah dısımı fırcalarken yıne atraksıyon yasadım bı yarım saat.şanslısınız dilinizi ısırın😄benım mıde her an patlamaya hazır bır bomba😄

Magnezyum diasporal aldım canım şase olandan,suya katıp içiyorsun.acıbademdekı doktor tavsıye ettı onu.içinde zararlı tatlandırıcı yok.d vıtamınıde coledan d aldım,bunu kendı kafamdan aldım😄fundaya yazmıstı doktoru ondan kopya cektım😄
ay ben de senden kopya çekeyim bari dsfhsj
benim bu hamileligimde henüz olmadi ama bundan öncekinde cok oldu canim. elim degil de kollaeim uyuauyodu her uyandigimda ters yatmama ragmen. normal diye okumustum o zaman canim, hersey gibi😂
Amaan o zaman tamamen salıyorumm sgadsh geçen burnumda kan vardı dedim hamileliktenn sdfsf

Canım bilemedim, ilk defa duyuyorum. Ne kadardır devam ediyor?

Benim de aklıma kan dolaşımı ile ilgili değişiklikler geldi 👍🏻

Doktorlar da meraktan mı görmek için can atıyor 😂 yoksa kontrolllerin gidişatları mı cinsiyete göre belirleniyor?
Hep devaam sadece bazı geceler olmuyor, çünkü olunca uyanıyorum hemen

Yoook biz çok meraklı olduğumuz için çağırıyor aahah

X