Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba Ben de Antalya'dayım . Doktorum Nipt Plus diye bir firmayı önerdi . Siz nereye yaptırdınız acaba ?
Ben Genoks'ta yaptırdım. Nipt Plus da seçenekler arasındaydı ama Genoks bi tık daha kurumsal diye tercih ettik 11+5te kan verdim, Cuma günü kan verdim Çarşamba günü sonuç çıktı

Aynen ben de canim asiri tuzlu eksi yedim tatli yiyince cikariyordum benim de erkek amin canim

Senin mide bulantin olmadi fazla canim belki ordan kiz yakalanir Allah gönlünüze gore versin yarin cok merak ediyorum belli olunca hemen yaz
Evet yani kokulardan mide kalkması falan olmadı. Hafif mide bulantılarım oldu ama savuşturabildim aman sağlıklı olsun cidden başka hiç bişey istemiyorum

Bugun doktor gorusmem vardi kizlar, cok kisa surdu ve sadece kalp atisini dinlettiler, goremedik maalesef akintim icin cinsel iliski kaynakli olabilir, gelmeye devam edebilir, sorun yok dedi. 20. Haftaya detayli ultrason randevusu verdi, bir de Afp testi icin kan verdim. Bayaa rahatladim ama gorebilseydim daha iyi olacakti tabi

Allah Allah neden göstermediler ki. Ne tuhaf memleketmiş orası da öyle akıntın için ve sağlıklı olduğu için çok sevindim gözün aydın canım

Sabaha kadar uyuyamadım. Açlıktan midem kazındı 1 lokma yiyemedim.
Hiç uyumadan işe gitmem gerekiyor .
Siz olsanız rapor alıp 1 gün yatıp dinlenir miydiniz , kendinizi işe gitmeye zorlar mıydınız?
Çok mu erken mıymıylık ediyorum ? 10+3

Canım bence bugün dinlen bu durumda iş yerinde de çalışmadan verim alamazsın. 10+3 te benim mide bulantılarım vardı. Sonra bir anda kesildi 11. Haftada hiç kalmadı. Sabret,elbet geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…