Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bana bol su icin demislerdi. Birde hareket ettiremediklerinde dizlerimi karnıma cekip kalcamı yukarı kaldırıp dans ettirdiler mezdeke gibi popomu cevirdim durdum kısa süreli sonra bebek hareket etmeye başladı öyle baktılar. 2 ultrasonumda öyle oldu.

Benim ilk gebeliğimde 12. Haftalarda başlamıştı migren ataklarım. 16. Haftalarda sönmeye başlamıştı. Bugün 12+3 olduk canım
Benim de bu hafta 16 bitiyor iyiyim çok şükür. Yine hamileliktenmiş herhalde bin şükür ya senin de olmaz inşallah canım Allah hepimize iyilik versin

Ayyy sahi söylemiştin yaa

Bende kahve de ise yaramisti , firil firil donuyordu gecen sefer

Kalan kanlar atılmış olabilir mi acaba? fitil vs verdi mi doktor

Ben de olmadı canımm o yüzden yazmadım. Ama doktorunla konuşunca bize de haber ver olur mu?
Fitil vermişti. 2 gündür gelmiyordu hiçbir şey o yüzden kullanmıyordum belki ondan kalanlr çıkıyordur ama endişelendim işte

Sanırım doktorlar bunun için ekstra çaba harcıyor, bana da her zaman vermiyorlar

Geçen salıdan bu yana ilk defa mı geldi kahverengi?
Yok geçen salıdan beri geliyordu zaten kanamadan sonra hep kahverengi geldi. Fitil kullandım progestan. 2 gündür gelmedi diye bırakmıştım. Bir daha geldi o yüzden endişelendim

Fitil vermişti. 2 gündür gelmiyordu hiçbir şey o yüzden kullanmıyordum belki ondan kalanlr çıkıyordur ama endişelendim işte
Korkma korkma ilk etapta kahve kahve gidicek. Kahveden korkma hiç
Kaçta randevun saatleri kuralım
11:15 te ama erken gidersen hastası olmazsa belki önce girerim ofise geçince yazarım size yolda yazamayabiliriim inşallah öğrenirizzz

Korkma korkma ilk etapta kahve kahve gidicek. Kahveden korkma hiç

11:15 te ama erken gidersen hastası olmazsa belki önce girerim ofise geçince yazarım size yolda yazamayabiliriim inşallah öğrenirizzz
Öğrende artık asalım bayrakları İnşallah

Kızlaaar sonunda kızımın net cinsiyet fotoğrafını alabildik uğraştırdı ama sonunda güzelce gösterdi
Sağlıcakla gelsin prenses

E elektroforez Canımmmm bizim cinsiyet kesinleşti Bir mavi kalbini alırım Oğlum olacak
Sağlıcakla gelsin prenss

Kız bana da tam tersi oldu bende hep rüyamda erkek gördüm erkek hissettim kız çıktı benim minnoş
Hehe Canim bana erkek gibi dedi doktor ama cikinti gibi birsey vardi o kizda da erkekte de ayni oluyor ancak dolarsa o erkek bos kalirsa kiz dedi 2 hafta sonra tekrar cagirdi 2 dk bakarim hemen ugrarsin dedi sonraki randevu mu 1 ay sonraya verdi.Ya cok bulantim oldu hala daha ara ara oluyor bugun kotuydum mesela cikardim yine bugun. Normalde kiz olunca cok bulanti olur diyorlar ama benim erkek oldugu halde asiri bulantim oldu

Ayy bulantı deme canım bana yaa ben bi kurtulamadım şundan Annanem de diyor ki bebek anneyi tanıyınca geçermiş ne alakaysa benek hareketini hissedince geçecekmiş ben hala hiçbirşey hissetmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…