Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay içimden kız geçti bilmiyorum ama hayırlısı olsun

Kızlar doktordan geliyorum 3 gün ilerden gidiyormuş gelişimi çok iyiymiş maşallah kız oluyor bizim cinsiyetimiz %80 dedi
Canım 2kız da çok güzel oluyor biz öyleyiz kardeşimle Çok kavga ederiz ama en iyi arkadaşızdır da ölene dek Yılmaz sisters var instagramda onlar benzetiyorum bizi Sağlıkla gelsin

Bacım benim bi tane daha var kafayı sıyırmamak için zorluyorum 2. Ye tımarhanelik olurum herhalde
Aynı aynı canım bendensin benimde ilki kız bu da kız umarım diyorum ilki gibi narin olmaz biraz daha kendi korur Olsun kız arkadaş olacaklar birbirlerinin en yakın arkadaşları olurlar benim kız havalarda uçuyor

Valla ilk defa bunda sadece bulantım oldu başka da yok sıkıntı çok şükür sana da kolay hamilelik ve doğum diliyorum cinsiyet tahmini yaptı mı doktorun
İlk üç ay çok rahat geçti bulantı dahi yoktu fakat bir haftadır bel ağrısı, bulantı ve tiksinme yaşıyorum
Maalesef bebiş sırtı dönük ve bacakları kapalı yatıyordu öğrenemedim, inşallah bir sonraki kontrolde belli olur

Bacım benim bi tane daha var kafayı sıyırmamak için zorluyorum 2. Ye tımarhanelik olurum herhalde
Ya benim.ne olsun 2 kız 3. Ye de belki kız daha şimdiden kıyafet toka kavgası var sofra kurulurken güzel oluyor ama etrafimde dolaniyorlar eşim diyor hep kendine calismissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…