Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sağlıkla gelsin bebişler 🥰 cinsiyetler öğrenilimeye devam ediyor 😄 yarın sıraaa maya91 maya91 artıkk diyebilir miyiiz🤓
beklenen çarşambaya az kaldı. saat kaçta randevun canım? benim içimden senin dediğine göre (eşinin tarafı hepmerkekmiş ya) erkek geçiyodu ama kız çıkcak senin bebiş şaşırtçak bence 😊😊
bu arada benim de randevum 19. haftadaydı taa bugün aradım 2 hafta öne çektim, 2 Ekime verdi. o gün 17 haftalık olmuş olcaz inşallah. benim 12+5 te muhtemelen kız demişti ama ben de merak içindeyim çünkü net bişey demedi ve yüzde de vermedi. bakalım o gün kesinleşir artık heralde😍

sağlıkla gelsin bebişler 🥰 cinsiyetler öğrenilimeye devam ediyor 😄 yarın sıraaa maya91 maya91 artıkk diyebilir miyiiz🤓
beklenen çarşambaya az kaldı. saat kaçta randevun canım? benim içimden senin dediğine göre (eşinin tarafı hepmerkekmiş ya) erkek geçiyodu ama kız çıkcak senin bebiş şaşırtçak bence 😊😊
bu arada benim de randevum 19. haftadaydı taa bugün aradım 2 hafta öne çektim, 2 Ekime verdi. o gün 17 haftalık olmuş olcaz inşallah. benim 12+5 te muhtemelen kız demişti ama ben de merak içindeyim çünkü net bişey demedi ve yüzde de vermedi. bakalım o gün kesinleşir artık heralde😍
Sanirim artk ekim ayinda cogumuzun cinsiyeti kesinleşcek :) bende bu ayin 25inde gdcem 16 haftalk oluyor. 11+6 da kiza benziyor dedi. Haftya gittigimde kesinlesir insallah heycan dorukta 😍

Kızlar doktordan geliyorum 3 gün ilerden gidiyormuş gelişimi çok iyiymiş maşallah 🧿 kız oluyor bizim cinsiyetimiz %80 dedi 🥲😍😍😍
yaaa maşallahhhh ne güzel öğrendiiin :) darısı başımızaaa
Eltim kız doğurmuştu :) sabah ikili test sonucumu alıp 11:15 de doktoruma gidicem inşallahh :) ay gösterir herhaldeeee :)

Kizlar doktorum beni 15. haftada üçlü test için tekrar cagirdi, 2 ekimde tekrar gidecegim. Son iki kontrolde cinsiyetini gostermemekte israrciydi benimki, cikolata yemek disinda hareketli olmasini nasil saglayabilirim acaba? Bu gidisle doguma kadar ogrenemeyecegim yoksa :KK70:
ay deme öyle korkuyorum haha

Kızlar bugün kontrolüm vardı. Bebişim çok şükür sağlıklı. Ama sıkmış bacaklarını göstermedi bir türlü cinsiyetini. Doktor erkek gibi dedi ama sadece tahmin. Net değil dedi. Meraktan ölcem. Vişne suyu içtim çikolata yedim ama sıpa bacakları dışında her yerini oynattı
Sizin kaç haftalık

Bu benim çok hoşuma gitti ya🥰

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-17-17-31-48-032_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-09-17-17-31-48-032_trendyol.com.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2024-09-17-17-32-59-029_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-09-17-17-32-59-029_trendyol.com.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba güzel anneler bir kızım bir oğlum var benimde 3.cuye hamileyim 14 +4 şükür geçen hafta gittiğimde belli değil küçük dedi kıza benzetti hayırlı sağlıklı olsun ben baştan beri erkek hissediyorum oğlum da ne yasadiysam bunda yaşıyorum sizde tahmin yapar mısınız 😍
IMG_20240914_182413.jpg
IMG_20240914_182402.jpg

yaaa maşallahhhh ne güzel öğrendiiin :) darısı başımızaaa

Eltim kız doğurmuştu :) sabah ikili test sonucumu alıp 11:15 de doktoruma gidicem inşallahh :) ay gösterir herhaldeeee :)
Sağol canım darısı isteyen herkese inşallah 🤲🏻❤️🥰 ikinci kızım olucak şansıma artık

X