Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba güzel anneler bir kızım bir oğlum var benimde 3.cuye hamileyim 14 +4 şükür geçen hafta gittiğimde belli değil küçük dedi kıza benzetti hayırlı sağlıklı olsun ben baştan beri erkek hissediyorum oğlum da ne yasadiysam bunda yaşıyorum sizde tahmin yapar mısınız 😍Eki Görüntüle 3480201 Eki Görüntüle 3480203
Ay içimden kız geçti bilmiyorum ama hayırlısı olsun 😍

Kızlar doktordan geliyorum 3 gün ilerden gidiyormuş gelişimi çok iyiymiş maşallah 🧿 kız oluyor bizim cinsiyetimiz %80 dedi 🥲😍😍😍
Canım 2kız da çok güzel oluyor biz öyleyiz kardeşimle Çok kavga ederiz ama en iyi arkadaşızdır da ölene dek Yılmaz sisters var instagramda onlar benzetiyorum bizi 😄 Sağlıkla gelsin

Bacım benim bi tane daha var kafayı sıyırmamak için zorluyorum 2. Ye tımarhanelik olurum herhalde 😂😂😂😂
Aynı aynı canım bendensin benimde ilki kız bu da kız 🤣😍 umarım diyorum ilki gibi narin olmaz biraz daha kendi korur 🙏🏻🥰 Olsun kız arkadaş olacaklar birbirlerinin en yakın arkadaşları olurlar benim kız havalarda uçuyor 😄

Valla ilk defa bunda sadece bulantım oldu başka da yok sıkıntı çok şükür sana da kolay hamilelik ve doğum diliyorum cinsiyet tahmini yaptı mı doktorun
İlk üç ay çok rahat geçti bulantı dahi yoktu fakat bir haftadır bel ağrısı, bulantı ve tiksinme yaşıyorum 😭
Maalesef bebiş sırtı dönük ve bacakları kapalı yatıyordu öğrenemedim, inşallah bir sonraki kontrolde belli olur 🤲🏻

Bacım benim bi tane daha var kafayı sıyırmamak için zorluyorum 2. Ye tımarhanelik olurum herhalde 😂😂😂😂
Ya benim.ne olsun 2 kız 3. Ye de belki kız daha şimdiden kıyafet toka kavgası var 😆sofra kurulurken güzel oluyor ama etrafimde dolaniyorlar 🤪eşim diyor hep kendine calismissin 😃

X