Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 7+4 teyim siz daha tecrübelisiniz birsey danışmak istiyorum. Benim bebeğim sol üst kısma tutundu doktorum söylemişti. Kasığımda sol üstte batma hissi ve gerginlik var normal mi bu zamanlarda? Beni tedirgin etti uzanıyorum ne olur ne olmaz diye

11+4 deyim iki haftadır aynı durumdayim benimde sağa yerleti ve aynı seyi yaşıyorum iki üç gün önce gittim doktora , bebek acisindan bı problem yok ama batma ağrı da normal değil sıklaşırsa tekrar gel dedi. . Düşük riski falan görmediği için icim rahat, uzanıyorum sürekli bende 🙏dizinde Bı doktorunuza danışmanızı öneririm çünkü her gebelik farklı oluyor

Kızlar 7+4 teyim siz daha tecrübelisiniz birsey danışmak istiyorum. Benim bebeğim sol üst kısma tutundu doktorum söylemişti. Kasığımda sol üstte batma hissi ve gerginlik var normal mi bu zamanlarda? Beni tedirgin etti uzanıyorum ne olur ne olmaz diye
Benimde sola yerlesmisti bebegm. Oyuzden solda batmalar kasilmalar hissetmen cok normal. Ileriki haftalarda iki tarafli batmalar hissedebilirsin korkma

Benimde abdest alırken ayağımı kaldırıyorum batma oluyor. Şimdi duşakabinde abdest almaya özen gösteriyorum ya da sakince hareket ediyorum. Namaz kılarken baskı uygulanıyor gibi gerginlik oluyor Allah kabul etsin oturarak kılıyorum. Oturuyorum arkama yastık koyuyorum bu sefer de belim ağrıyor. Hamişlik her adımda zor. Ama sonu selamet inşallah. Sabredelim🙏🏻🥰

Canımmmm kızlaaarr 🥰 bebişin nerede olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben 14+5 oldum bugün ama halen hissedemiyorum 🥹 karnım ve bel çevrem çok genişledi, hatta yürüyüşüm bile değişti.. Okulda artık her gören göbek mi bebek mi diye göbeğimi yokluyor, minnoşu artık ne kadar bol giysem de sanki saklayamıyorum.. Hareketlerini de hissedemiyorum 🥹 en son ultrasonda 12+3'te gördüm, 2 hafta geçti ama içim içimi yiyor her şey yolunda mı diye.. Bu durumda olan sadece ben miyim? Dayanamıyorum, haftaya gideceğim sanırım doktora ama o da izinli olduğu için gidemiyorum 🥹
Bende en baştan beri soldaydı. Hatta sol alt kısımda bir kabarık var hala. Ultrasonda dr da solda olduğunu söylemişti. Hemen hemen bütün sancılarım sol tarafta olurdu 😂 2 gündür nedense sağ kasıkta gerilme var. Sanırım bebek büyüdükçe etkisi her yere yayılıyor 😂

Kızlar karnınızda, belinizde çatlaklar falan oluşmaya başladı mı? Benim henüz çatlağın falan yok ama bu aralar inanılmaz kaşıntılarım oluyo bel çevresinde, sanırım genişlemekten kaynaklı.. Sizde de var mı? Bir yerde okudum, bu kaşıntılara tırnak atınca iz kalıyormuş, bol nemlendirmek gerekiyormuş aklınızda bulunsun. Ben sipariş verdim artık bekleyeceğim arifoğlu çatlak yağını 🥰
Bende de yok canım. Hatta tüylenme de o kadar dikkat çekmiyor. Anneme çektiysem göbeğim de çok belli olmayacak heralde 😂

İki gün üst üste nişanımız vardı ve topuklu giydim. Çok ayakta durmadım bikaç tur halay çektim sadece. Belim ve karnım ağrıdı normal bir durum mu? Şu an çok şükür ağrım yok ama akşam baya korktum bişey olcak diye
Canım, ağrın geçtiyse sıkıntı yok bence. Hem topuklu giymiş hem de maşallah halay çekmişsin 😂 hamile olmadan bile bel isyan eder. Takma geçmiş zaten. Sadece bu 2 gün işin yoksa dinlenmeye bak 💚

Kızlaarrr gen testi sonucum temiz geldi çok şükür 🙏🥰 ama hayatım şokunu yaşıyorum şuan doktor cinsiyet kız çıkmış dedi ultrasonda çok net erkek demişti 😳nasıl oluyor ya gen testi kesin mi kızım mı olucak şimdiii
Neeeee ben de doktora sordum kiyafet alayim mi diye 2 hafta daha bekle diyor canimseninki de benim ultrason gibi miydi

X