Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba ben de 13 haftalık hamileyim. Fetal dna test sonucuma göre erkek bebiş geliyormuş. Benim gebelik başından beri çene bölgem sivilce kustu ağrı da veriyor gören herkes kız heralde diyordu öyle de değilmiş 🙈 benim gibi olan var mı ? Ne önerirsiniz
ay benim de çenemde çıktı sürekliii

Benim kan sonucum riskli çıktı şuan moralim bozuk free beta hcgniz kaç sizin?
üzülmeyin ya bu sadece ihtimaller, kuzenime de öyle dendi çocuğu şu an 13 yasında sapasağlam. Kendiniz üzmeyin
Ekran görüntüsü 2024-09-14 085121.jpg

böyle ama daha tablo eşleştirilmemiş hali yani, çok anlamıyorum ama grafik vs çıkmadı

Kızlar karnınızda, belinizde çatlaklar falan oluşmaya başladı mı? Benim henüz çatlağın falan yok ama bu aralar inanılmaz kaşıntılarım oluyo bel çevresinde, sanırım genişlemekten kaynaklı.. Sizde de var mı? Bir yerde okudum, bu kaşıntılara tırnak atınca iz kalıyormuş, bol nemlendirmek gerekiyormuş aklınızda bulunsun. Ben sipariş verdim artık bekleyeceğim arifoğlu çatlak yağını 🥰
Zaten 3 ayı geçti canım bende sıcakların geçmesini bekliyorum İstanbul o kadar nemli ve sıcak ki gerek kalmıyor havalar biraz daha serinleyince başlayayım diyorum bende sipariş vercem seninkinden 😍 kaşınıyorsa çatlayabilir kullanmak lazım :))

Ayy çok teşekkür ederim. 3 gündür içim içimi yiyor acaba iyi ki diye. Prosgestan fitil verdi vajinal bir de kanama dursun siye iğne yapmışlardı ve serum. Halen devam ediyor kahverengi ama dr önemli değil dedi. Şimdi kaç haftalık oldu senin ki sağlıkla kucağımıza alırız inşallah
Merhaba çok geçmiş olsun. benimde 12 gün önce kanamam olmuştu iğne ve progestan hapını kullanıyorum. Kahverengi lekelenmem benimde geçmedi bir türlü. Çok canımı sıkıyor. Sizin ne kadar oldu acaba? Birde progestanı fitil olarak mı ağızdan mı alıyorsunuz? Bana doktorum lekelenme devam ettiği sürece ağızdan al dedi. Burada çoğu kişi fitil olarak kullanıyor birde öyle mi denesem kararsız kaldım.

İki gün üst üste nişanımız vardı ve topuklu giydim. Çok ayakta durmadım bikaç tur halay çektim sadece. Belim ve karnım ağrıdı normal bir durum mu? Şu an çok şükür ağrım yok ama akşam baya korktum bişey olcak diye

İki gün üst üste nişanımız vardı ve topuklu giydim. Çok ayakta durmadım bikaç tur halay çektim sadece. Belim ve karnım ağrıdı normal bir durum mu? Şu an çok şükür ağrım yok ama akşam baya korktum bişey olcak diye
Yormuşsundur kuzum bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Sen dikkatli ol♥️

Bir şey olmaz canım yorulduğun içindir geçen gece 5 gibi bende bir uyandım yüzüstü yatmışım karnım o kadar ağrıdı ki bir şey olmuş mudur diye korktum Allahtan sabahta doktor kontrolüm vardı bir şey olmaz dedi doktorum :)

Yormuşsundur kuzum bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Sen dikkatli ol♥️

Bir şey olmaz canım yorulduğun içindir geçen gece 5 gibi bende bir uyandım yüzüstü yatmışım karnım o kadar ağrıdı ki bir şey olmuş mudur diye korktum Allahtan sabahta doktor kontrolüm vardı bir şey olmaz dedi doktorum :)
Sağolun kızlarr, ilk bebe olunca insan pimpirikleniyorr

Sorma yaa vallahi çok garip bir duygu, hem korku hem heyecan hem mutluluk hepsi bir arada.. Bir kardiyolog kapı komşum oldu yakın zamanda, steteskopla duyabilir miyiz dedim kalp atışını, şu an çok zayıf gelir ama ilerleyen aylarda daha net duyulur dedi.. 🥰 Bir elime geçirsem gece gündüz demeden dinlerim herhalde 🤣🤣
Komşun ev taşıyormuş bir de hahahahhahah ne çektim ben bu hamile anneden diye🤣 ya şaka bir yana insan merak ediyor ve bu çok normal ama doktorum bana resmen sabretmeyi öğretti paşa paşa bekliyorum 4 hafta. Bu 4 haftadan sonra muhtemelen yavaş yavaş hareketlerini hissetmeye başlarız o zaman daha kolay olur bizim için🤲🏻

o meşhur topuklular giyildi mi kızz sonunda 😅😅 bişey olmaz canım normal o ağrılar dinlenince geçiverir. ama anlayabiliyorum pimpiriklenmeni ben de öyleydim. ama şuanda off neler yapıyom bi görsen ödüm kopuyor ama yapmak zorunda kalıyorum. bu sefer ağır da taşıyorum, uzanıyorum da, yerlerde de sürünüyorum yani bi hamilenin yapmaması gereken ne varsa yapıyorum mecburen😏 Allah korur insallah hepimizin yavrusunu🤲🏼

Kızlar merhaba ben de 13 haftalık hamileyim. Fetal dna test sonucuma göre erkek bebiş geliyormuş. Benim gebelik başından beri çene bölgem sivilce kustu ağrı da veriyor gören herkes kız heralde diyordu öyle de değilmiş 🙈 benim gibi olan var mı ? Ne önerirsiniz
Benim cildim aşırı bozuk kızımda çok güzeldi cildim şu an heryerden sivilce çıkıyor valla anlamadım 😂

o meşhur topuklular giyildi mi kızz sonunda 😅😅 bişey olmaz canım normal o ağrılar dinlenince geçiverir. ama anlayabiliyorum pimpiriklenmeni ben de öyleydim. ama şuanda off neler yapıyom bi görsen ödüm kopuyor ama yapmak zorunda kalıyorum. bu sefer ağır da taşıyorum, uzanıyorum da, yerlerde de sürünüyorum yani bi hamilenin yapmaması gereken ne varsa yapıyorum mecburen😏 Allah korur insallah hepimizin yavrusunu🤲🏼
Sonunda giyildi ve bitti çok şükür ahahah :) Amin amin hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah :dua:

Merhaba çok geçmiş olsun. benimde 12 gün önce kanamam olmuştu iğne ve progestan hapını kullanıyorum. Kahverengi lekelenmem benimde geçmedi bir türlü. Çok canımı sıkıyor. Sizin ne kadar oldu acaba? Birde progestanı fitil olarak mı ağızdan mı alıyorsunuz? Bana doktorum lekelenme devam ettiği sürece ağızdan al dedi. Burada çoğu kişi fitil olarak kullanıyor birde öyle mi denesem kararsız kaldım.
Canım benim doktorum fitil olarak verdi kanama olursa ağızdan lekenmede fitil kullan dedi. Ama doktoruna danış yine de. Progestan baya kesti lekelenmelerim de artık bir parmak boğumu kadar umarım biter. 1 haftaya bitiyor diyor herkes.

Canım benim doktorum fitil olarak verdi kanama olursa ağızdan lekenmede fitil kullan dedi. Ama doktoruna danış yine de. Progestan baya kesti lekelenmelerim de artık bir parmak boğumu kadar umarım biter. 1 haftaya bitiyor diyor herkes.
Teşekkür ederim canım. Benim doktorum lekelenme tamamen biterse fitil olarak kullan dedi özellikle, ama çok oldu bitmiyor bir türlü. Umarım en kısa zamanda geçer seninkide 🙏🏻

Kızlar 7+4 teyim siz daha tecrübelisiniz birsey danışmak istiyorum. Benim bebeğim sol üst kısma tutundu doktorum söylemişti. Kasığımda sol üstte batma hissi ve gerginlik var normal mi bu zamanlarda? Beni tedirgin etti uzanıyorum ne olur ne olmaz diye

X