Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aaa neden acı olmasıııın kızzz

özel den atılırsa atayım sana :) atılmıyormuş :) eşim elini koydu ben elimi koydum sonra ultrason kağıdını koydum müzik ekledim çok hoş oldu :)
Ayyy bu videolar çok güzel oluyor. Görüyorum keşfete düşenlerde bu tarz videolar. Şey de var adam kadına sarılıyor sonra bir elde patik bir elde ulturason fotoğraf ı onlarda güzel oluyor

Kızlar ikili testte free beta hcg ve papp-a kan sonucu çıkmış sizlerin kaçtı? Araştırıp beynimi de bulandırmak istemiyorum ama dayanamıyorum da :)

Günaydın kızlar. Hep oğlum olacak diye düşünüyordum ama bu gece rüyamda rahmetli anneannemi gördüm( hayattaki en sevdiğim insandı) bana küpe veriyordu. O yüzden şuan kız gibi hissetmeye başladım çok etkilendim. Haftaya fetal dna sonuçları çıkacak orada belli olur ay çok heyecanlı ya

Ay benim de canım çekti akşam alıp ben de içeyim hatta balıkla tüketeyim Acı tüketmemizin zararı var mı ben biber turşusu faln yiyorum normalde tükettiğim gibi
Genelde acı kabızlık yaptığı ve midemiz hamilelikte biraz daha hassas olduğu için şahsen uzak durmaya çalışıyorum. Yoksa herkesin bünyesi farklı

onlar nasıl yapılıyor? ben yaptırmam da sadece detaylı ultrason yaptırcam inşallah

evet ama daha grafik vs yok :) sadece kan sonucu onu da ben anlamadım :) kurcalamıyım diyorum, çarşambaya kadar sabreeeet :)
Doktorlar genelde ikili test ve fetal dna odaklı oluyor. Hatta mfk nın bir videosu var yaptırmayın diyorum yaptırıyorsunuz. İkili test temiz mis gibi, üçlü testte problem çıkıyor üzülüyorsunuz diye. Üçlü testte vs. olmayan problemler çıkabiliyor anladığım kadarıyla. Bende yaptırmam

aynen hiç gerek yok, ben detaylıya çok güveniyorum

Emilimi nasıl acaba canım biliyor musun kıyafete geçer mi diye merak ediyorum hızlıca sürüp evden çıkacağımızda rahat olur mu
Canım valla kullanıcı yorumlarında ilk baktığım şey o oldu, emilimi hızlı ve yapışkan his olmadığı yazılmış. Bunun bir de doğum sonrası yağı da varmış.. İlk fırsatta sipariş verip başlamayı düşünüyorum kullanınca burdan bilgi veririm sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…