Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba, liste var sanırım 2025 martta anne olacağım kısmetse, beni de ekleyebilir misiniz ☺️
Hayirli olsun💕 sehir, yas, kacinci cocuk, son regl tarihi, beklenen dogum tarihi, kese ve kalp atisi gorulme tarihi ( hafta+ gun olarak) ve cinsiyeylt/ tahmini cinsiyet bilgilerini benimle paylasirsaniz ekleyebilirim :)

Kızlar şalgamın hamilelikte bi zarari yok dimi. Google sormak yerine size daha cok guveniyorum :)) bardak bardak içesim var
İdrara kırmızı renk verebilir çok içtiysen. Korkma. Bir büyük kase pancar salatası yedikten iki gün sonra, kırmızı idrarı kanama zannederek doktoruma gitmişliğim var. hatırlayanlar çıkacaktır 😃

Hamile kalma tarihini hesapladım canım ben
Bakalim canim yarin randevum
oldu canimm olmaz olur mu.. ama bisey diyim mi dogduktan sonra kucagina aldigin an geciyor o his sanki kirk yillik anne gibi oluyor insan. birden o anaç ruh ortaya çıkıveriyor, onu koruma içgüdüsüyle her türlü şeyi istemsizce doğru yapıyorsun. tabi bilmediğin şeyler de çıkıyor ama onunla birlikte öğreniyor insan. bir de ilk çocukta acayip panik oluyor insan her hastalığında ateşlenmesinde sonra biraz daha sakin kalmayı öpreniyorsun 2. çocukta. öyle annelik güzel bir duygu 🥰♥️
Cok tesekkurler canim insallah sakin kalabilirim ama elimde olmadan dusunceler sariyor

Güzel kızlarım herkese merhabalar 🥰 dr muayenesine gittiğimde bir gebeşe dr çatlak olmasın diye arifoğlu çatlak kremini önermişti.. Kullanıcı yorumlarını okuduğumda genelde memnun kalınmış, ben de muhtemelen bu ürünü alacağım.. Sizler için de buraya bırakıyorum, değerlendirirsiniz, fiyat olarak da gayet uygun geldi.. 🥰
aaa süper elimdekiler bitince buna bakayım ben de sağol canım 🫶🏻

Canım ben bunu çürütüyorum sanırım kanama oldu malesef ve sonuç kız bebiş 💕
Tatlıdan tiksinme ekşiye düşme oldu
Bulantım oldu ama kusmadım hiç
Çin takvimi tuttu Tablodaki Önümdeki arkamdaki 2 şer ay erkekti Aradan yakalamışız
Yaa benim de kahve lekelenmem oldu. Tatlıdan tiksindim. bulantım ara ara oldu hiç kusmadım ay bakalım benim ne olcak 🤣🤣
Çikolata yersen çok hareketlenincede göremeyebilir o bacakların arasından 😁
Haydaaa napacağızzzz hahha🤣🤣🤣
Kızlar benim minnoş galiba bir şeyler hissediyor, karnımın dibinden ayrılmıyor bol bol kafasını sürtünüyor🥹💛
Ayy yerimm onu melek yaa 👼

İdrara kırmızı renk verebilir çok içtiysen. Korkma. Bir büyük kase pancar salatası yedikten iki gün sonra, kırmızı idrarı kanama zannederek doktoruma gitmişliğim var. hatırlayanlar çıkacaktır 😃
🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️
Bakalim canim yarin randevum

Cok tesekkurler canim insallah sakin kalabilirim ama elimde olmadan dusunceler sariyor
Yaz mutlakaaa

maya91 maya91 akışına bırak 🤣 olmazsa 10 gün içinde kontrole gittiğinde diğer yöntemi denersin 😁

Cinsiyet belli, fetal Dna yapıldı yarın cinsiyet öğrenme videosu çekicez eşimle 😅🥹
Maşallah ya takdir ediyorum gerçekten 🤣 balonu patlatır patlatmaz her şeyi bırak bize yaz merak ederiz 🤣

X