Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gözlerini bağlayıp elleriyle boyuyolar ya tshirtlerini ondan çektircezz, tshirt de anı kalır diye onu istedim ben 😅
Ay evet bende son zamanlarda onu görüyorum hep çok hoşuma gidiyor çok güzel videolar var öyle , çok güzel bir anı olur 😍

Dün bütün gece cinsiyeti öğrenmeye çalıştım rüyamda 😂😂😂
Görebildin mi bir şeyler bu gecede belki görürsün o heyecanla 😍

Güzel düşünmüşsünüz ben bile heyecanlandım şimdi yerinize 🥹
Yarın 14:30da çekimmm heralde 1 saate biter ağlayıp zırlamam 😂😂
Ay evet bende son zamanlarda onu görüyorum hep çok hoşuma gidiyor çok güzel videolar var öyle , çok güzel bir anı olur 😍

Görebildin mi bir şeyler bu gecede belki görürsün o heyecanla 😍
Hiç bişey görmedim ya hufff 😅

Yarın 14:30da çekimmm heralde 1 saate biter ağlayıp zırlamam 😂😂

Hiç bişey görmedim ya hufff 😅
Ay iyi bari erken saatteymiş kalktın kahvaltı yaptın hazırlandın derken çabuk gelir zaman yarın o saatlerde özellikle online olcam 🤣 Dur asıl bu akşam görme ihtimalin daha yüksek heyecan ve bilinçaltından dolayı hadi hayırlısı olsun 🙏🏻🥰

IMG_0601.jpeg
Şöyle bir şey gördüm. Emziren annelerimiz vardı sankiii

Güzel kızlarım herkese merhabalar 🥰 dr muayenesine gittiğimde bir gebeşe dr çatlak olmasın diye arifoğlu çatlak kremini önermişti.. Kullanıcı yorumlarını okuduğumda genelde memnun kalınmış, ben de muhtemelen bu ürünü alacağım.. Sizler için de buraya bırakıyorum, değerlendirirsiniz, fiyat olarak da gayet uygun geldi.. 🥰
çok teşekkür ederim paylaştığın için 😍

Merhaba kızlar bir sorum olacak, bisiklet sürme ile ilgili yasak göremedim internette, doktorum da spora başlamanın sakıncası olmadığını söyledi. Acaba bisiklet sürmek de buna dahil mi? 😂
Ben risk almazdım ya. Sonuçta dengeyi tutabilmek, bacakları hareket ettirmek için belden destek almak lazım, en azından. Bir de düşme riski olduğu için tehlikeli geldi bana 🙈

Yenidoğan gibi 2 yaşındaki kızım sürekli uyanıyor bebek doğunca hiç zorluk çekmek sanirirm antremanliyim 😆5 te uyandi hala dalamiyor birde bidir bidir konusyor. Gecenin bı vakti anne benim bilekligim nerde hele bı yok de korkudan cevapta veremiyorum😀anne ben çok şeker yemicem hasta olurum doktor popoma iğne yapar bu aydınlanma niye gece geldi yavrucuğum 😀

Eki Görüntüle 3478367
Şöyle bir şey gördüm. Emziren annelerimiz vardı sankiii
Günaydınn canım, gece gördüm tam da emzirirkej ama yazamadım 😅
evet var tandem emzirme, doğumdan sonra ikisini beraber devam emziriyorsun. ama riskli gebeliklerde önermiyor bazı doktorlar. ben türkiyede sordum özel hastanedeki doktora bana 4. ayda en geç kes dedi, meme ucunu uyardığı için erken doğuma sebep olabilir dedi.
neyse avusturyaya geldim, burda 2 ayrı doktorla görüştüm birisi perinatolog benim önceki kaybımla da ilgilendi kendisi, bişey olmaz dediler. şuanki durumu da sağlıklı olunca çok şükür biraz rahatladım. gündüzleri emzirmiyorum artık keyfe keder, yemekle oyunla oyalıyorum. bizi bir tek uyku zorluyor, uykuya geçişleri memesiz yapamıyoruz.. çok denedim emmeden uyumasını ama o beni daha çok yoruyor ikimiz de perişan oluyoruz. şimdilik geceleri ve uyku geçişlerinde devam.
bir de beni düşündüren Kolestrum. onu doğan bebeğin alması lazım o çok önemli çünkü. bebiş doğduktan sınra 2-3 gece ayrı kalıcaz diğer kuzumla. orda da artık memeye geri döndürmem bırakmış oluruz diye ümit ediyorum 🤲🏼

Yenidoğan gibi 2 yaşındaki kızım sürekli uyanıyor bebek doğunca hiç zorluk çekmek sanirirm antremanliyim 😆5 te uyandi hala dalamiyor birde bidir bidir konusyor. Gecenin bı vakti anne benim bilekligim nerde hele bı yok de korkudan cevapta veremiyorum😀anne ben çok şeker yemicem hasta olurum doktor popoma iğne yapar bu aydınlanma niye gece geldi yavrucuğum 😀
hahaha sabah sabah güldürdü benii o baya bi ayılma yaşamış 😅😅 kıyamam kuzuya. ne yaptı daldı mı sonra?🤣

X