Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba, liste var sanırım 2025 martta anne olacağım kısmetse, beni de ekleyebilir misiniz
Hayirli olsun sehir, yas, kacinci cocuk, son regl tarihi, beklenen dogum tarihi, kese ve kalp atisi gorulme tarihi ( hafta+ gun olarak) ve cinsiyeylt/ tahmini cinsiyet bilgilerini benimle paylasirsaniz ekleyebilirim :)

Kızlar şalgamın hamilelikte bi zarari yok dimi. Google sormak yerine size daha cok guveniyorum :)) bardak bardak içesim var
İdrara kırmızı renk verebilir çok içtiysen. Korkma. Bir büyük kase pancar salatası yedikten iki gün sonra, kırmızı idrarı kanama zannederek doktoruma gitmişliğim var. hatırlayanlar çıkacaktır

Hamile kalma tarihini hesapladım canım ben
Bakalim canim yarin randevum
Cok tesekkurler canim insallah sakin kalabilirim ama elimde olmadan dusunceler sariyor

aaa süper elimdekiler bitince buna bakayım ben de sağol canım

Yaa benim de kahve lekelenmem oldu. Tatlıdan tiksindim. bulantım ara ara oldu hiç kusmadım ay bakalım benim ne olcak
Çikolata yersen çok hareketlenincede göremeyebilir o bacakların arasından
Haydaaa napacağızzzz hahha
Kızlar benim minnoş galiba bir şeyler hissediyor, karnımın dibinden ayrılmıyor bol bol kafasını sürtünüyor
Ayy yerimm onu melek yaa

Bakalim canim yarin randevum

Cok tesekkurler canim insallah sakin kalabilirim ama elimde olmadan dusunceler sariyor
Yaz mutlakaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…