Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet evet canım sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesi :) Atilla bey cidden müthiş bir doktor. Tane tane her şeyi anlatıyor. Sohbet ediyor hiç sıkılmıyorsun :)
Bakırköyde mi atilla bey. Sadi konuğun bazı bölümleri bahçelievlerde de. Beni de bakırköye yönlendirmişlerdi ama yetişemedim oraya

Bakırköyde mi atilla bey. Sadi konuğun bazı bölümleri bahçelievlerde de. Beni de bakırköye yönlendirmişlerdi ama yetişemedim oraya
Bahçelievler metrobüs durağının orda hemen. metrocity avm karşısı. Perinatoloji bölümü A blokta

Kızlar merhaba, yeni bir hurafe duydum hamileyken kanaması olanların oğlu oluyormuş diyor teyzeler kanaması olup cinsiyet öğrenen oldu mu?
Canım ben bunu çürütüyorum sanırım kanama oldu malesef ve sonuç kız bebiş
Tatlıdan tiksinme ekşiye düşme oldu
Bulantım oldu ama kusmadım hiç
Çin takvimi tuttu Tablodaki Önümdeki arkamdaki 2 şer ay erkekti Aradan yakalamışız

Yaaa kuzum maşallah hayırlı olsun sağlıkla gelsin prenses

Güzel kızlarım herkese merhabalar dr muayenesine gittiğimde bir gebeşe dr çatlak olmasın diye arifoğlu çatlak kremini önermişti.. Kullanıcı yorumlarını okuduğumda genelde memnun kalınmış, ben de muhtemelen bu ürünü alacağım.. Sizler için de buraya bırakıyorum, değerlendirirsiniz, fiyat olarak da gayet uygun geldi..

Eklentiler

• Screenshot_20240912_182351_com.android.chrome.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 27
Yorumlarına baktım baya iyi. Trendyoldan sipariş verdim bende deniyim teşekkür ederim

Merhaba kızlar bir sorum olacak, bisiklet sürme ile ilgili yasak göremedim internette, doktorum da spora başlamanın sakıncası olmadığını söyledi. Acaba bisiklet sürmek de buna dahil mi?

Çok iyi olur nipty tarama testi cinsiyette öğreniliyor down sendromu diğer kromozom anomalilerini tespit ediyor

Yorumlarına baktım baya iyi. Trendyoldan sipariş verdim bende deniyim teşekkür ederim
Trendyolda daha ucuz hatta, doğal yağlar içeriğini görünce benim de hoşuma gitti.. Bir de vazelinin aynı etkiyle çatlakları önlediği yazılmış birkaç yerde. Aynı şekilde kakao yağı için de aynı şeyler söylenmiş.. Bunları bir değerlendirmek lazım, ilk trimesterden sonra kullanmaya başlanılabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…