Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar ikili taramanizi devlette mi yaptirdiniz benim doktorun klinigi var herhangi bir hastanede degil devlet hastanesi ya da saglik ocagi yapiyor mu?
Sağlık ocağı yapmıyor, devleti bilmiyorum ama muayene olmadan yaptıramazsiniz dedi bir özel hastane. Ultrasonla da ölçüm yapıldığı için muayene de şart dedi

12 haftada öğrendim ben bile gördüm doktor demeden pipiyi çok net görünüyor du ama doktorum çok iyi benim net ve erken söylüyor herzaman cinsiyeti
Gözün aydın canım kız bekliyordum seni ama olsun sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah oğluşun 🥰 bende Salı gidicem bakalım 16 haftalık oluyor bizim de netleşir

Kesinlikle 😄 şuan pipi yok 🤣
ben de ne kutu ne pipi hiç birini göstermiyor dfsfsf
Selam kızlar, güzel sonuçlarınızı okudukça mutlu oluyorum maşallah 🤩

3 gün önce ikili testi yaptırdım, doktor 15 gün sürebilir sonucun gelmesi dedi. Sabah ise sms ile dış laboratuvar tetkiniz çıkmıştır diye bilgilendirme geldi. Acaba tamamı çıkmış mıdır sonuçların bu kadar hızlı olması normal mi? 🙄
nerde yaptırdın? ben devlette yaptırdım 1 hafta sonra çıkar dedi. Ama bence daha erken çıkar da doktor çarşamba günü orda olduğu için çarşamba gel dedi :) yani sonucun çıkmıştır doğrudur
Kizlar ikili taramanizi devlette mi yaptirdiniz benim doktorun klinigi var herhangi bir hastanede degil devlet hastanesi ya da saglik ocagi yapiyor mu?
Ben devlette yaptırdım. Sağlık ocağının yapacağını düşünmüyorum

ben de ne kutu ne pipi hiç birini göstermiyor dfsfsf

nerde yaptırdın? ben devlette yaptırdım 1 hafta sonra çıkar dedi. Ama bence daha erken çıkar da doktor çarşamba günü orda olduğu için çarşamba gel dedi :) yani sonucun çıkmıştır doğrudur

Ben devlette yaptırdım. Sağlık ocağının yapacağını düşünmüyorum

Ben şehir hastanesinde yaptırdım canım, pazartesi günü verdim sabah mesaj geldi ☺️ yarın sabah gideceğim inşallah

Git gel 1 gün de kalırız bir şey olmaz diye düşünüyorum. Doktora söyledim o da burdaki fiyatlarla oraya gider üzerine bir de yemek yersiniz dedi🤣🤣
aa süper öyle şansınız varsa :) biz şu sıra iş yoğunluğundan İstanbul'dan ayrılamıyoruz :KK43:
Ben şehir hastanesinde yaptırdım canım, pazartesi günü verdim sabah mesaj geldi ☺️ yarın sabah gideceğim inşallah
Ben de eğitim araştırma da yaptırdım bakalım bana da msj gelecek mi :) 5 iş günü içinde çıkıcak yani

aa süper öyle şansınız varsa :) biz şu sıra iş yoğunluğundan İstanbul'dan ayrılamıyoruz :KK43:

Ben de eğitim araştırma da yaptırdım bakalım bana da msj gelecek mi :) 5 iş günü içinde çıkıcak yani
Doktorum diyor ki 10 sene sonra bütün devlet hastanelerinde yapılabilir pozisyona gelecek dedi bu testler

Doktorum diyor ki 10 sene sonra bütün devlet hastanelerinde yapılabilir pozisyona gelecek dedi bu testler
evet dün gittiğim doktor da dedi şu an yaygın olmadığı için bikaç şirket yapıyor dedi
Iyiymis aslinda hastanede sira beklemekten iyidir
Ben hiç sıra beklemedim :) 2 kişiydik ilk beni aldı :) gittim kan verdim geldim detaylı randevusu oluştu hemen :) özel gibiydi, odası her şeyi ayrı

evet dün gittiğim doktor da dedi şu an yaygın olmadığı için bikaç şirket yapıyor dedi

Ben hiç sıra beklemedim :) 2 kişiydik ilk beni aldı :) gittim kan verdim geldim detaylı randevusu oluştu hemen :) özel gibiydi, odası her şeyi ayrı
Hangi hastane canim bir de nasil oluyor mesela randevu aliyor muyuz ? En basindan nasil oldu anlatir misin ? Yarin benim de ikili tarama yonlendiricek sanirim

Hangi hastane canim bir de nasil oluyor mesela randevu aliyor muyuz ? En basindan nasil oldu anlatir misin ? Yarin benim de ikili tarama yonlendiricek sanirim
ben ilk evime yakın devlet hastanesine kadın doğum bölümünden kayıt açtırdım. Sonra perinatoloğa randevu alabildim. sonra gittim detaylı baktı hemen kan verdim bu kadar

X