Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de oluyor büyük haplarda ama bu jel gibi bol su kaydırıcı oluyor. Sen yinede doktora söyle canım toz formu varmı acaba. Çünkü benim demir ilacının tozu varmış.
multivitaminlerin tozu olmuyor ya bu içtiğinin içi sıvı gibi mi acaba

daha önce olmadı kabız da değilim aslında :-/ inşallah bidaha olmaz annem de hamileyken hemoroid olduğunu söylemişti çok kötü x-(
Bende de popo kısmımda var küçük meme gibi bir şey. Kabız olunca büyük tuvalette büyüyor. Ama ne acı yarattı ne kanama. Olabildiğince kabız olmamaya çalışıyorum

O bende de var, hemoroid değil sanırım anal hematom. Boncuk gibi bişey. Ikınmaya bağlı küçük kılcal kanama sebepli oluyor Kabız değilsem olmuyo ama

Aynen öyle detaylı bakacaksa güzel canım benim. Sen sor yinede yarın gitmisken. Detaylı bakması çok güzel oluyor ya benim miniğim baya hareketliydi inşallah sende çok çok güzel haberler alırsın bizide haberdar edersin

Haydaa şimdi aynada baktım göbeğim de çatlamış göbek deliğimden 2-3 parmak uzakta iki taraftan 4 tane falan çatlak var. Arada bebe yağı falan sürüyorum ama fayda etmemiş
Arada değil canım her gün sür. Ben bio oil kullanıyorum çünkü artık karnım kaşınmaya başladı

Yarın devlette perinatoloji de randevum bakalım nasıl geçecek çok merak ediyorum. Bir odaya tüm gebeleri alıyorlarmış 40 dk eğitim veriliyormuş sonra tek tek ultrasonla bakılıyormuş baya uzun bir işlem :) bir yer de yaşa göre en büyükten başlanıyor dendi. Öyle olursa en büyük ben olurum herhalde sdfjkf

Mutlaka haber veriicemmm.

Kızlar ben de aşırı baş ağrısı çekiyorum bu 3 gündür 15. hafta güncellemesiyle birlikte şiddetli baş ağrılarım başladı, normalde migrenim yok ama öyle bir ağrı çekiyorum ki öne doğru eğildiğimde sanki kafama çekiçle vuruyorlar sağ gözüm felç zaten hiçbir çare bulamadım parol asla etki etmedi ve 2 haftadır düzenli magnezyum kullanıyorum bana mısın demiyor başka tavsiyesi olan var mı?

Canım rahim içi kasılmaları nasıl hissediyorsun? Ne gibi bir ağrı oluyor tam olarak? Bu arada geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim
Çok teşekkür ederim . Son 4-5 gündür ağrım vardı belimin sol tarafında. İlk 2 gün hamilelikte oluyor diye bir önlem almadım. Bir ara 3 km durmadan yürümüştüm yorulduğumu hissetmeme rağmen. Bir de göğüslerim normalde de büyüktür, hamilelikte daha da ağırlaştı. Belimde fıtık olduğu için hem yürüyüş hem de göğüsler uyarmış sanırım O da baskı yapıyormuş rahme, karnımın alt tarafında sancılar girmeye başlayınca (aralıksız) dr a gitmeye karar verdim. Bu arada hamile kalmadan önce dr a bel fıtığım var deyince olası zorluklara karşı uyarmıştı. Ben de unutmuştum.

Haydaa şimdi aynada baktım göbeğim de çatlamış göbek deliğimden 2-3 parmak uzakta iki taraftan 4 tane falan çatlak var. Arada bebe yağı falan sürüyorum ama fayda etmemiş
Ben instagramda bir kadının kakao yağı + badem yağı + zeytinyağı karışımını kullandığını görmüştüm. Hiç çatlak oluşmamış. Gayette doğal bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…