Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kaçıncı haftadasin oksapar yada corasprin kullaniyon mu erken verirsen yada kan sulandırıcı kullanırsan bebek dnasi bulunamiyormus bana bı gün önceden kes dediler vereceğim zaman hangi firmaya yaptırdınız birde
Nipht plus mygen firmasına yaptırdım, kullanmıyordum aslında az önce doktorumla konuştum yapısal birşey olmaz tekrar verelim dedi rahatladım çok şükür

Nipht plus mygen firmasına yaptırdım, kullanmıyordum aslında az önce doktorumla konuştum yapısal birşey olmaz tekrar verelim dedi rahatladım çok şükür
Aaay korktum şimdi cumartesi aynı firmaya vericem bende kaç haftalıkken verdiniz doktor bişey yok dediyse çok iyi canım heralde DNA eşleştirme bulamadılar çoğu kişide oluyormuş

Bizde uzun bir aradan sonra kontrole gittik ikinci oğlumuz oluyormuş doktor ksin dedi demeden ben gördüm zaten ☺️
Memlekete geldik benim bulantılar halszlik son gaz devam ediyor hala kıpırdayacak dermanım yok böylee yuvarlanıp gidiyoruz işte ☺️
Ay hayırlı olsun canım sağlıcakla gelsin oğluşun 🙏🏻 sen nasıl oldun daha iyi misin

Aaay korktum şimdi cumartesi aynı firmaya vericem bende kaç haftalıkken verdiniz doktor bişey yok dediyse çok iyi canım heralde DNA eşleştirme bulamadılar çoğu kişide oluyormuş
Canım sağlıkla gelsin bebişin inşallah, kaç haftalıkken verdiğin önemli, bebeğin dna'sının anne kanına tam karışmamasından kaynaklı bir durum bu bebekle ilgili bir problem değil korkma. Benimki bugün geldi şükürler olsun ki, yabancı dilde atmışlar raporu ama tek tek okudum anlayabildiğim kadarıyla ve kandaki dna oranını %11 olarak gördüm. Şükürler olsun ki Rabbim korktuğumuza uğratmadı, darısı tüm sabırla bekleyen yavruya hasret annelerin başına inşallah. 🧿 Bir maşallahınızı ve duanızı beklerim tatlış anneler 🥰Ben 13+1'de geçen hafta pazartesi vermiştim kanı, yurt dışına gittiği için kargo 2 gün sonra İstanbul'a, oradan aynı gün Fransa'ya yollandı. Perşembe laba girdi ve 5 gün sonra tahlil çıktı, bugün de elime rapor ulaştı.. 🩷🩷🩷 Prensesim geliyor inşallah. Onun için korkma, tekrar verirsen kandaki freksiyon artacağı için sağlıklı sonuç alırsın 🥰🥰🥰

Kızlar merhaba fetal testi yaptırmıştım fakat fonksiyonel sonuç 4 ün altında olduğu için test tekrarlanması gerekiyormuş bu durumu yaşayan varmı aranız da daha doktorumla görüşmedim ama çok korkuyorum şuan kötü birşey mi diye sorduğumda sadece bebeğin DNAsının incelenmesi için o oranın 4 olması gerektiğini sıkıntı olmadığını söyledi ama bilmiyorum bu durumu yaşayan oldu mu aranız da bilmek istedim
Sizin kaniniza bebegin dna si gecmis oluyor 9.-10. Haftalarda, ve sizin kaninizdan bebegin dna si ayristirilip inceleniyor bu testte. Fetal fraksiyonun yetersiz olmasi demek, analiz yapilabilecek kadar bir ornek miktari ayristirilamamis demek, yani bebekle hic alakasi yok su durumda, iciniz rahat olsun:)

Canım sağlıkla gelsin bebişin inşallah, kaç haftalıkken verdiğin önemli, bebeğin dna'sının anne kanına tam karışmamasından kaynaklı bir durum bu bebekle ilgili bir problem değil korkma. Benimki bugün geldi şükürler olsun ki, yabancı dilde atmışlar raporu ama tek tek okudum anlayabildiğim kadarıyla ve kandaki dna oranını %11 olarak gördüm. Şükürler olsun ki Rabbim korktuğumuza uğratmadı, darısı tüm sabırla bekleyen yavruya hasret annelerin başına inşallah. 🧿 Bir maşallahınızı ve duanızı beklerim tatlış anneler 🥰Ben 13+1'de geçen hafta pazartesi vermiştim kanı, yurt dışına gittiği için kargo 2 gün sonra İstanbul'a, oradan aynı gün Fransa'ya yollandı. Perşembe laba girdi ve 5 gün sonra tahlil çıktı, bugün de elime rapor ulaştı.. 🩷🩷🩷 Prensesim geliyor inşallah. Onun için korkma, tekrar verirsen kandaki freksiyon artacağı için sağlıklı sonuç alırsın 🥰🥰🥰
İnşallah öyle olur canım , evet en az 4 üstü olması gerekiyormuş freksiyon değerinin benimde 3.21 çıkmış işte o yüzden tekrarlanması gerekiyormuş bu arada hayırlı olsun prensesini sağlıkla al inşallah 🙏🏽 ❤️

Sizin kaniniza bebegin dna si gecmis oluyor 9.-10. Haftalarda, ve sizin kaninizdan bebegin dna si ayristirilip inceleniyor bu testte. Fetal fraksiyonun yetersiz olmasi demek, analiz yapilabilecek kadar bir ornek miktari ayristirilamamis demek, yani bebekle hic alakasi yok su durumda, iciniz rahat olsun:)
Ayy evet öyleymiş kızlar sağolun ya içim rahatladı şükür bakalım tekrar verince de güzel sonuçlar alırız inşallah

Maşallah 🧿 canım benim doktorum 10 haftadan sonra verebilirsin dedi ama ben beklemeyi tercih ettim 11+2 de vericem tüp bebek ile hamile olduğum için oksapar corasprin kullaniyorum bir gün onceden kesmem gerektigini sonra tekrar devam etmem gerektiğini söylediler 🙏 kimiside 12den sonra verin diyor ama 11de verip sonucu cikanda cok

X