Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yarın devlette perinatoloji de randevum bakalım nasıl geçecek çok merak ediyorum. Bir odaya tüm gebeleri alıyorlarmış 40 dk eğitim veriliyormuş :KK14: sonra tek tek ultrasonla bakılıyormuş baya uzun bir işlem :) bir yer de yaşa göre en büyükten başlanıyor dendi. Öyle olursa en büyük ben olurum herhalde sdfjkf

Mutlaka haber veriicemmm.
Valla bu sistemi ilk kez duyuyorum baya sürer o zaman canım. Çünkü detaylı bakması da uzun sürüyor. Bide 40dk eğitim. Ohooo çatlarsın 😂 neyse yaştan kurtardın 😂😂

Çok teşekkür ederim 💚. Son 4-5 gündür ağrım vardı belimin sol tarafında. İlk 2 gün hamilelikte oluyor diye bir önlem almadım. Bir ara 3 km durmadan yürümüştüm yorulduğumu hissetmeme rağmen. Bir de göğüslerim normalde de büyüktür, hamilelikte daha da ağırlaştı. Belimde fıtık olduğu için hem yürüyüş hem de göğüsler uyarmış sanırım 😂😂 O da baskı yapıyormuş rahme, karnımın alt tarafında sancılar girmeye başlayınca (aralıksız) dr a gitmeye karar verdim. Bu arada hamile kalmadan önce dr a bel fıtığım var deyince olası zorluklara karşı uyarmıştı. Ben de unutmuştum.
Çok dikkat et canım valla kendini yoracak kadar yürüme lütfen 🙏🌸🌸🌸

Kızlar ben de aşırı baş ağrısı çekiyorum bu 3 gündür 15. hafta güncellemesiyle birlikte şiddetli baş ağrılarım başladı, normalde migrenim yok ama öyle bir ağrı çekiyorum ki öne doğru eğildiğimde sanki kafama çekiçle vuruyorlar sağ gözüm felç zaten 😭 hiçbir çare bulamadım parol asla etki etmedi ve 2 haftadır düzenli magnezyum kullanıyorum bana mısın demiyor başka tavsiyesi olan var mı? 😔
BuZ koysan başına iyi gelirmi tansiyon ölçümü yaptın mi

Kızlar merhaba fetal testi yaptırmıştım fakat fonksiyonel sonuç 4 ün altında olduğu için test tekrarlanması gerekiyormuş bu durumu yaşayan varmı aranız da daha doktorumla görüşmedim ama çok korkuyorum şuan kötü birşey mi diye sorduğumda sadece bebeğin DNAsının incelenmesi için o oranın 4 olması gerektiğini sıkıntı olmadığını söyledi ama bilmiyorum bu durumu yaşayan oldu mu aranız da bilmek istedim

Eklentiler

• IMG_5424.jpeg
    IMG_5424.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar merhaba fetal testi yaptırmıştım fakat fonksiyonel sonuç 4 ün altında olduğu için test tekrarlanması gerekiyormuş bu durumu yaşayan varmı aranız da daha doktorumla görüşmedim ama çok korkuyorum şuan kötü birşey mi diye sorduğumda sadece bebeğin DNAsının incelenmesi için o oranın 4 olması gerektiğini sıkıntı olmadığını söyledi ama bilmiyorum bu durumu yaşayan oldu mu aranız da bilmek istedim
canımm hemen kötü düşünmeee, şimdi bilen biri yazar içini ferah tut

Kaçıncı haftadasin oksapar yada corasprin kullaniyon mu erken verirsen yada kan sulandırıcı kullanırsan bebek dnasi bulunamiyormus bana bı gün önceden kes dediler vereceğim zaman hangi firmaya yaptırdınız birde

X