Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hasta değilim ama olcak gibiyim, anladınız o hissi. Sıcak limonlu su içtim ve dinleniyorum sadece. Eczaneden c vitamini alıp içebilir miyim acaba? Siz kullanıyor musunuz c vitamini
İnşallah ilerlemeden atlatırsın, iyi ki en başta dikkat ediyorsun. Ben hemen limon, bal ve çay içiyorum. Sıcacık çorba da iyi gelir. Eğer öksürecek gibi hissediyorsan da pekmez ile sıcak süt içebilirsin.

Yaa canım inanır mısın aynı muhabbeti yaşadık ben ben biraz bastırıp bakıyorum nerde diye eşim de diyo bastırma bişey olur 😂 ben de ultrasonu söyledim o zaman 😂😂

Ben de korkardım ya 😂

İnşallah ilerlemeden atlatırsın, iyi ki en başta dikkat ediyorsun. Ben hemen limon, bal ve çay içiyorum. Sıcacık çorba da iyi gelir. Eğer öksürecek gibi hissediyorsan da pekmez ile sıcak süt içebilirsin.

Ben de korkardım ya 😂
ay sağol canım yapayım hepsini işte fayda etsin de olmam inşallah. Hafta sonu orman gibi bir yer de bir mekan da kahvaltı ettik herhalde orada üşüttüm

Kızlar, kontrolden çıktım. Bel fıtığım ve kabızlık rahim içi kasılmaları oluşturuyormuş. Yavrumu sıkıştırıp duruyordu 😡. Yoga önerdi bir de fitil yerine sıvı birşey verdi. Fitil etki etmiyormuş bana. Ama genel olarak bebek iyi Allah’a şükür ☺️🧿
Gözün aydın canımm. Verdiği sıvı ne için?

Kızlar, kontrolden çıktım. Bel fıtığım ve kabızlık rahim içi kasılmaları oluşturuyormuş. Yavrumu sıkıştırıp duruyordu 😡. Yoga önerdi bir de fitil yerine sıvı birşey verdi. Fitil etki etmiyormuş bana. Ama genel olarak bebek iyi Allah’a şükür ☺️🧿
Canım rahim içi kasılmaları nasıl hissediyorsun? Ne gibi bir ağrı oluyor tam olarak? Bu arada geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim 🌸

Kızlar merhaba vitamin olarak ne kullaniyorsunuz imom kullanıyordum tadi berbat ne kullanabiliirm lütfen tavsiye

Bende imom kullanıyorum gerçekten tadı çok kötü 🫣 nefesimi tutup içiyorum ancak ama içeriği çok zengin balık ve yumurta tüketmiyorum sırf onun için katlanıyorum 🫣🫣

Merhaba, bende elenatal2 aldım içemiyorum. Kokusunu aldığım an içim kalkıyor. Bugün doktoruma yazdım başka birşey tavsiye eder misiniz diye dönünce size de yazarım.
Kızlar bende baştan beri İmom kullanıcısıydım. Şimdi ki verdiği müthiş rahatlattı beni. Kokusuda yok balık yağıda var. Daha çok kakao gibi kokuyor rahat içiliyor. İçeriği de çok kapsamlı. Doktorum verdi sizede yazayım bir bakın derim .Regenesis Max30 kullandığım Multivitamin.

bugün hayatımda hiç yaşamadığım talihsiz bi durum başıma geldi... tuvalet esnasında ve sonrasında totişkomdan 3-4 damla kan geldi :-/ internette normal hamilelerin %40ına oluyo falan yazmışlar. var mı burda %40 şanslı kesimden birileri :--D

Kızlar bende baştan beri İmom kullanıcısıydım. Şimdi ki verdiği müthiş rahatlattı beni. Kokusuda yok balık yağıda var. Daha çok kakao gibi kokuyor rahat içiliyor. İçeriği de çok kapsamlı. Doktorum verdi sizede yazayım bir bakın derim .Regenesis Max30 kullandığım Multivitamin.
benim gideceğim doktor da o ilacı öneriyormuş ama ben hap yutamıyorum :KK43: anca folik asit kadar olanlarıııı :)
Canım kızlar, demir ilacına başlayan yok mu hala aranızda?
ben hala folik asitteyim :) 12+2 olduk bugün

benim gideceğim doktor da o ilacı öneriyormuş ama ben hap yutamıyorum :KK43: anca folik asit kadar olanlarıııı :)

ben hala folik asitteyim :) 12+2 olduk bugün
Canım böyle suyla ağzında ıslatınca hüp diye kayıyor direk boğazından. Jel formunda dışı. Ben gerçekten çok rahat ettim. Bana diğerleri hep yan etki yaptı bu ilacı verdi Allah'tan doktorum. Çok rahat ettim tavsiye ederim🌸 bide içeriği çok güzel.

X